سبک رنگ بندی کابینت ام دی اف(ملامینه)

معمولا مدل‌های کابینت در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند، در نتیجه شما هریک از انواع کابینت آشپزخانه ام‌ دی‌اف را که انتخاب کنید، برای رنگ آن هم به راحتی حق انتخاب خواهید داشت. کافی است در انتخاب رنگ کابینت به موارد زیر توجه کنید:

  • مساحت و فضای نصب کابینت در آشپزخانه جهت انتخاب رنگ مهم میباشد، با توجه به بزرگ و یا کوچکی آشپزخانه از کابینتی با طرح و رنگ مناسب با فضا استفاده کنید. به طور مثال کابینت‌های با رنگ سفید آشپزخانه کوچک شما را بزرگتر جلوه می‌دهند.
  • در نظر داشته باشید رنگی که برای کابینت آشپزخانه انتخاب می‌کنید با رنگ دکوراسیون بخش‌های دیگر خانه همخوانی داشته باشد. رنگ کابینت باید با کف پوش و سایر رنگ های مورد استفاده در دکوراسیون آشپزخانه مطابقت کند.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف (ملامینه)  برای آشپزخانه

  • مدل کابینت ام دی اف سفید
  • کابینت ام دی اف سفید طلایی
  • کابینت ام دی دف سفید مشکی
  • مدل کابینت سفید نقره ای

نحوه ساخت پنل ام دی اف به صورتی است که دانه های ریزه چوب (همانند خاک اره) تحت فشار و دمای بالا قرار می گیرند و تخته های ام دی اف را می سازند.در مقایسه با دیگر چوب ها خصوصاً تخته های چند لا، کابینت ام دی اف سطح بسیار متفاوت و بالاتری را ارائه خواهد داد  و دارای مزایایی است که در هیچ نوع دیگری از چوب دیده نمی شود. در عین حال قیمت مناسب تری نیز دارد. در زمینه نصب و خرید کابینت ام دی اف، هر زمانی که خواستید می توانید با متخصصین گروه طراحان دیاکو تماس بگیرید، همکاران همیشه آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند. استفاده از رنگ های مکمل و زیبا می تواند زیبایی مدل کابینت های انتخابی شما را بیشتر کند. در اینجا به تحلیل رنگ های مختلف و تأثیر آنها در دکوراسیون آشپزخانه می پردازیم:

کابینت آشپزخانه رنگ قرمز

رنگ قرمز فضای آشپزخانه های کوچک را دلگیر و خسته کننده خواهد کرد، ولی فضای یک آشپزخانه سرد را به فضایی گرم و زیبا تبدیل می کند. اگر می خواهید کابینت های آشپزخانه خود را با رنگ قرمز انتخاب کنید باید فضای آشپزخانه شما بزرگ باشد .

 کابینت آشپزخانه رنگ آبی

رنگ آبی روشن می تواند نور را جذب کند بنابراین برای آشپزخانه هایی که همیشه گرم و پرنور هستند، رنگ کابینت آبی می تواند ایده مناسبی باشد.برای کابینت ها با سبک کلاسیک رنگ آبی می تواند بهترین انتخاب باشد.

کابینت ام دی اف(ملامینه)  رنگ زرد

رنگ زرد نور را به خوبی منعکس خواهد کرد و در آشپزخانه کم نور می تواند به خوبی روشنایی ایجاد نماید ، این رنگ به فضای آشپزخانه شما گرما می بخشد. ترکیب رنگ زرد با قهوه ای می تواند گرمای بیشتری را به محیط آشپزخانه شما ببخشد.

کابینت ام دی اف (ملامینه)  سفید

رنگ سفید نمادی از تمیزی و بهداشت است و کسانی که علاقه مند به ظاهری تمیز و مدرن هستند.  بهتر است که از کابینت ها با رنگ سفید در درون آشپزخانه خود استفاده نمایند. غالبا کابینت آشپزخانه هایگلاس به این رنگ میباشند

کابینت ام دی اف(ملامینه) رنگ سیاه

اگر شما می خواهید که برای کابینت های آشپزخانه، رنگ سیاه استفاده کنید، باید سایر رنگ های دکوراسیون داخلی منزل روشن باشد تا تعادل نسبی در فضای منزل تان بوجود بیاید. یکی از مدرن تری رنگ های کابینت سیاه است که به صورت براق و گلاس و گاهی اوقات با رنگ های روشن ترکیب می شود و به عنوان رنگ زیبایی برای کابینت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کابینت ام دی اف با رنگ چوبی (کابینت MDF قهوه ای)

این رنگ زیبا می‌تواند فضای آشپزخانه شما را به محیطی مدرن و زیبا تبدیل کند. بهتر است که در انتخاب این رنگ تعادل را نگه دارید و از رنگ قهوه ای روشن و یا تیره برای فضای آشپزخانه خود استفاده نکنید. معمولا کابینت آشپزخانه ام دی اف به این سبک می باشد.

کابینت آشپزخانه ام دی اف(ملامینه) رنگ بنفش

رنگ بنفش از جمله رنگ های اشرافی و لوکس است و می تواند فضای آشپزخانه بنفش شما را متفاوت و مدرن سازد.البته اگر می خواهید رنگ کابینت‌های خود را بنفش انتخاب کنید حتما باید المان‌هایی از این رنگ را در سایر نقاط آشپزخانه خود به کار ببرید .

مدل رنگ کابینت طوسی

رنگ طوسی یکی دیگر از انواع رنگ های خنثی است که بهتر است با رنگ هایی از قیبل بنفش و زرد و سفید و نارنجی ترکیب شود. گاهی از این رنگ برای کابینت آشپزخانه ممبران نیز استفاده می شود.

  • ID
تفاوت انواع کابینت ام‌دی‌اف با تمام چوب

نمی توان به قطع گفت که طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف گزینه مناسب تری است یا تمام چوب . با توجه به شرایط دکوراسیون،باید نتیجه گیری کرد که  ام دی اف ...

سبک رنگ بندی کابینت ام دی اف(ملامینه)

معمولا مدل‌های کابینت در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند، در نتیجه شما هریک از انواع کابینت آشپزخانه ام‌ دی‌اف را که انتخاب کنید، برای رنگ آن هم به ...

(طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف (ملامینه

در ابتدای کار زمانی که کابینت آشپزخانه ام دی اف وارد بازار شد به عنوان روکش برای تخته های سه لا استفاده می شد. روکش ام دی اف متراکم تر، قوی تر و با ...

Load More