میز ال سی دی (دیوار TV)

با تغییرات در ظاهر و تکنولوژی لوازم صوتی و تصویری، این تغییر در دکوراسیون منزل نیز همراه شده وشاهد تغییراتی در ظاهر و کیفیت میز ال سی دی (دیوار TV) هستیم، اگر از میز ناهار خوری در فضای اتاق نشیمن استفاده می شود باید برای ایجاد تناسب بیشتر در دکوراسیون داخلی منزل از میز ال سی دی (دیوار TV) و مبل هماهنگ و همرنگ استفاده نمایید حال نکاتی که در همینجا اشاره می شود شما را با راهنمای خرید میز تلویزیون آشنا خواهدکرد:

 

میز ال سی دی (دیوار TV)

 

اندازه‌ی میز  ال سی دی (دیوار TV)

از مهمترین موارد قبل از خرید میز ال سی دی (دیوار TV) اندازه و ارتفاع میز می باشد , با توجه به این که تلویزیون مورد نظر شما چند اینچ است باید میز تلویزیونی خریداری کنید که کمی از طول تلویزیونتان بیشتر باشد. برای ایجاد هماهنگی و چیدمان دکوراسیون خانه بهتر است تا با اندازه های استاندار میز و تلویزیون آشنایی داشته باشیم، برای تلویزیون با سایز 55 اینچ میز با طول 140 سانتی متر، برای تلویزیون های تا سایز 60 اینچ میز تلویزیون با طول ۱۶۰ و برای تلویزیون‌های بزرگتر از 60 اینچ باید به سراغ میزهایی با طول بیشتر از 180 سانتی متر برویم، به غیر اندازه و ارتفاع میز تلویزیون باید به مکان و محل نصب تلویزیون هم دقت داشت , همچنین محل قرار گیری مبلمان و یا کاناپه نیز میتواند تعیین کننده باشد , محل قرار گیری میز تلویزیون LCD بسیار مهم است بطوری که شخص بتواند دید کاملی به صفحه نمایشگر داشته باشد، نکته قابل توجه قبل از خرید میز تلویزیون ال سی دی این است که حتما وسایلی که قرار هست بر روی میز یا داخل کشویی میز قرار بگیرند در نظر گرفته شود مانند وسایل دکوری و یا دستگاه DVD و …

 

میز ال سی دی (دیوار TV)

 

انواع میز ال سی دی (دیوار TV) 

با توجه به تنوع زیاد باید به جنس میز هم توجه داشت , جنس میز با توجه به نوع مدل هایش میتواند متفاوت باشد از انواع میز تلویزیون میتوان به مدل های

  • کلاسیک
  • مدرن
  • نیمه مدرن
  • فلزی
  • شیشه ای

جنس میز های تلویزیون در بازار بیشتر از نئوپان، شیشه، فلز و ام دی اف عرضه می شوند، میزها جایگزین مناسبی به جای چوب هستند و وزن کمتری دارند و دارای تنوع و طرح های مختلفی هستند و میتوانید با توجه به دکوراسیون داخلی خود انتخاب نمایید، میز تلویزیون شیشه ای و یا فلزی و یا حتی ترکیبی از همه این ها میتوانند با هماهنگی میز عسلی و جلو مبلی دکور جالبی را ایجاد کنند .

 

 

میز ال سی دی (دیوار TV)

 

 

میز ال سی دی (دیوار TV) چوبی

با توجه به سبک مدرن و طرح چوبی که دارند مشتری را جذب می کنند , جنس بکار رفته در این نوع میز ها معمولا از نئوپان یا ام دی اف میباشد , میزهای چوبی دارای کشو و فضای مناسب برای وسایل تزئینی هستند با اختراع تلویزیون‌های باریک یا LCDها امکان نصب تلویزیون روی دیوار فراهم شد، اما همچنان عده‌ی زیادی دوست دارند که برای تلویزیون LCD خود نیز یک میز داشته باشند.

 

میز ال سی دی (دیوار TV) 

 نکاتی در رابطه با میز ال سی دی (TVدیواری)

 

۱. میز تلویزیونی با ارتفاع مناسب انتخاب کنید

باید ارتفاع میز تلویزیونتان را نیز در نظر بگیرید ارتفاع میز شما باید تقریبا هم سطح نشیمن مبلمانتان باشد. میز تلویزیون باید ارتفاع مناسبی داشته باشد و ارتفاع پیشنهاد شده یک متر است، اما ارتفاع مناسب به ارتفاع مبل و محل نشستن شما نیز حتما بستگی خواهد داشت. اگر ارتفاع میز تلویزیون فعلی شما کوتاه می باشد و امکان نصب تلویزیون خود روی دیوار را دارید بهتر است ارتفاع آن را با توجه به نکته‌ی بالا تنظیم کنید. یکی دیگر از عواملی که در انتخاب ارتفاع میز تلویزیون از سطح زمین موثر است، حضور کودکان در خانه‌ می باشد. ارتفاع میز تلویزیون را به گونه‌ای انتخاب کنید که مطمئن شوید دست کودک شما به تلویزیون نخواهد رسید. اگر کودک شما به تازگی راه رفتن را آموخته است احتمالا تخریب تلویزیون حتما یکی از ماموریت‌هایش خواهد بود.

 

میز ال سی دی (TVدیواری)

 

۲. طول و عرض تلویزیون را در نظر بگیرید

تناسب بین عرض تلویزیون و عرض میز تلویزیون زمانی که تلویزیون شما به دیوار متصل نیست و روی میز قرار دارد، مهم می باشد. هنگامی که تلویزیون روی میز است حتما عرض آن را بیشتر از عرض میز در نظر بگیرید. همچنین در هنگام خرید میز تلویزیون  باید به وزن تلویزیون نیز دقت کرد. میز تلویزیون خریداری‌شده باید از جنس مقاومی باشد و تحمل وزن تلویزیون را داشته باشد.

 

میز ال سی دی (TVدیواری)

 

۳. میز تلویزیون باید چیدمان اتاق را زیباتر کند

در اتاق نشیمن کوچک می‌توانید دکور مناسبی برای تلویزیون خودتان طراحی کنید. یک گوشه‌ی مناسب با یک زاویه‌ی دید مناسب برای تلویزیون و میز تلویزیون انتخاب کنید. اگر تلویزیون شما به دیوار نصب شده است، خرید قفسه‌های دیواری می‌تواند جایگزینی برای میز تلویزیون باشد. این قفسه‌ها را روی دیوار در اطراف تلویزیون نصب کنید و فضا را مدرن‌تر کنید. برخی وسایل‌تان را روی آن بچینید و اگر دوست ندارید وسایل شما در قفسه‌های باز و در معرض دید باشند بهتر است از وسایل دکوری برای جلوه بهتر استفاده کنید.

 

میز ال سی دی (TVدیواری)

 

۴. یک سبک انتخاب کنید

دقت کنید گاهی ترکیب سبک‌ها باعث چینش بد می‌شود. برای القای فضای معاصر می‌توانید از یک نورکم‌رنگ خاکستری یا سفید کم‌رنگ، وسایلی با خطوط هندسی ساده، قفسه‌های باز و خلوت استفاده کنید. برای القای حس سنتی بهتر است از چوب جنگل، گیاه، قاب‌های ضخیم، جزییات بیشتر و رنگ‌های گرم استفاده کنید.

 

میز ال سی دی (دیوار TV) 

۵. مواد مناسب را انتخاب کنید

میزهای تلویزیونی عموما از چوب، شیشه، فلز و ام دی اف ساخته شده اند، چوب، فلز و ام‌دی‌اف مقاومت بیشتری دارند. ام‌دی‌اف جایگزین خوبی برای چوب است و وزن کمتری نیز نسبت به میزهای تلویزیون چوبی دارد. در صورتی که میز تلویزیون شیشه‌ای از شیشه‌های نشکن ساخته‌ شده باشد می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای انتخاب باشد.

مناسب ترین میز ال سی دی (دیوار TV) برای دکوراسیون منزل شما

به طور کلی یک قسمتی که قرار است تلویزیون در آن قرار بگیرد نشیمن خصوصی یک خانه محسوب خواهد شد و معمولا در اطراف آن مبلمان خاص خودش قرار می گیرد، اگر این مبلمان رنگ و طرح ویژه‌ای داشته باشد بهتر است میز تلویزیون نهایت همخوانی را با آن داشته باشد. امروزه ال سی دی ها طرفداران زیادی دارند و وقتی که شما ال سی دی ها را خریداری کردید نیاز دارید که میز تلویزیون ال سی دی را در کنار آن داشته باشید تا فضای نشیمن اتاق را زیباتر کنید. این میزها اغلب ظاهر های خاص و مختلفی دارند که تلویزیون ها را روی خود جا می‌دهند و باعث زیباتر شدن فضای منزل می شوند ، همچنین می توانند به عنوان یک قسمت کانونی در هر خانه ای به حساب آیند. در نظر داشته باشید که حتما در هر فضایی با هر ابعادی که هستید میز تلویزیون با مبلمان اصلی قسمت نشیمن در یک سبک و سطح و رنگ انتخاب شود.

 میز ال سی دی (TVدیواری)

 

رنگ های مشکی، سفید و قهوه ای بیشتر برای میز تلویزیون کاربرد دارند. البته هر شخصی می تواند با توجه به دکوراسیون و سایر وسایل خود رنگ میز تلویزیون خود را انتخاب کند مثلا اگر شما از رنگ های خنثی برای منزل خود استفاده کرده اید می توانید برای شکستن رنگ در فضا رنگ میز تلویزیون را از رنگ های گرم انتخاب کنید.

میز ال سی دی (دیوار TV) دیواری و کم جا

بیشتر زندگی های امروزی در منازل کوچک و آپارتمان ها صورت می گیرد و به خاطر محدود بودن فضا و پایین بودن متراژ خانه ها یکی از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون منزل شما استفاده از میز تلویزیون دیواری می باشد. این میزها به این دلیل که بر روی دیوار نصب شده اند فضای کف خانه را اشغال نخواهند کرد و شما می توانید از حداکثر فضای منزل خود استفاده کنید و فضای کافی برای قرار دادن وسایل دیگری مانند پکیج ها و مبلمان را داشته باشید.