طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس

آشپزخانه ای خاص و منحصر به فرد و متناسب با خانه، فقط با استفاده از کابینت های هایگلاس محقق میگردد. کابینت هایی جذاب و زیبا، که جان تازه ای به طراحی خانه خواهد بخشید. استفاده از کاشی‌های استیل و تایل‌های آیینه‌ ای یکی دیگه از روش‌هایی هست که می‌توان نمای درخشانی به آشپزخانه داد، این امر باعث جبران کابینت‌های مات و نیمه مات پایین می شود. سرامیک‌ها و کف پوش‌های براق و صیقلی در طراحی جلوه ویژه ای به آشپزخانه میدهد. درکابینت آشپزخانه هایگلاس، وجود تغییر رنگ در مقابل نور آفتاب به زیبایی آن کمک میکند. اگر آشپزخانه‌ نورگیر باشد و کابینت‌ها مستقیما در معرض نور خورشید قرار گرفته باشد بهتر است از پرده‌های ضخیم استفاده کرد .امکان تعویض دستگیره‌های کابینت آشپزخانه هایگلاس وجود دارد که این خودش یه گزینه ویژه محسوب می‌شود و می‌توانیم با یه تغییر کوچک نتیجه چشمگیری رو داشته باشیم. اگر از کابینت‌های بدون دستگیره استفاده کنید همیشه با مشکل اثر انگشت روی در کابینت‌ها روبرو هستید. اگر حساس به کثیفی و اثر انگشت هستید می‌تونید از دستگیره‌هایی که پایه بلندتری دارن استفاده کنید تا احتمال خوردن دست به کابینت کمتر بشود. در آشپزخانه هایی با کابینت هایگلاس مخصوصا اگر انتخاب شما رنگ سفید آن باشد جلوه و زیبایی فضا را دو چندان کند. برای تمیز کردن کابینت هایگلاس به هیچ عنوان از اسفنج ها زبر و مایع های سفید کننده استفاده نکنید. برای تمیز کردن، از یک دستمال مایکرو فایبر استفاده کنید و کافی است آن را کمی به آب آغشته کنید تا همه لکه ها تمیز شود سپس با یک پارچه نرم خشک روی سطح را پاک کنید تا هیچ لکه آبی به جای نماند.

 طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس به فضای آشپزخانه نمایی شیک و لوکس خواهد بخشید و این مدل کابینت ها به دلیل خاصیت منعکس کنندگی که دارند به نوعی منبع نور در فضای آشپزخانه محسوب شده اند. طراحی کابینت هایگلاس به گونه ای است که خاصیت صیقلی و بازتابی آن باعث جذابیت خاصی درفضای آشپزخانه شده و لوکس تر به نظر میرسد.
مهم ترین نکات در هنگام انتخاب کابینت هایگلاس توجه به کشو و دستگیره میباشد زیرا در جذابیت بیشتر طراحی دکوراسیون آشپزخانه تاثیر خواهد داشت. دستگیره های براق و شکل ظاهری ساده و ظریف برای آشپزخانه ها با دکوراسیون مدرن انتخابی مناسب و ایده آل محسوب خواهد شد .کابینت هایگلاس از انواع مدل کابینت آشپزخانه ام دی اف مقاوم تر و با کیفیت تر می باشد. روکش های پلاستیکی براق یا روکش های شیشه ای قسمت اصلی و متمایز کابینت هایگلاس محسوب می شوند.

مدل کابینت های هایگلاس شیک و زیبا

کابینت با متریال هایگلاس در انواع رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارد و شما می توانید از این مدل کابینت ها در آشپزخانه های بزرگ و کوچک استفاده کنید. دستگیره های آن ها به راحتی قالب تغییر هستند و شما می توانید مدل کابینت های هایگلاس را با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود تغییر دهید. مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس در انواع مدل های ساده و موج دار موجود هستند و این مدل کابینت ها با طرح های متنوع خود می توانند انواع سلایق مختلف را پوشش دهند. روکش های پلاستیکی براق یا روکش های شیشه ای قسمت اصلی و متمایز کابینت هایگلاس محسوب می شوند.

 

طراحی رایگان گروه طراحان دیاکو

گروه  طراحان دیاکواین خدمات رایگان را به مشتریان خود داده و با بهترین نرم افزارهای روز دنیا در زمینه طراحی (3D MAX)کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده تا مشتری از هر نظر و در تمام مراحل آسایش و اطمینان داشته باشد،کیفیت در طراحی باعث میشود که مشتری قبل از اجرا نقاط ضعف را دیده و آن را بر طرف کند و با خیال آسوده منتظر اجرای کار باشد.

رعایت استانداردها

رعایت کردن این استانداردها موجب آسایش در آشپزخانه می شود ;

محصولات دیاکو مطابق با استاندارد های جهانی و تحت دستورات استاندارد آلمان تولید میشود.

استاندارد DIN به ما میگوید ارتفاع کانترها و میزها و همچنین فاصله های بین یونیت ها چگونه طراحی شود.ما به این امر دقت به خصوصی داریم و این باعث افزایش راحتی و عمر بیشتر محصول می شود.

اهمیت نصب محصولات دیاکو

هر چقدر که یک یونیت تمیز و بدون اشکال تولید شود،اگر با دقت و ظرافت نصب نگردد عمر وزیبایی کار از بین می رود یا کاهش میابد. گروه طراحان دیاکو در این امر مهم از نصاب های زبر دست و دقیق وبا تجربه که در استخدام   دیاکو می باشند استفاده می کنند که با توجه به امنیت شغلی که دارند بهترین خدمات و بهترین کیفیت نصب را به مشتری ارائه میدهد و این تکنسین ها هر روزه در حال آموزش و ارتقا در کلاسهای فنی می باشند و هر گاه پس از اتمام نصب مشکلی برای کالا پیش آید طراحان دیاکو کارشناسانی دارد که در صورت تشخیص ایراد از طرف دیاکو این مشکل بدون هیچگونه هزینه ای برطرف خواهدشد.

تعهد به زمان تحویل

خیلی از همکاران با توجه به تجربه کم و ماشین آلات ضعیف نمی توانند زمان تحویل را به خوبی برآورد کنند به این خاطر به تعهد خود عمل نمی کنند

دیاکو در این امر خیلی مهم نسبت به سابقه طولانی و ماشین آلات روز دنیا و برنامه ریزی دقیق توانسته به تعهدات خود عمل کند و برای اطمینان بیشتر مشتری جریمه برای تاخیر در نصب در قرار داد تعیین کرده است.

 

  • ID
تفاوت کابینت آشپزخانه هایگلاس با ام دی اف
  1. کابینت آشپزخانه هایگلاس کابینتی مقاوم هستند که از چوب های ام دی اف ساخته شده اند و روکش پلاستیکی و براق و شیشه ای آن تنها تفاوتش با کابینت آشپزخانه ...
سبک رنگ بندی کابینت هایگلاس

مهمترین قسمت های خانه، می توان آشپزخانه را نام برد چون تاثیر به سزایی در دکوراسیون منزل دارد. امروزه آشپزخانه قلب خانه شده است یعنی شما در هر جایی از ...

طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس

آشپزخانه ای خاص و منحصر به فرد و متناسب با خانه، فقط با استفاده از کابینت های هایگلاس محقق میگردد. کابینت هایی جذاب و زیبا، که جان تازه ای به طراحی ...

Load More