رنگ-کابینت-آشپزخانه

 • انتخاب یک رنگ مناسب برای کابینت های آشپزخانه مسئله مهمی است و حتما باید با معیار های مختلفی مانند اندازه آشپزخانه، دکوراسیون خانه، سلیقه فرد، تعداد کابینت ها و… هم خوانی داشته باشد. به خاطر اهمیت موضوع سعی کرده ایم به بررسی کامل از بهترین رنگ کابینت آشپزخانه بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

  انتخاب بهترین رنگ‌ کابینت‌ آشپزخانه
  متداول تربن رنگ‌ های کابینت‌ در سال 1402

  متداول تربن رنگ های کابینت

  شما می توانید از هر طیف رنگی دلخواهی برای کابینت خود استفاده کنید. اما با این همه حال و به دلایل مختلفی استفاده از برخی رنگ ها در کابینت ها بسیار رایج تر است. به طور کلی متداول ترین رنگ های کابینت آشپزخانه ها را برای شما توضیح داده ایم.

  سادگی و زیبایی با کابینت‌ های سفید رنگ‌
  رنگ کابینت سفید و مشتقات سفید، از محبوب ترین رنگ‌ های کابینت‌
  رنگ سفید و مشتقات سفید، انتخابی مطمئن و جذاب
  رنگ کابینت سفید و مشتقات سفید ترند سال 2023

  رنگ کابینت سفید و مشتقات سفید

  ‌رنگ های سفید و مشتقات آن، یکی از متداول ترین و پر استفاده ترین نوع رنگ ها برای کابینت است. شما می توانید از این تن رنگ در همه نوع آشپزخانه ای استفاده کنید. اما با این همه حال به کار بردن رنگ کابینت سفید و مشتقات سفید در آشپزخانه هایی با فضای کوچک یا آشپزخانه هایی که نور گیر کم تری دارند، رایج تر است.

  رنگ‌ کابینت‌ طرح چوب و قهوه ای، کلاسیک و متداول
  رنگ کابینت قهوه ای روشن، ازجذاب ترین رنگ‌ های کابینت‌
  محیطی گرم با کابینت‌ های قهوه ای رنگ‌
  رنگ‌ کابینت‌ قهوه ای روشن، از ترند های همیشگی برای کابینت‌ آشپزخانه‌

  رنگ کابینت طرح چوب و قهوه ای

  کابینت هایی که طرح چوب و رنگ های قهوه ای دارند حال و هوایی بسیار شیک و کلاسیک به فضای آشپزخانه ها می بخشند از این رو به عنوان یکی از متداول تربن رنگ های کابینت شناخته می شوند. استفاده از رنگ کابینت طرح چوب و قهوه ای در آشپزخانه هایی که ابعاد بزرگی دارند، یک گزینه ایده آل است.

  قهوه ای روشن، رنگی دوست داشتنی و پر طرف دار
  رنگ کابینت قهوه ای روشن، دوس داشتنی ترین رنگ کابینت آشپزخانه
  رنگ کابینت اشپزخانه خاص و جذاب مثل کابینت های قهوه ای روشن
  رنگ کابینت قهوه ای روشن، ترکیب رنگی عالی برای آشپزخانه

  رنگ کابینت قهوه ای روشن

  به طور کلی رنگ قهوه ای یکی از پر مصرف ترین نوع رنگ ها در کابینت ها است. کابینت‌ های قهوه ای روشن حال و هوای بسیار شیک و جذاب را به آشپزخانه‌ می بخشند و به عنوان کی از رنگ های متداول شناخته می شوند.

  جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه در سال 2023

  اگر به تازگی قصد دارید کابینت جدیدی  برای آشپزخانه خود خریداری کنید، بی شک علاوه بر شکل و ظاهر، رنگ آن ها نیز برایتان مهم است. از این رو ما در این بخش به معرفی جدید ترین و بهترین رنگ برای کابینت آشپزخانه در سال 2023 پرداخته ایم.

  ترکیب رنگ یاسی و سفید در کابینت ها
  رنگ یاسی، انتخاب خاص پسندان برای رنگ کابینت آشپزخانه
  محیطی ساده و آرام با کابینت های رنگ یاسی
  رنگ کابینت یاسی از جدیدترین رنگ‌ کابینت‌ آشپزخانه‌ در سال 2023

  رنگ کابینت یاسی

  ‌رنگ یاسی یکی از بهترین و جذاب ترین رنگ هایی است که می توانید برای کابینت های خود انتخاب کنید. بیشتر افراد این رنگ را به عنوان یک رنگ جادویی می شناسند. استفاده از کابینت با رنگ یاسی در آشپزخانه ها، ظرافت و زیبایی چشم نوازی را به محیط آشپزخانه شما به ارمغان خواهد آورد. می توان رنگ یاسی را با رنگ سفید در کابینت ها ادغام کرد و یک ترکیب فوق العاده زیبایی را به وجود آورد.

  کابینت های شیک و دل ربا به رنگ مشکی
  رنگ کابینت مشکی یکی از پرطرفدارترین رنگ ها برای کابینت آشپزخانه
  کابینت های با اصالت در رنگ مشکی
  رنگ‌ کابینت‌ مشکی از رنگ‌ های جذاب و خیره کننده برای کابینت‌

  رنگ کابینت مشکی

  استفاده از رنگ مشکی در کابینت ها بسیار رایج تر از گذشته شده است. یکی از ویژگی های رنگ مشکی قدرت هم خوانی آن با دکوراسیون های داخلی مختلف است. تقریبا شما می توانید اکثر وسیله های دیگر در آشپزخانه خود را با رنگ مشکلی کابینت ها ست کنید. علاوه بر آن رنگ مشکی جذابیت و شیک بودن آشپزخانه شما را چندین برابر می کند.

  کابینت های طوسی، سازگار با انواع رنگ های دیگر
  کابینت طوسی، سازگار با هر نوع دکوراسیون
  ترکیب رنگی پر طرفدار سفید و طوسی
  آشپزخانه‌ ای خاص به سبک مینیمال با کابینت‌ رنگ‌ طوسی

  رنگ کابینت طوسی

  رنگ طوسی نیز یکی دیگر از رنگ هایی است که به عنوان بهترین رنگ برای کابینت آشپزخانه 2023 انتخاب شده است. اگر کابینت هایی با رنگ طوسی دارای رگه های سفید رنگ باشند، بر جذابیت آن ها افزوده می شود. رنگ طوسی نیز با اکثر رنگ های روشن و تیره هم خوانی دارد و این ویژگی باعث رواج استفاده از آن شده است.

  جذاب  منحصر به فرد مثل کابینت های سرمه ای
  کابینت سرمه ای، از جدیدترین رنگ‌ کابینت‌ آشپزخانه‌ در سال 2023
  تضمین زیبایی خانه با کابینت های رنگ سرمه ای
  کابینت‌ رنگ‌ سرمه ای، مناسب سلیقه خاص پسندان

  رنگ کابینت سرمه ای

  استفاده از رنگ سرمه ای در کابینت ها برای افراد خاص پسند و آن هایی که سلیقه منحصر به فردی دارند، بسیار مناسب است. این رنگ گرما و انرژی بی نظیری را به محیط آشپزخانه می بخشد و باعث می شود که شما از حضور در این محیط لذت ببرید.

  دل ربایی به سبک کابینت های سبز رنگ
  کابینت سبز از رنگ های جدید و جذاب برای کابینت آشپزخانه
  کابینت های سبز مناسب برای افراد خاص پسند
  آشپزخانه‌ ای مدرن و زیبا با کابینت‌ های رنگ‌ سبز

  رنگ کابینت سبز

  رنگ سبز رنگ استرس را از بین برده و باعث آرامش می شود. برای افرادی که دوست دارند آشپزخانه خود را به طبیعت و محیطی آرامش بخش تبدیل کنند، انتخاب رنگ سبز برای کابینت هایشان بسیار مناسب است. شما بسته به سلیقه و دکوراسیون داخلی که دارید، می توانید از انواع طیف رنگی سبز استفاده کنید.

  ترکیب بی نظیر رنگ های مشکی و زرد
  کابینت های با رنگ ترکیبی از ترند های سال 2023
  ظرافت رنگ های مشکی در ترکیب با رنگ زرد کابینت ها
  آشپزخانه‌ ای مدرن و خاص با رنگ‌ کابینت‌ زرد و زرد – مشکی

  رنگ کابینت زرد و زرد – مشکی

  رنگ زرد به عنوان یکی دیگر از انواع بهترین رنگ برای کابینت آشپزخانه شناخته می شود. البته توجه داشته باشید که اغلب رنگ زرد را به عنوان رنگ ثانویه برای کابینت انتخاب می کنند و آن را تنهایی به کار نمی برند. ترکیب رنگ زرد و مشکی با یکدیگر باعث می شود تا فضای آشپزخانه شما بسیار لاکچری و گران قیمت دیده شود.

  معیار های انتخاب رنگ برای کابینت

  همان طور که گفتیم رنگ کابینت ها یکی از مهم ترین عوامل در هنگام خرید این محصول است. در انتخاب رنگ برای کابینت های خود بایستی پارامتر های مختلفی را معیار قرار دهید تا محصول نهایی شما با دکوراسیون خانه تان هماهنگی داشته باشد و بتواند رضایت شما را به خود جلب کند. در ادامه مهم ترین معیار های انتخاب رنگ برای کابینت را برایتان شرح داده ایم.

  اندازه فضا

  ابعاد و اندازه های آشپزخانه و فضایی که در اختیار دارید، یکی از مهم ترین عواملی است که در هنگام انتخاب رنگ کابینت ها بایستی در نظر گرفته شود. اگر فضای آشپزخانه شما بزرگ باشد، به راحتی می توانید از هر رنگی در کابینت ها استفاده کنید. اما اگر فضای کوچکی را در اختیار دارید، بهتر است که رنگ های روشن به خصوص سفید را برای کابینتتان انتخاب کنید تا فضای آشپزخانه شما دل باز تر شود.

  نور

  میزان نور گیر بودن آشپزخانه نیز یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین رنگ آشپزخانه ها دانسته می شود. اگر محیط آشپزخانه شما نور گیر باشد می توانید از هر نوع رنگی برای کابینت خود استفاده کنید. اما اگر فضایی که در اخیتار دارید تاریک باشد و نور خوبی به آن نرسد، بهتر است رنگ های روشن را برای کابینتتان انتخاب کنید.

  معیار های انتخاب رنگ برای کابینت
  تعداد کابینت از معیار های مهم برای انتخاب رنگ‌ کابینت‌

  تعداد کابینت

  برای آن که یک رنگ مناسب را برای کابینت های خود انتخاب کنید، بهتر است که به تعداد کابینت هایتان نیز توجه داشته باشید. انتخاب رنگ های تیره برای کابینت ها یک گزینه بسیار جذاب است و باعث شیک شدن فضای آشپزخانه تان می شود. از طرفی دیگر برای کابینت هایی که تعداد کمی دارند، رنگ های روشن انتخاب مناسب تری است.

  سلیقه خودتان

  به طور کلی هر رنگی که انتخاب می کنید بایستی با توجه به سلیقه شما باشد؛ چرا که شما قرار است مدت طولانی را در این محیط سپری کنید. بی شک اگر از رنگ هایی که باب میلتان نیست استفاده کنید، فضای آشپزخانه دل شما را خواهد زد و احساس خوبی نخواهید داشت.

  live-chat-web-support-svgrepo-com

  با ما در ارتباط باشید

  همه روزه از ساعت 10 صبح تا 22 میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

  نتیجه گیری

  انتخاب رنگ مناسب برای کابینت ها یک موضوع بسیار مهم بوده و تاثیر مستقیمی را بر روی دکوراسیون داخلی خانه ها دارد. از این رو افراد بایستی با در نظر گرفتن معیار های مختلف، رنگ بندی مناسبی را برای کابینت های خود انتخاب کنند. در این مقاله سعی کردیم بهترین رنگ های موجود برای کابینت ها را برای شما توضیح دهیم و شما را با معیار های انتخاب یک رنگ مناسب آشنا کنیم.

  منبع: oceanside painting njjolie home

  دیاکو دیزاین

  سوالات متداول

  متداول ترین و پرطرفدارترین رنگ کابینت آشپزخانه کدام است؟

  از پرطرفدارترین رنگ های کابینت می توان سفید، قهوه ای، یاسی، سبز، سورمه ای و ترکیب مشکی و زرد می باشد.

  برای انتخاب رنگ آشپزخانه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  ابعاد آشپزخانه و مقدار نور ورودی آن از مهم ترین معیارها برای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *