برچسب کابینت

 • حتما قبول دارید که محیط تکراری چقدر خسته کننده است. همه ما هر چند وقت یکبار دکوراسیون منزل را عوض می کنیم تا از یکنواختی خلاص شویم. ممکن است مبلمان نو بخریم، رنگ دیوارها را عوض کنیم، لوستر جدید بخریم و چندین کار دیگر انجام بدهیم؛ اما تغییر دادن آشپزخانه سخت تر و پرهزینه تر به نظر می رسد. در این مطلب با برچسب کابینت آشنا خواهیم شد. راهی ساده و پرطرفدار که به شما نشان می دهیم تا بتوانید راحت تر و با هزینه کمتر، آشپزخانه و کابینت را از این رو به آن رو کنید. با ما همراه باشید.

  برچسب کابینت طرح چوب اطراف سینک ظرفشویی
  ظاهر متفاوت با برچسب کابینت

  آیا تغییر دکوراسیون همیشه برای ما گران تمام می‌شود؟

  این روزها قیمت کابینت و لوازم جدید، سر به فلک کشیده است و اغلب ما هنگام تغییر دکوراسیون، بیخیال اشپزخانه می شویم. اگر بخواهید دکوراسیون آشپزخانه را با عوض کردن کابینت ها تغییر دهید، نیاز به بودجه زیادی دارید؛ اما همیشه یک راه ساده تر وجود دارد. بهترین راه حل، استفاده از روکش کابینت است. با استفاده از روکش کابینت، بدون نیاز به تعویض کابینت ها می توانید ظاهر آشپزخانه را کاملا تغییر دهید. برای مثال می توانید، کابینت های قهوه ای تیره و کدر را به کابینت های سفید براق تبدیل کنید، آن هم با کمترین هزینه و زحمت! دیگر نیاز نیست برای تغییر دکوراسیون، پول اضافی خرج کنید.

  برچسب کابینت چیست؟

  برچسب کابینت برای کمدها و کابینت ها درست مثل کاغذدیواری برای دیوارها عمل می کنند. استفاده از این برچسب ها روشی بسیار سریع، ساده و کم هزینه است. برچسب های کابینت در رنگ ها و طرح های مختلف عرضه می شوند و قابل نصب روی انواع کابینت های فلزی، ام دی اف، هایگلاس و… هستند.

   اگر برچسب به درستی نصب شود، ظاهری یکدست و فوق طبیعی به کابینت ها می دهد؛ به طوری که تشخیص آن از کابینت اصلی بسیار سخت می شود. برچسب کابینت از متریالی ساخته می شود که با رطوبت و دمای آشپزخانه، سازگار است. یک سمت این برچسب ها با چسب پوشیده شده است و سمت دیگر، طرح برچسب است که انواع و رنگ های مختلفی دارد.

  کابینت و رول چسب کابینت
  معرفی برچسب کابینت

  چرا باید از برچسب‌ کابینت‌ استفاده کنیم؟

  بر اساس تمام آن چه که راجع به برچسب کابینت گفتیم، درک محبوبیت آن بسیار ساده است. میتوانید به جای این که با صرف هزینه و زمان زیاد کابینت ها را عوض کنید، از برچسب های کابینت استفاده کنید تا به راحتی و با هزینه کمتر، فضای آشپزخانه را کاملا نوسازی کنید. تنوع رنگ و طرح این برچسب ها آنقدر زیاد است که هر سلیقه ای را پوشش می دهد. علاوه بر آن نصب راحت و ساده، باعث شده است هر کسی بتواند به تنهایی این کار را انجام دهد.

  نصب برچسب کابینت
  مزایای استفاده از برچسب کابینت

  معایب و مزایای برچسب کابینت

  اگر بخواهید کابینت ها را عوض کنید، باید حداقل دو هفته زمان صرف کنید. بعد از تعویض کابینت ها مجبور هستید، سال ها از آن استفاده کنید، چون هزینه زیادی را متحمل شده اید؛ اما اگر از برچسب کابینت استفاده کنید، میتوانید هر زمان که خواستید روکش ها را بردارید و طرح جدیدی را امتحان کنید. از دیگر مزایای برچسب کابینت، کم هزینه بودن آن ها است. برچسب کابینت به مراتب ارزان تر از، ارزان ترین کابینت ها هستند. همچنین می توانید، بدون کمک نصاب، برچسب ها را روی کابینت و کمد و… نصب کنید. اگر هنگام نصب دقت کافی را به کار نگیرید، ثمره ای جز ظاهر نامطلوب نخواهد داشت. همچنین از دیگر معایب برچسب های کابینت، مقاومت و دوام کمتر آن ها نسبت به خود کابینت است.

  روش نصب برچسب کابینت

  در ادامه مطلب با روش نصب برچسب کابینت آشنا خواهیم شد. مطمئن باشید، اگر دقت و مهارت لازم را به کار بگیرید، کابینت هایی ظریف و زیبا خواهید داشت. لازم است با صبر و حوصله دستور العمل ها را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید و از اثر هنری خود لذت ببرید. در ضمن اگر بعد از نصب برچسب به هر دلیلی از آن راضی نباشید، می توانید به راحتی برچسب را جدا کنید، بدون آن که ردی از خود باقی بگذارد. حالا وسایل مورد نیاز را آماده کنید تا دست به کار شویم.

  وسایل مورد نیاز برای نصب برچسب کابینت

  وسایل زیر برای نصب برچسب کابینت نیاز است:

  • برچسب کابینت
  • قیچی یا کاتر
  • متر
  • کاردک پلاستیکی
  • سشوار
  • مداد

  نکاتی در مورد نصب برچسب کابینت

  معمولا برای نصب برچسب ها نیازی به مهارت خاصی ندارید؛ اما نکاتی وجود دارد که رعایت آن ها می تواند، نتیجه بهتری را ارائه دهد.

  • دقیق اندازه بگیرید.
  • سطح کار را کاملا از هرگونه آلودگی و گرد و غبار پاک کنید
  • به آرامی و با صبر و حوصله کار کنید.
  • اگر مشکلی حین نصب پیش آمد، نگران نشوید و نصب را از اخرین مرحله، مجدد شروع کنید.
  • مراقب باشید، هوا زیر سطح کار جمع نشود.
  نصب چسب کابینت
  آموزش نصب برچسب‌ کابینت‌

  مراحل چسباندن برچسب برروی کابینت

  پس از این که وسایل را اماده کردید، طبق مراحل زیر عمل کنید:

  1. ابتدا درب ها و دستگیره ها را از بدنه اصلی کابینت جدا کنید. سپس سطح مورد نظر را کاملا تمیز کنید تا هیچ اثری از گرد و غبار و چربی و… روی آن باقی نماند. در غیر این صورت شاهد برآمدگی هایی زیر برچسب خواهید بود و چسب به درستی نخواهد چسبید.
  2. ابعاد را اندازه گیری کنید. دقت کنید، اگر حتی چند میلی متر اضافه یا کم اندازه بگیرید، میتواند نتیجه نامطلوبی داشته باشد.
  3. مطابق ابعادی که به دست آورده اید، برچسب را برش بزنید.
  4. بخش کوچکی از کاغذ پشت برچسب را جدا کنید و آن را در جای خود بچسبانید. آرام آرام مابقی کاغذ را جدا کنید و حین حرکت آن را به سمت طرفین صاف کنید. اگر اشتباهی مرتکب شدید، برچسب را بردارید و دوباره وصل کنید.
  5. حباب های هوا را با استفاده از کاردک پلاستیکی به بیرون هل دهید یا با استفاده از سوزن یک سوراخ ایجاد کنید و هوا را خارج کنید.
  6. برای داشتن گوشه های منظم، با استفاده از قیچی برشی را در گوشه به صورت مورب ایجاد کنید. یک برش را در گوشه و سپس گوشه دیگر را تا کنید. حالا یک مثلث اضافی باقی می ماند که باید با استفاده از کاتر آن را برش دهید. این مرحله را برای هر 4 گوشه تکرار کنید.
  7. در پایان درب ها و دستگیره ها را وصل کنید. حالا می توانید عقب بایستید و شاهکار خود را تحسین کنید.
  live-chat-web-support-svgrepo-com

  با ما در ارتباط باشید

  همه روزه از ساعت 10 صبح تا 22 میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

  نتیجه گیری

  با استفاده از برچسب کابینت می توانید، به راحتی دکوراسیون آشپزخانه را عوض کنید. این کار علاوه بر صرفه اقتصادی، موجب صرفه جویی در زمان نیز خواهد شد. در این مطلب از دیاکو دیزاین سعی کردیم، تمام چیزی که باید راجع به برچسب کابینت بدانید را ذکر کنیم. می توانید با اجرای نکات ذکر شده، از آشپزخانه جدید خود لذت ببرید.

  دیاکو دیزاین

  سوالات متداول

  چرا استفاده از برچسب‌های کابینت به عنوان راهی ساده و اقتصادی برای تغییر دکوراسیون پیشنهاد می‌شود؟
  استفاده از برچسب‌های کابینت به عنوان راهی ساده و اقتصادی برای تغییر دکوراسیون به دلیل قیمت پایین، آسانی نصب، تنوع طرح‌ها و رنگ‌ها و امکان تغییر آن‌ها به راحتی در آینده، معمولاً پیشنهاد می‌شود. این روش به کاربران اجازه می‌دهد ظاهر فضاها را به سرعت تغییر داده و با تغییرات جزئی، تغییرات زیادی در دکوراسیون به وجود آورند.

  نصب برچسب کابینت چه مزایایی دارد؟
  نصب برچسب کابینت برای کابینت‌ مزایایی چون سادگی و سرعت نصب، کم هزینه بودن نسبت به تعویض کامل کابینت‌ها، تنوع طرح‌ها و رنگ‌ها، قابلیت نصب بدون نیاز به تخصص فنی، امکان جدا کردن برچسب و تغییر آن در آینده، و کمک به تحول سریع در دکوراسیون فضاها دارد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *