border

مقالات

10 مدل جدید و آشنایی با ویژگی های آشپزخانه مدرن

امروزه به دلیل پر مشغله بودن و با در نظر گرفتن فضای موجود در آپارتمان های مسکونی ، به طراحی دکوراسیون با فناوری های نوین جهت به روز رسانی دکوراسیون منزل مخصوصا دکوراسیون آشپزخانه مدرن نیاز ضروری احساس می شود، فناوری در طراحی دکوراسیون از این جهت معنی پیدا خواهد کرد که چندکاره بودن ابزارها، ترکیب شدن با فناوری‌های به روز، استفاده از حسگرها، قفسه‌های چند منظوره و خیلی از موارد مهم دیگر نکاتی مثل کمتر اشغال کردن فضا و پرکاربرد بودن آنها را ایجاد خواهد کرد. آشپزخانه مدرن به وسیله بسیاری از المان‌ها و موارد کاربردی، قابل اجرا می باشد، با طراحی سبک مدرن در دکوراسیون داخلی ، ضرورت این سبک در آشپزخانه مدرن به چشم می خورد  ، یک آشپزخانه مدرن می تواند کاربردی‌ترین آشپزخانه ممکن را برای خانم‌های خانه ایجاد کند در ادامه شما را بیشتر با ویژگی های آشپزخانه مدرن آشنا کرده ایم با ما همراه باشید: 

چیدمان و طراحی آشپزخانه مدرن

طراحی آشپزخانه مدرن، برای افرادی که علاقمند به طراحی‌های ساده، شیک، کاربری راحت با طراحی مینیمال هستند بسیار دلنشین و جذاب است، در طراحی آشپزخانه مدرن هر شخص می‌تواند با توجه به سلیقه و نیاز، آشپزخانه‌اش را بچیند و از امکانات به روز و مدرن استفاده لازم را ببرد. اما برای داشتن چنین فضای ایده آل و مدرن  اصلا لازم نیست هزینه های گزاف متحمل شد، می توان با خلاقیت و کاربرد صحیح لوازم  به فضایی مدرن دست یافت، نکته قابل اهمیت در آشپزخانه‌ مدرن و منحصر به فرد، به کارگیری ایده‌های خلاقانه می باشد، البته این نکته قابل توجه است که ساده گرایی در فضای آشپزخانه مدرن امروزی بسیار اهمیت دارد البته در کنار سادگی باید تمام المان‌های یک آشپزخانه مدرن کامل را داشته باشد.

 

چیدمان و طراحی آشپزخانه مدرن

 

اجزای یک آشپزخانه مدرن

در طراحی آشپزخانه مدرن قسمت‌های مختلفی از قبیل کابینت‌ آشپزخانه مدرن مجهز، میز ناهارخوری مدرن،  نورپردازی متناسب مدرن ، ابزار و لوازم برقی مجهز و استاندارد و خیلی ظریف کاری‌های دیگر باید مد نظر قرار بگیرد در ادامه شما را با این سبک طراحی مدرن بیشتر آشنا خواهیم کرد.

کابینت آشپزخانه مدرن

در آشپزخانه های امروزی کابینت‌ آشپزخانه به دو شکل مدرن و سنتی اجرا می شود که بر اساس سلیقه مشتری و استفاده بهینه تر از فضای آشپزخانه انتخاب خواهد شد، از ویژگی‌های کابینت‌ آشپزخانه مدرن می‌توان به کابینت‌ آشپزخانه مدرن بدون دستگیره، کابینت‌ آشپزخانه مدرن درهای کشویی و کابینت‌ آشپزخانه مدرن از جنس‌ کابینت آشپزخانه هایگلاس مات و کابینت‌ آشپزخانه مدرن از جنس‌ هایگلاس براق  اشاره کرد، اساس سبک مدرن طراحی ساده می باشد در این سبک کشوها و درهای کابینت آشپزخانه، بسیار روان و راحت، باز و بسته خواهند شد، دیگر ویژگی کابینت‌آشپزخانه مدرن،بکارگیری رنگ‌های آرامش بخش، روشن و طبیعی است که با سبکی مینیمالیستی تلفیق شده باشد، به همین دلیل آشپزخانه مدرن بزرگتر دیده می شود، متناسب بودن و همخوانی طرح و رنگ برای کف و دیواره‌ها بسته به سلیقه هر فرد متفاوت می باشد، البته در این سبک می توان از رنگ‌های تضاد استفاده کرد. گاهی کابینت‌آشپزخانه مدرن به سیستم آرام بسته شونده مجهز می شوند که به وسیله این سیستم، نیازی نیست با فشار زیادی کابینت‌ آشپزخانه مدرن را بست زیرا این ابزار نصب شده در کابینت‌ آشپزخانه باعث می شوند کابینت آشپزخانه مدرن راحتتر بسته شود.

درب کابینت آشپزخانه مدرن

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کابینت آشپزخانه مدرن شکل درب ها و پیشخوان می باشد، برای این سبک کابینت آشپزخانه ،بیشتر درهای صاف و مسطح اجرا می شود و سطوح تزئینی و حکاکی شده به هیچ وجه استفاده نخواهد شد، به طور کلی می توان گفت سطوحی صاف و براق بسیار مورد پسند آشپزخانه مدرن و امروزی می باشند.

 

درب کابینت آشپزخانه مدرن

 

پیشخوان یا کانتر کابینت آشپزخانه مدرن

در طراحی آشپزخانه مدرن استفاده از پیشخوان چند منظوره در طرح‌های شیک مثل مدل‌های معلق، تاشو و منحنی و…  باعث ایجاد فضایی جذاب و کاربردی خواهد کرد، علاوه بر ایجاد سادگی در آشپزخانه مدرن در حین کار در آشپزخانه با اعضای خانه می توان در ارتباط بود، این به دلیل باز بودن فضای رفت و آمد می باشد همچنین می توان رنگ اتاق نشیمن و آشپزخانه را به صورت متعادل با استفاده از یک هارمونی متناسب انتخاب کرد. البته نصب سینک ظرفشویی و گاز یکی از کاربردهای مهم پیشخوان برای آشپزخانه مدرن محسوب خواهد شد که اغلب در این سبک از کابینت‌ آشپزخانه مدرن مسطح در نظر گرفته می شود. وجود کانتر در آشپزخانه‌ مدرن و امروزی باعث می شود تا هم آشپزخانه مدرن از فضاهای دیگر خانه جدا شده باشد و هم فضایی برای انجام فعالیت‌های مهم آشپزخانه مثل میزی برای خرد کردن، میز غذا خوری و…  ایجاد شود، کانترآشپزخانه مدرن را می‌توان به عنوان پیشخوان نیز در نظر گرفت. البته این کانتر یا پیشخوان برای آشپزخانه مدرن کوچک خیلی مهم و پرکاربرد است و دیزاینی عالی برای آشپزخانه مدرن بزرگ محسوب می شود.

نورپردازی آشپزخانه مدرن

در آشپزخانه مدرن از نکات بسیار مهمی که باید به در نظر گرفته شود، نورپردازی و سایه روشن‌هایی است که بر اثر قرار گرفتن زاویه‌های نور ایجاد خواهد شد یعنی در آشپزخانه مدرن باید نور در قسمت‌های مختلف، طبق کاربرد و نوع نور اجرا شود، این نورها با توجه به عملکرد وسایل مختلف آشپزخانه مانند هود آشپزخانه مدرن، سینک آشپزخانه مدرن ، گاز آشپزخانه مدرن ، کابینت‌ آشپزخانه مدرن و پیشخوان آشپزخانه مدرن طراحی شود که مقدار تابش نور نسبت به کاربرد هر وسیله متفاوت می باشد. در آشپزخانه مدرن از نورهای مخفی در زیر کابینت‌ آشپزخانه استفاده می‌شود و ترجیحا نور از بالا به پایین خواهد تابید، این باعث زیبایی و کاربردی شدن نور تابیده شده خواهد شد، برای نورپردازی آشپزخانه مدرن کاربرد سنسورها را نباید نادیده گرفت، سنسورهای نصب شده در قسمت‌های مختلف باعث بهینه تر شدن و همچنین استفاده از هالوژن‌ها که به صفحه گاز می‌تابد، کمکی برای بهتر دیده شدن غذا حین طبخ خواهد بود. نکته حائز اهمیت این است که اگر به این قسمت های مهم نور تابیده نشود، سایه به وجود آمده بر اثر نورهای دیگر می‌تواند فضا را دلگیر تر و تاریک تر کند، از نورهای خطی و نقطه‌ای نیز بنا به کاربرد، جای مناسب می‌توان استفاده کرد، در طراحی آشپزخانه مدرن نورپردازی‌ مخفی باعث بزرگتر دیده شدن فضا خواهد شد و در قسمت‌هایی مثل بالای سینک ظرفشویی، بالای گاز و همینطور پیشخوان یا میز ناهارخوری از چراغ‌ها و هالوژن‌های آویزان بهتر است استفاده شود، اینکار  باعث زیبایی بیشتر و همچنین موجب رساندن نور مورد نیاز حین استفاده از این قسمت‌ها می‌شود.

 

نورپردازی آشپزخانه‌های مدرن

 

به کارگیری ابزارهای هوشمند در آشپزخانه مدرن

هوشمندسازی یکی دیگر از مواردی است که لازمه‌ی یک آشپزخانه مدرن می باشد در واقع سنسورهای متفاوتی که در ابزارها به کار برده می‌شود،  این امر مهم برای مدرن‌سازی را ممکن خواهد کرد، مانند نشت لوله آب، نشت لوله گاز، اتمام زمان پخت غذا، ایجاد دود و خیلی موارد اضطراری دیگر می‌تواند با پیغامی روی گوشی موبایل به اطلاعتان برسد و یا سنسورهایی که از تمام شدن خوراکی‌ها و ادویه و هرچیز دیگر خبر می‌دهند تا سنسورهایی نظیر سنسورهای حرکتی که برای روشن شدن نور لازم در قسمتی که فرد قرار می‌گیرد، به عنوان امکاناتی برای آشپزخانه مدرن در نظر گرفته می‌شوند، همچنین سنسورهایی که حضور فرد را تشخیص خواهد داد و بسیار مناسب برای صرفه جویی در مصرف برق می باشد و باعث شیک تر شدن فضای منزل و به ویژه آشپزخانه مدرن خواهد شد، سیستم هوشمند سازی آشپزخانه مدرن باعث می شود تا هر آنچه که در این قسمت نیاز است به سرعت پیدا کنید، ابزارهایی مثل هود، قهوه ساز، ماشین ظرفشویی و لباسشویی، گاز، چراغ‌ها، همه و همه با هوشمندسازی می‌توانند، از طریق نرم افزاری کاربردی که روی تلفن همراه نصب شده، هر لحظه و در هر مکانی به راحتی قابل کنترل باشند.

انواع مدل های دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه مدرن با تم‌ خنثی

طراحان این مجموعه، علاوه‌بر فضاپردازی و اضافه‌‌کردن چند پنجره‌ی جدید، نورپردازی محیط را با درنظرگرفته اند و ‌سبک اولیه‌ی آشپزخانه مطابق استانداردهای روز تغییر دادند. این آشپزخانه مدرن ضمن ایجاد تغییرات مدرن آسیبی به سبک اولیه و اصیل این آشپزخانه ایجاد نکرده است.

 

دکوراسیون آشپزخانه مدرن با تم‌ خنثی

 

دکوراسیون آشپزخانه مدرن با تم خنثی و دیوار چوبی

جزیره‌ی سفید و طبقات دیواری و کابینت‌های هم‌رنگ در این آشپزخانه مدرن باعث شده تا هرگز جا برای وسایل آشپزخانه کم نیاید. فضای باز و خنثی این آشپزخانه‌ مدرن با اضافه‌کردن اجاق‌گاز قرمز و لامپ‌های آویز بزرگ از حالت کسالت‌بار به فضایی شیک و جذاب تبدیل شده است .

 

دکوراسیون آشپزخانه مدرن با تم خنثی و دیوار چوبی

 

آشپزخانه‌ای با سطوح مدرن

کف بتنی صیقلی و سفید دوغی این کابینت‌ آشپزخانه مدرن باعث دلپذیرترشدن فضا شده است.

 

آشپزخانه‌ای با سطوح مدرن

 

آشپزخانه‌ای با ظاهر ساده و دلپسند

کابینت ‌آشپزخانه سفید ساده در ترکیب با جزیره‌ی چوبی و کف بتنی اجرا شده است که‌ جلوه‌ای صاف و صیقلی به این آشپزخانه مدرن بخشیده است ،‌لامپ آویز قرمز نیز تنوع رنگی جالبی در فضا ایجاد کرده است.

 

آشپزخانه‌ای با ظاهر ساده و دلپسند

 

دکوراسیون آشپزخانه مدرن جادار و روشن

در این آشپزخانه‌ مدرن سفید و روشن فضایی مختص ناهارخوری ایجاد شده است که از لحاظ جا برای وسایلی که نیازی نیست جلوی چشم باشند به‌لطف جزیره‌ی دوقلو و کابینت‌ آشپزخانه فراوان در دو طرف هیچ مضیغه‌ای حس نخواهد شد، همچنین لوازمی مانند گاز، یخچال و سردکن نوشیدنی هم توکار تعبیه شده که نمای این آشپزخانه مدرن را با سطوح صیقلی و براق‌ جذاب تر و شیک تر کرده است.

 

دکوراسیون آشپزخانه مدرن جادار و روشن

 

آشپزخانه مدرن با صفحه کابینتی کوارتز

این آشپزخانه مدرن از کف‌پوش جنس چوب گیلاس طراحی شده است، قطعات کف‌پوش نیز طبق الگویی منحنی‌وار اجرا شده اند تا با فرم شعاعی ساختمان هماهنگی داشته باشند. این هماهنگی یکی از آن ظریف‌کاری‌هایی است که در طراحی مدرن این آشپزخانه جلب‌ توجه می‌کند. همچنین سطوح گران‌قیمتی مانند صفحه کابینت آشپزخانه کوارتز جلوه‌ی صنعتی دیوار بتنی کناری را محو کرده است. 

 

آشپزخانه مدرن با صفحه کابینتی کوارتز

 

آشپزخانه‌ مدرن سفید با پلان باز و کابینت‌ آشپزخانه چوبی

طراحی دکوراسیون این آشپزخانه مدرن به گونه ای است که فضای هرز رفته‌ی انتها به گوشه‌ای دنج و دلنشین برای غذاخوری تبدیل شده است. ترکیب دیوار خاکستری تیره‌ی قسمت ناهارخوری با کابینت‌ آشپزخانه ام دی اف دیوار کناری نیز تنوع چشم‌نوازی به فضای سرتاسر سفید این آشپزخانه‌ مدرن بخشیده است.

 

آشپزخانه‌ مدرن سفید با پلان باز و کابینت‌ آشپزخانه چوبی

 

آشپزخانه‌ مدرن با لوسترهای کروی شیک و سقف کاذب

این آشپزخانه‌ مدرن دارای دو لوستر کروی بامزه در بالای جزیره می باشد همچنین کابینت‌ آشپزخانه شیشه‌ای سفید هم به‌اضافه‌ی دیوارپوش‌های سفید طرح‌جناغی و سقف کاذب خاکستری روشن جلوه‌ی مدرن این آشپزخانه را بسیار جذاب کرده است.

 

آشپزخانه‌ مدرن با لوسترهای کروی شیک و سقف کاذب

 

آشپزخانه مدرن تک‌رنگ با جزیره‌ی بزرگ

ترکیب هوشمندانه‌ی نور طبیعی و نورپردازی تزئینی باعث تقویت جلوه‌ی سرتاسر سفید این آشپزخانه مدرن  شده است. صفحه کابینتی‌ سفید و صیقلی نیز نور را به‌خوبی بازتاب کرده است. جزیره‌ی بزرگ این آشپزخانه مدرن هم به فضایی برای غذاخوری تبدیل شده است این آشپزخانه مدرن با لوازم استیل و توکار تجهیز شده که چند وسیله‌ی تزئینی کوچک نیز در گوشه‌وکنار چیده شده است که خبر از ذوق و سلیقه‌ی شخصی می‌دهد.

 

آشپزخانه مدرن تک‌رنگ با جزیره‌ی بزرگ

 

آشپزخانه مدرن با رنگ‌های متضاد

این آشپزخانه مدرن دارای فضایی بهینه برای آشپزی و صرف غذا می باشد. همچنین کابینت‌ آشپزخانه این مدل آشپزخانه مدرن از حداقل یراق آلات یا سبد سوپری کابینت آشپزخانه استفاده کرده است ، از این رو شاهد طراحی مینیمال یا کمینه‌گرا هستیم. صفحه‌ی روی جزیره آشپزخانه مدرن شکل جالبی دارد و مدل آبشاری کار شده است ، صندلی‌های پیشخوانِ مدل خطی جلوه‌ی ساده و دلپسندی در فضا ایجاد کرده است تضاد رنگی ‌قهوه‌ای پررنگ بسیار فضای چشم‌نوازی با سفید پیرامون دارد.

 آشپزخانه مدرن با رنگ‌های متضاد

 

  • Start Publishing Date
تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک

فرق کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک ؛ یکی از زیبا ترین و جذاب ترین کابینت ‌های آشپزخانه ، انواع کابینت آن است که باعث زیبایی ، جلوه و شکوه بخشیدن به ...

انواع کابینت نئوکلاسیک

آشپزخانه و زیبایی و دکوراسیون آن تاثیر بسیار زیادی در رنگ و لعاب یا همان زیبایی و دلچسب کردن خانه دارد. در زمان های قدیم اصطلاح «آشپزخانه، قلب خانه» ...

کابینت نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه اصلی ترین رکن هر خانه ای است و افراد خانواده مدت زمان زیادی را در محیط آشپزخانه سپری می کنند به همین جهت زیبایی و شیک بودن محیط ...

در این مقاله قصد داریم شما را با مدل ها، تمام ویژگی‌ها و رنگ بندی های کابینت آشپزخانه ممبران آشنا کنیم و این که کابینت آشپزخانه ممبران در چه طرح ها و ...

آشپزخانه قلب هر خانه به حساب می آید و یکی از اساسی ترین بخش های دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه کابینت آشپزخانه است. و از اهمیت بسیار بالایی ...

از جمله بهترین راهکارهایی تعبیه اکسسوری در کابینت آشپزخانه است که می توان از آن برای نگهداری ظروف، ابزارها و مواد غذایی خشک استفاده کرد. در واقع می ...

بخش اصلی دکوراسیون آشپزخانه را کابینت ها تشکیل می دهند و حرف اول در آشپزخانه را کابینت ها می زنند. بعد از نصب کابینت آشپزخانه ، نحوه نگهداری، شستشو و ...

با توجه به صنعتی شدن شهرها و مزایایی که در شهر نشینی و صنعتی شدن در شهرها وجود دارد، ولی معایبی هم دارد که یکی از این معایب این است که متراژ خانه ها ...

اگر شما جز افرادی هستید که به تغییرات دکوراسیون در منزل یا فنگ شویی درآشپزخانه علاقه دارید در ابتدا باید مفهوم فنگ شویی آشنا شوید و بدانید که فنگ ...

20 ایده متفاوت برای استفاده بهینه از کابینت آشپزخانه

باید بدانیم بیشتر از آنچه فکر میکنید، می‌توانند از فضای پنهان در آشپزخانه‌شان استفاده کنند، با استفاده از روش‌های متنوع و خلاقانه می‌توانید چند برابر ...

کابینت آشپزخانه براق بهتر است کابینت آشپزخانه مات

معمولا زمان تغییر دکوراسیون آشپزخانه منزل این سوال پیش می آید که کابینت آشپزخانه مات در طراحی آشپزخانه استفاده شود یا کابینت آشپزخانه براق؟ کابینت ...

آشپزخانه مدرن با آشپزخانه سنتی چه تفاوتهایی دارد؟

انتخاب سبک، تم و زمینه کلی آشپزخانه از مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشد، اگر می خواهید حس و حال آشپزخانه‌تان امروزی باشد باید سبک ...

آشنایی با ویژگی آشپزخانه سنتی

در طراحی دکوراسیون دو سبک مدرن و سنتی بیشتر مورد استقبال و توجه قرار گرفته است، هر کدام از این سبک ها زیبایی خاص خود را داشته ، درگذشته دکوراسیون ...

بهترین کابینت برای آشپزخانه با سقف کوتاه

کابینت آشپزخانه از نظر سبك طراحی به دو نوع كابينت‌ آشپزخانه مدرن و كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك تفکیک شده اند. كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك دارای ارتفاعي كمتر ...

10 مدل جدید و آشنایی با ویژگی های آشپزخانه مدرن

امروزه به دلیل پر مشغله بودن و با در نظر گرفتن فضای موجود در آپارتمان های مسکونی ، به طراحی دکوراسیون با فناوری های نوین جهت به روز رسانی دکوراسیون ...

طراحی جدید ومدرن اپن آشپزخانه

خانه‌هایی که آشپزخانه اُپن دارند باید در چیدمان و دکوراسیون آنها دقت و ظرافت بیشتری به خرج داد زیرا از تمامی قسمت ها چشم انداز دارند به همین دلیل ...

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

در طراحی تخصصی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است، انتخاب رنگ درست و متناسب با فضای آشپزخانه بخش بزرگی از طراحی ...

 انواع مدل های آشپزخانه جزیره ای

آشپزخانه جزیره ای جلوه ای زیبا لوکس و جذاب دارد و خیلی از افراد با دیدن تصاویر این نوع از آشپزخانه ها به این فکر می‌افتند آشپزخانه خود را بازسازی ...

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک بیشتر از سبک مینیمال استفاده میکنند، این سبک نوعی ساده گرایی و حداقل گرایی به  همراه خود دارد، در طراحی دکوراسیون ...

 MDF  ویژگی های کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت آشپزخانه ساخته شده از ترکیبات چوبی که در وسایلی مانند سرویس خواب و کابینت و کمد و امروزه بسیار استفاده و کاربرد دارد را ام دی اف یا MDF می ...

کیفیت و انواع مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس در بین انواع کابینت ها از مقاومت بالایی برخوردار است ، این کابینت آشپزخانه از چوب های ام دی اف تشکیل می شوند و تفاوت این ...

اهمیت و مراحل نصب کابینت آشپزخانه

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم کابینت آشپزخانه در زیبایی آشپزخانه های منزل  نقش زیادی ایفا میکنند، در طراحی دکوراسیون معمولا کابنیت‌ آشپزخانه را از ...

کابینت آشپزخانه منحنی

کابینت آشپزخانه منحنی ، نوعی جدیدی از انواع کابینت آشپزخانه می باشد که از متریال MDF خام ساخته و اجرا می شود،  درب منحنی کابینت آشپزخانه به دلیل ...

50 مدل کمد دیواری جدید و شیک

در طراحی دکوراسیون اکثر افراد به دنبال الگوهای زیبا و مدل های جدید مثل مدل های سال هستند، مخصوصا اگر صحبت از چیدمان و طراحی کمد دیواری باشدبه همین ...

50 ایده و طرح کابینت آشپزخانه

اگرتصمیم به خرید کابینت آشپزخانه جدید دارید دیدن عکسهای متفاوت و مدل های گوناگون می تواند الهام بخش باشد با ایده و طرح کابینت آشپزخانه هر چه بیشتر ...

انواع دستگیره های کابینت آشپزخانه

هنگام نصب کابینت آشپزخانه همیشه سوالی که دغدغه خیلی از افراد می باشد این است که چه مدل دستگیره کابینت رو انتخاب کنیم، اینکه انتخاب دستگیره مهم است ...

2020 رنگ کابینت آشپزخانه

 مسئله انتخاب رنگ همیشه سلیقه ای بوده است ولی بحث کردن در رابطه با رنگ کابینت بسیار جذاب است البته باید گفت که هر کسی سلیقه ی خودش را برای انتخاب رنگ ...

مدل های کابینت آشپزخانه جدید 2020

برای ساخت کابینت آشپزخانه جدید اکثرا از کابینت های خارجی و مدل های قدیمی تر الگوبرداری می شود، امروزه مدل هایی که در سال جدید میلادی 2020 به بازار ...

میز صبحانه اپن آشپزخانه

میز صبحانه اپن آشپزخانه امروزه به یکی از مهم ترین تجهیزات در فضای آشپزخانه تبدیل شده است، این مدل میزها به دلیل قابلیت تاشو بودن و اشغال خیلی کم فضای ...

اهمیت یراق آلات و اکسسوری در دکوراسیون کابینت آشپزخانه

مرتب و آراسته بودن آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون و چیدمان خانه داشت. کابینت ها  محیط آشپزخانه را به سمتی سوق دادند که هر شی و وسیله ای جایگاه خاص و ...

معجزه 6  اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری در دکوراسیون داخلی اکسسوری از اجزاء اصلی ساختمان نمی باشد ولی در زیباسازی و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه کاربرد و نقش مهمی ایفا خواهد کرد، ...

سبد سوپری کابینت آشپزخانه

امروزه استفاده از اکسسوری آشپزخانه با تنوع بسیاری در سایز و طرح های مختلف وجود دارد که هم در جنبه ی کاربردی و هم زیبایی بسیار مورد استفاده قرار ...

اصول طراحی داخلی

آرامش برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. انرژیهای از دست رفته طی روز را در خانه میتوان جایگزین کرد. دور هم جمع شدن ...

مقایسه کمد دیواری ریلی و کمد دیواری لولایی

قرار دادن هر وسیله در جای مشخص و مرتب بودن و شلوغ نبودن فضای خانه و اتاق­ها، یکی از ملاک­های زیبایی و نظافت در منازل می باشد. بنابراین همیشه در طراحی ...

آشپزخانه کوچک کابینت

امروزه به دلیل شرایط سخت اقتصادی، افزایش جمعیت در شهرهای کلان و کوچکتر شدن ساختمان های مسکونی اغلب آشپزخانه ها کوچک می باشند، هر چند یکی از علایق ...

آشپزخانه اعم از ساده و قدیمی، بزرگ و کوچک یا مجلل و زیبا، قلب خانه می باشد. گذشته از این­ها نحوه چیدمان لوازم آشپزخانه اهمیت دارد. در قدیم از ...

Load More