کابینت شیشه ای

کابینت شیشه ای یکی از انواع کابینت های پر طرفدار و امروزی است که مدل های بسیار زیادی دارد. این نوع کابینت ها جلوه زیبا و منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی آشپزخانه می دهند. کسانی که علاقه زیادی به سبک های مدرن دارند، می توانند از این مدل کابینت برای افزایش زیبایی بصری دکوراسیون داخلی استفاده نمایند.

روند فعالیت در دیاکو دیزاین

از شروع تا پایان کار در دیاکو دیزاین به چه صورت است؟

طراحی 3 بعدی

در ابتدا با توجه به مکان مورد نظر و سلیقه مشتریان طرح اولیه ای توسط نرم افزارهای مربوطه با تائید مشتری محترم طراحی می شود .

ساخت و تولید

بعد از تائید نهایی طرح، طراحان دیاکو به ساخت و تولید محصول مورد نظر در بازه زمانی گفته شده می پردازند. در این مرحله از بهترین متریال ها استفاده می شود.

نصب و تحویل

طراحان دیاکو محصول ساخته شده را در بازه زمانی مقرر نصب می کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را تحویل مشتریان محترم خواهند داد.

live-chat-web-support-svgrepo-com

با ما در ارتباط باشید

برای اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت انواع کابینت شیشه ای با ما تماس بگیرید.

چرا با دیاکو دیزاین همراهی کنید؟

مزایای استفاده از خدمات دیاکو دیزاین

قیمت مناسب

کیفیت بالا

تحویل به موقع کار

کابینت شیشه ای چیست؟

اگر شما به دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود اهمیت می دهید می توانید برای داشتن یک دکوراسیون منحصر به فرد از کابینت های شیشه ای استفاده کنید. این کابینت ها دارای ظاهر متفاوت، سبکی جدید و جذاب هستند. به طور کلی کابینت های شیشه ای  دکوراسیون داخلی آشپزخانه را مدرن در عین حال چشم نواز می کنند.

کابینت های شیشه ای ظاهر متفاوتی نسبت به کابینت های ام دی اف دارند؛ بنابراین آن دسته از افرادی که از کابینت های ام دی اف و چوبی خسته شده‌ اند، می‌ توانند برای ایجاد تنوع در دکوراسیون داخلی آشپزخانه از کابینت شیشه ای بهره بگیرند. کابینت های شیشه ای با رنگ مشکی و شیشه های مات یک گزینه بسیار عالی برای علاقه مندان به سبک خانه مدرن هستند.

آشپرخانه با کابینت های سفید و شیشه ای
آشپرخانه با کابینت های سفید و شیشه ای

کابینت شیشه ای چه مشخصاتی دارد؟

ویژگی ها و متریال کابینت شیشه ای

کابینت شیشه ای دارای ظاهر دکوراتیو و جذاب، مقاومت بالا در برابر حرارت، همچنین تنوع بسیار زیاد است. این نوع کابینت ها با استفاده از شیشه های ساده و طرح دار تولید می‌ شوند و جلوه خاصی به فضای آشپزخانه می دهند. در واقع شیشه های سکوریت و سندبلاست از متریال های پرکاربردی هستند که در تولید کابینت های شیشه ای استفاده می شوند.

این کابینت های منحصر به فرد حس خوبی به فضای آشپزخانه می دهند، همچنین کیفیت مناسبی دارند. به علاوه کابینت های شیشه ای تنوع بالا در رنگ و طرح دارند، همچنین در برابر تغییرات دمایی مقاومت بالایی دارند و به علت اینکه با استفاده از شیشه های سکوریت تولید می شوند به راحتی شکسته نمی شوند و مقاوم اند.

به علاوه تمیز کردن کابینت های شیشه ای با استفاده از یک دستمال مرطوب بسیار آسان است. همچنین برای ایجاد فضای جذاب در دکوراسیون آشپزخانه می توان از انواع ظروف دکوراتیو در داخل کابینت های شیشه ای استفاده کرد.

کابینت شیشه ای آشپزخانه
کابینت شیشه ای آشپزخانه

کابینت شیشه ای چه انواعی دارد؟

انواع کابینت شیشه ای

می توانید برای داشتن سبکی متفاوت و منحصر به فرد در آشپزخانه از انواع کابینت های شیشه ای مدرن، کلاسیک، مات، رنگی و تمام شیشه استفاده کنید. در حقیقت زیبایی دکوراسیون داخلی خانه حس بسیار خوبی به افراد می دهد. بنابراین استفاده از انواع کابینت های شیشه ای با داشتن ظاهری منحصر به فرد و جدید تاثیرات بسیار زیادی بر روی روحیه افراد می گذارد.

کابینت شیشه ای مدرن

کابینت آشپزخانه شیشه ای مدرن از یکنواخت شدن فضای آشپزخانه جلوگیری می‌ کند و با استفاده از ظاهر متفاوتی که دارد یک دکوراسیون بسیار جذاب ایجاد می کند. این کابینت علاوه بر اینکه طراحی زیبایی دارد بسیار جادار و بزرگ است؛ به همین دلیل می توانید تمام وسایل آشپزخانه خود را درون کابینت شیشه ای مدرن نگهداری کنید. همچنین کابینت های شیشه ای مدرن فضای آشپزخانه را بزرگتر نشان می دهند.

بنابراین برای آشپزخانه های کوچک یک گزینه بسیار عالی محسوب می شوند. به اضافه شما می‌ توانید با استفاده از نورپردازی در کابینت های شیشه‌ ای یک حالت دکوراتیو ایجاد کنید. همچنین کابینت آشپزخانه شیشه ای در سبک مدرن، کلاسیک وجود دارد؛ لذا علاقه مندان می توانند با توجه به سلیقه خود یکی از این مدل های جذاب را برگزینند. کابینت های شیشه ای مدرن برای کسانی که به دنبال وسایل مدرن و به روز هستند بسیار مناسب است.

به طور کلی کابینت ها جزو مهمترین متریال هایی هستند که تاثیرات بسزایی بر روی افزایش زیبایی بصری دکوراسیون آشپزخانه می گذارند؛ بنابراین در انتخاب کابینت ها باید به زیبایی، جادار بودن، کیفیت و طول عمر کابینت توجه زیادی داشته باشید. آشپزخانه جزو پررفت و آمدترین و مهمترین قسمت یک خانه محسوب می‌ شود؛ به همین دلیل باید دکوراسیون جذاب و زیبایی داشته باشد. در واقع کابینت آشپزخانه شیشه‌ ای مطابق با سلیقه افراد زیبا پسند و علاقه مندان به کابینت های به روز است.

کابینت مات شیشه ای
کابینت مات شیشه ای

کابینت شیشه ای مدل کلاسیک به چه شکل است؟

کابینت شیشه ای کلاسیک

در کابینت ها جنبه ظاهری اهمیت بسیار زیادی دارد؛ به همین جهت همه افراد به سراغ کابینت هایی می‌ روند که دارای ظاهر بسیار شیک، مدرن و به روز باشد. از آنجایی که کابینت های شیشه ای کلاسیک دارای بدنه چوبی و درب های شیشه ای با قاب چوبی هستند هم مطابق با سلیقه افرادی است که به کابینت های شیشه ای علاقه مند هستند و هم مطابق با سلیقه افراد علاقه مند به کابینت های چوبی است.

این کابینت در رنگ های مختلفی تولید می‌ شود. در واقع تنوع در رنگ بندی کابینت کلاسیک سبب شده تا علاقه مندان بتوانند با توجه به دکوراسیون داخلی خانه و سلیقه شان یکی از رنگ‌ های جذاب کابینت کلاسیک را انتخاب کنند. کابینت آشپزخانه شیشه ای کلاسیک سفید علاوه بر اینکه به روز و جذاب است، نقش بسزایی در بزرگ نشان دادن فضای آشپزخانه دارد.

کابینت کلاسیک شیشه‌ ای از بدنه چوبی یا ام دی اف و درب شیشه ای با قاب چوبی تولید شده‌ است. به طور کلی کابینت های شیشه ای که دارای قاب چوبی هستند از استحکام بالاتری برخوردارند. همچنین کابینت هایی که قاب چوبی ندارند باید با استفاده از شیشه های نشکن یا سکوریت تولید شده باشند.

آشپزخانه شیشه ای
آشپزخانه شیشه ای

کابینت تمام شیشه به چه شکل است؟

کابینت شیشه ای تمام شیشه

کابینت شیشه ای تمام شیشه یک سبک بسیار محبوب و جذاب در دکوراسیون خانه های مدرن و به روز است. این کابینت ها با استفاده از شیشه های نشکن تولید می‌ شوند؛ به همین جهت از استحکام بالایی برخوردار هستند. در تولید کابینت های شیشه ای همواره سعی می شود از بهترین متریال ها استفاده کرد تا عمر مفید این نوع کابینت ها افزایش یابد.

کابینت شیشه ای مات

در کابینت های شیشه‌ ای مات از شیشه‌ های سندبلاست استفاده می‌ کنند. این کابینت ها زیبایی هرچه بیشتر را به دکوراسیون داخلی آشپزخانه هدیه می دهند. همچنین به دلیل اینکه شیشه بکار رفته در تولید کابینت های شیشه ای مات، شفاف نیست کمتر لکه می شود و نیاز به گردگیری و تمیز کردن روزانه ندارد. کسانی که آشپزخانه سبک مدرن دارند می توانند برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه از این کابینت ها استفاده کنند؛ زیرا کابینت های شیشه ای مات در سبک مدرن تولید شده اند.

کابینت شیشه ای رنگی

رنگ های روشن و شاد از یکنواخت شدن فضای آشپزخانه جلوگیری می‌ کنند و دکوراسیون داخلی آشپزخانه را بسیار شاد نشان می دهند. کابینت های شیشه ای رنگی برای علاقه مندان به رنگ های روشن یک انتخاب ایده آل است. همچنین کابینت شیشه ای رنگی قابلیت ضد حرارت دارد و از شیشه های نشکن تولید می شود. به همین جهت از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است.

آشپزخانه با کابینت های شیشه ای
آشپزخانه با کابینت های شیشه ای

کابینت شیشه ای چه مزایا و معایبی دارد؟

معایب و مزایای کابینت شیشه ای

از مزایای منحصر به فرد کابینت های شیشه ای می توانیم به تنوع بسیار زیاد این محصولات اشاره کنیم. در واقع علاقه‌ مندان به سبک کلاسیک می توانند از کابینت های شیشه ای با بدنه چوبی  استفاده کنند. همچنین کسانی که به دنبال سبک های به روز و مدرن هستند می توانند به سراغ کابینت های تمام شیشه ای بروند. کابینت های شیشه ای برای خانه هایی که دارای پنجره های بزرگ و زیاد است بهترین انتخاب به شمار می رود.

به علاوه آن دسته از افرادی که علاقه دارند تا فضای آشپزخانه شان رنگ های متنوع، روشن و جذاب داشته باشد، کابینت های شیشه ای رنگی انتخاب منحصر به فردی برایشان است. از معایب این کابینت ها می توانیم به این موضوع اشاره کنیم از آنجایی که وسایلی که درون کابینت شیشه ای قرار می دهید در معرض دید است باید همواره در چیدمان وسایل درون کابینت نظم را رعایت کنید. البته کسانی که علاقه ندارند تا وسایل درون کابینت در معرض دید باشد می توانند از کابینت های شیشه ای مات و سندبلاست استفاده کنند.

آشپزخانه با کابینت شیشه ای و قاب آبی رنگ
آشپزخانه با کابینت شیشه ای و قاب آبی رنگ

در خرید کابینت شیشه ای به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

نکات مهم در خرید کابینت شیشه ای

همه می دانیم که برای خرید کابینت مناسب باید به نکات مهمی توجه کرد. یکی از این نکات توجه به سلیقه و سبک آشپزخانه است. اگر آشپزخانه شما سبک مدرن است برای زیبایی بیشتر بهتر است از کابینت های سبک مدرن استفاده‌ کنید.

همانطور که بیان کردیم کابینت های شیشه ای در سبک های گوناگونی تولید می شوند. لذا خریداران می توانند با توجه به سبک خانه شان یکی از مدل‌ های متنوع کابینت را انتخاب نمایند. همچنین اگر شما قصد خرید کابینت تمام شیشه ای را دارید باید حتماً از میزان استحکام و مقاومت کابینت در برابر عوامل بیرونی مانند حرارت اطمینان حاصل کنید.

نتیجه گیری

کابینت شیشه‌ ای یکی از انواع کابینت های مدرن امروزی است که در سبک‌ های مدرن و کلاسیک و به صورت تمام شیشه و شیشه های رنگی تولید می شود. در تولید کابینت های شیشه ای از شیشه های نشکن سکوریت و سندبلاست استفاده می کنند. این نوع کابینت های مدرن و جذاب نقش بسزایی در زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایفا می کنند.

دیاکودیزاین

سوالات متداول

  • اگر بخواهیم محتویات داخل کابینت شیشه ای مشخص نباشد باید چه کنیم؟

کسانی که علاقه ندارند تا وسایل درون کابینت در معرض دید باشد می توانند از کابینت های شیشه ای مات و سندبلاست استفاده کنند.

  • کابینت های شیشه ای چه انواعی دارد؟

کابینت های شیشه ای انواع محتلفی مثل کابینت شیشه ای تمام شیشه، شیشه ای مات، کابینت شیشه رنگی، کابینت شیشه ای مدرن و کلاسیک دارند.