سبک رنگ بندی کابینت هایگلاس

مهمترین قسمت های خانه، می توان آشپزخانه را نام برد چون تاثیر به سزایی در دکوراسیون منزل دارد. امروزه آشپزخانه قلب خانه شده است یعنی شما در هر جایی از پذیرایی قرار داشته باشید قسمتی از آشپزخانه دیده میشود به این دلیل است که انتخاب رنگ آن بسیار مهم است. حالا طراحان دیاکو نسبت به تجربه ای که داشته به شما نکته های مهمی را می آموزند و پر طرفدارترین رنگ ها را به شما معرفی می کند. در آشپزخانه های مدرن بهتر است که از تضاد رنگ ها استفاده کنیم ولی در آشپزخانه های کابینت آشپزخانه کلاسیک بهتر است که رنگ ها با هم هارمونی داشته باشد ولی طبق تجربه تنها تضاد رنگی که در کار کلاسیک زیبا است صفحه کابینت با کابینت ها است.

 

سبک رنگ بندی کابینت هایگلاس

 

پرطرفدار ترین رنگ های هایگلاس :

رنگ سفید برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب است به دلیل این که خیلی فضا را بزرگ تر نشان می دهد و انعکاس نور خوبی دارد و تمیزی و بهداشت در این نوع آشپزخانه ها بیشتر به چشم می خورد و کسانی که حساسیت خاصی به تمیزی و بهداشت دارند اغلب رنگ سفید انتخاب می کنند .به دلیل خنثی بودن این رنگ خیلی خوب با رنگهای دیگر هماهنگ میشود و ترکیب رنگ سفید با طوسی، استیل، مشکی و رنگ چوب از پر کاربردترین آنها میباشد، طراحان دیاکو طبق تجربه ای که داشته این رنگ ها را به شما پیشنهاد می کند. البته انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه هایگلاس به طرح انتخابی شما بستگی دارد و اگر تابع مد روز باشید، اما نهایتا رنگی رو انتخاب کنید که دوست دارید، و ازش لذت می‌برید. خوشبختانه کابینت آشپزخانه هایگلاس رنگ بندی متنوعی دارد، هایگلاس سفید مشکی با کنتراستی که ایجاد می‌کند باعث جذابیت فوق العاده آشپزخانه می‌شود. هایگلاس کرم قهوه ای و هایگلاس سفید طلایی با تزریق رنگ گرم به محیط آشپزخانه نمای جذاب تری کمی دهد، مزیت استفاده از رنگ یکدست این است که اگر بعد از مدتی دلزده شدید، می‌توانید با تعویض درب برخی از کابینت‌ها یه طرح ترکیبی بسازید و تغییرو تنوع زیادی رو ایجاد کنید. سفید یکی از پر طرفدارترین انتخاب ها برای کابینت آشپزخانه هایگلاس هست.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس مشکی

رنگ مشکی بیشتر برای آشپزخانه های بزرگ استفاده می شود و بهتر است که در صورت نصب کابینت گلس مشکی در آشپزخانه بقیه نقاط خانه را رنگ روشن به کار ببرید .در این نوع کابینت از هایگلاس مشکی استفاده کنید که از براقیت و بیش از حد تاریک شدن آشپزخانه شما کمی جلوگیری کند، ترکیب رنگ مشکی با صفحه روشن کار ما را زیباتر خواهدکرد . اگر سلیقه خیلی خاص تری دارید و فضای خیلی بزرگتری دارید می توانید از  ترکیب رنگ زغالی یا نوک مدادی با طرح چوب استفاده کنید که این کار آشپزخانه شما را منحصر به فرد میکند.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس مشکی

 

رنگ مشکی بیشتر به عنوان رنگ دوم در ترکیب با رنگ های روشن استفاده میشود . مشکی رنگ مدرنی محسوب شده که نکته مهم آن ترکیب رنگش با رنگ های روشن هست.

کابینت آشپزخانه هایگلاس طرح چوب

کابینت آشپزخانه هایگلاس طرح چوب رنگ بندی های تیره و روشن دارد. در انتخاب این طرح دقت کنید رنگ متعادلش را انتخاب کرده باشید . رنگ تیره فضای آشپزخانه رو تاریک و رنگ روشن فضای آشپزخانه را بی روح نشان میدهد. بصورت کلی کابینت آشپزخانه هایگلاس طرح چوب با رنگ سبز خیلی خوب خواهد شد .

کابینت آشپزخانه هایگلاس قرمز یا بنفش

رنگ قرمز مناسب آشپزخانه های بزرگ وسلایق خاص میباشد و در این آشپزخانه ها انرژی و نشاط بیشتری وجود دارد و خسته کننده نخواهد بود و فضای گرم و زیبایی می دهد. رنگ قرمز یا بنفش رنگ های مدرنی محسوب میشوند که جدیداً در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار گرفته اند . در انتخاب این رنگ ها دقت کافی رو داشته باشید و اگر فضای آشپزخانه شما به اندازه کافی بزرگ هست از قرمز و بنفش استفاده کنید. چون طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس قرمز یا بنفش فضای داخلی شما رو کوچیک و گرفته تر نشان میدهد. همچنین سعی کنید قرمز و بنفش رو با رنگ های روشن ترکیب کنید تا هم انعکاس نور بیشتری داشته باشید و هم از شدت اثر رنگ تیره کم کند و فضای آشپزخانه رو بازتر و روشن تر کند. همچنین میتوانید روی کابینت ها و اپن وسایل کمتری قرار بدهید .

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس قرمز

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سبز

رنگ سبز از رنگ هایی نیست که همه جا استفاده شود. چون این رنگ خیلی خاصه و حتما باید به دکوراسیون سایر فضاهای منزل هم بیاد . معمولاً کابینت آشپزخانه هایگلاس سبزسیر رو با رنگ زرد ست میکنند .

کابینت آشپزخانه هایگلاس طوسی

طوسی یک رنگ خنثی است و میتوانید با رنگ های ملایم مثل نارنجی و زرد و بنفش و . . . ترکیب کنید . هیچ وقت طوسی رو به تنهایی استفاده نشود چون آشپزخونه رو خیلی بی روح خواهد کرد .رنگ طوسی جدیدا یکی از پرکاربردترین رنگ هابعد از سفید به شمار می آید. بهتر است کسانی که یخچال ، ظرفشویی و لباسشویی نقره ای دارند از این رنگ استفاده کنند.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس طوسی

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس نارنجی

رنگ نارنجی مثل رنگ قرمز هیجان و انرژی دارد و آشپزخانه رو کوچکتر و گرفته تر خواهد کرد. بنابراین حتما با رنگ های ملایم و روشن ترکیب شود تا بیشترین جلوه رو برای آشپزخانه به ارمغان بیاورد .

کابینت آشپزخانه هایگلاس آبی

یکی از رنگ هایی که فوق العاده نور را جذب میکند رنگ آبی روشن است. بهتر است در آشپزخانه هایی که نور طبیعی خیلی زیادی دارند استفاده شود و رنگ آبی کاربنی و تیره رنگ مناسبی است برای کابینت کلاسیک مانند کابینت آشپزخانه انزو. آبی از رنگ های کلاسیک و پرطرفدار است . البته بیشتر از این رنگ در اتاق خواب استفاده میشود اما شما محدودیتی در استفاده از آن در آشپزخانه نخواهید داشت . ترکیب آبی و رنگ طوسی خیلی زیبا و چشم نواز خواهد شد .

کابینت آشپزخانه هایگلاس قهوه ای

کابینت قهوه ای یکی از پرطرفدارترین رنگ ها برای کابینت است که اگرتعادل این رنگ را نگه داریم یک حس خوب وطبیعی بودن به ما می دهد. حد تعادل یعنی نه خیلی تیره و نه خیلی روشن کار کنیم که این رنگ در طراحی کلاسیک زیبا بوده و طرفداران بیشتری دارد چرا که اغلب کارهای کلاسیک از روکش های چوبی طبیعی یا مصنوعی استفاده می شود.در این نوع کابینت ها اگر از گیاهان خانگی بر روی آنها استفاده کنیم جذابیت دو چندانی به آشپزخانه می دهد ولی در کابینت آشپزخانه مدرن بهتر است که این رنگ را با سفید، شیری یا کرم ترکیب کنیم. در کارهای مدرن از ابزارهای دور درب، تاج، زیر چراغ ،ستون، سر ستون و..... خبری نیست و ترکیب نکردن این رنگ با رنگ های دیگر باعث خستگی ما از آشپزخانه می شود.عده ای فکر میکنند این رنگ خیلی تکراری می باشد ، ولی تجربه ثابت کرده افراد زیادی این رنگ رو دوست دارند . اگر قهوه ای با رنگ های مکمل دیگری بدرستی ست شود حتما تداعی کننده محیط های سنتی و خاطره انگیز خواهد شد. شما میتوانید از این رنگ در آشپزخانه های بزرگ استفاده کنید.

کابینت آشپزخانه هایگلاس زرد

اگر جزو کسانی هستید که خیلی دکوراسیون منزلتان را عوض می کنید می توانید یک بار هم رنگ زرد را امتحان کنید. رنگ زرد در آشپزخانه حس گرما را به ما می بخشد و انعکاس نور خوبی دارد و ترکیب آن با رنگ قهوه ای گرمای بیشتری را به آشپزخانه می دهد و ترکیب کردن آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس زرد

 

به خاطر داشته باشید :

  • ترکیب رنگ سفید و طوسی علی رغم خنثی بودن هر دو رنگ میتواند آشپزخانه را مدرن نشان دهد. برای متعادل کردن رنگ ها میتوانید از وسایل با رنگ های گرم مثل قرمز و نارنجی و سبز استفاده کنید
  • رنگ قهوه‎ای همیشه زمانی که با سفید به کار گرفته میشود کنتراست رنگ خوبی رو بوجود می آورد.
  • ترکیب رنگ سفید قهوه ای،در دکوراسیون های مدرن و امروزی و هم در دکوراسیون های سنتی جلوه دارند. خودتان را در استفاده از این رنگ محدود نکنید.
  • گاهی ترکیب رنگ سفید و طوسی در صورتی که از تناژ رنگی مناسبی استفاده نشود میتواند چشم را اذیت کند. اینطور مواقع بهتره از رنگ کرم که از سفید کمی گرم ترمی باشد استفاده کنید تا علاوه بر جلوه مدرن آشپزخانه کمتر چشم را اذیت کند .

 

کابینت جدید گلاس

طرح های به روز شرکتهای معتبر و بزرگ امریکایی و اروپایی که در عرصه ی طراحی در دنیا حرف اول را میزنند بهترین جا برای ایده گرفتن است واز این رو گروه طراحان دیاکو با تلفیق این طراحی ها با آشپزخانه های ایرانی که خیلی پر مصرف تر از آشپزخانه های اروپای است بهترین و استاندارد ترین کابینت ها را برای شما طراحی میکند و همچنین همیشه طرح های بروز و بهتری را به مشتری ارائه میدهند.

 

  • ID
تفاوت کابینت آشپزخانه هایگلاس با ام دی اف
  1. کابینت آشپزخانه هایگلاس کابینتی مقاوم هستند که از چوب های ام دی اف ساخته شده اند و روکش پلاستیکی و براق و شیشه ای آن تنها تفاوتش با کابینت آشپزخانه ...
سبک رنگ بندی کابینت هایگلاس

مهمترین قسمت های خانه، می توان آشپزخانه را نام برد چون تاثیر به سزایی در دکوراسیون منزل دارد. امروزه آشپزخانه قلب خانه شده است یعنی شما در هر جایی از ...

طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس

آشپزخانه ای خاص و منحصر به فرد و متناسب با خانه، فقط با استفاده از کابینت های هایگلاس محقق میگردد. کابینت هایی جذاب و زیبا، که جان تازه ای به طراحی ...

Load More