border

مقالات

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

در طراحی تخصصی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است، انتخاب رنگ درست و متناسب با فضای آشپزخانه بخش بزرگی از طراحی دکوراسیون آشپزخانه را تشکیل می دهد، اما اینکه رنگ کابینت آشپزخانه را چگونه انتخاب کنیم موضوعی مهم است برای یافتن پاسخ آن باید به سراغ رنگ های متنوعی از کابینت آشپزخانه رفت و آنها را مورد بررسی قرار داد، در ادامه دو رنگ پرطرفدار کابینت آشپزخانه سفید و رنگ چوب و ترکیب سفید و رنگ چوب را با مدل های جدید و زیبا برای شما جمع آوری کرده ایم تا شما را با آنها بیشتر آشنا کنیم، با همراه ما باشید و با رنگ کابینت آشپزخانه سفید و رنگ چوب بیشتر آشنا شوید.

مدل کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

ترکیب کردن دو رنگ قهوه‌ای و سفید در کابینت‌ آشپزخانه بسیار مرسوم و پر طرفدار می باشد، رنگ قهوه‌ای به‌ تنهایی در بین افراد محبوبیت خاصی دارد زیرا انسان‌در ضمیر ناخودآگاه خود به رنگِ طبیعت تمایل بیشتری دارد. دلیل دیگری که می توان گفت این است که رنگ قهوه‌ای رنگ گرمی می باشد و برای افرادی که سرمای رنگ سفید برایشان دلسرد کننده است، باعث ایجاد تعادل حس گرما و سرما در فضای آشپزخانه‌ خواهد شد.نکته قابل توجه در رنگ قهوه ای به دیر کثیف این رنگ میتوان اشاره کرد یعنی با استفاده از این رنگ می توان از زود کثیف شدن رنگ سفید جلوگیری کرد.

 

مدل کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

 

بررسی مدلهایی از کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

_ در این مدل کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب، جزیره کابینت آشپزخانه قهوه ای در کنار کابینت آشپزخانه تمام سفید حس گرما را در فضای آشپزخانه حفظ کرده است، در این مدل کابینت آشپزخانه تمام سفید و رنگ چوب می تواند زیبا بخش و بجا باشد.

 

کابینت آشپزخانه سفید و رنگ چوب ، جزیره کابینت آشپزخانه قهوه ای

 

_ در این مدل کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب حجم تقریبی رنگ 50% قهوه ای و50% سفید توانسته جلوه ای زیبا و جذاب را خلق کند.

 

 سفید و رنگ چوب حجم تقریبی رنگ 50% قهوه ای و50%

 

_ این مدل کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب ، پایدار و همیشه مد می باشد در طراحی این مدل از کابینت آشپزخانه تمام سفید و جزیره کابینت و کف قهوه ای رنگ استفاده شده  که فضایی بسیار جذاب خلق کرده است.

 

مدل کابینت آشپزخانه سفید و رنگ چوب پایدار

 

_ در این کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب برخلاف مدل های معمول رنگ قهوه‌ای در بالا و رنگ سفید در پایین کابینت آشپزخانه طراحی شده است.

 

کابینت‌ آشپزخانه سفید و رنگ چوب

 

_ این مدل کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب هم یک نمونه ساده از کابینت آشپزخانه کلاسیک محسوب می شود، در این مدل جذاب و جدید صفحه ی روی کابینت آشپزخانه با طرح چوب طراحی شده است.

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک

 

_ این مدل کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب هم یک نمونه ساده از کابینت آشپزخانه مدرن محسوب می شود کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید و قهوه‌ای که با کابینت آشپزخانه هایگلاس اجرا شده است.

 

کابینت آشپزخانه مدرن

 

طراحان دکوراسیون با استفاده از یک ترکیب ساده، توانسته اند چنین جذابیت وسیعی از طرح ها و استایل های منحصربه فرد را در آشپزخانه خلق کنند ، حتی گاهی در بعضی از مدل ها ترکیب پالت های رنگی روشن و تیره که برگرفته از رنگ ارگانیک یا طبیعت می باشد مورد استفاده قرار گرفته است که طرفدارن زیادی را به خود جلب کرده اند. کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب، جلوه‌ی شیک و مدرنی به آشپزخانه خواهد بخشید و فضای آشپزخانه را روشن و پر نور جلوه می دهد، نکته قابل اهمیت این است که اصلا میزان رنگ کاربردی در کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب زیاد تفاوت آنچنان ایجاد نخواهد کرد و این درصد رنگ ترکیبی یک مساله سلیقه‌ای است و به شرایط آشپزخانه بستگی دارد زیرا اگر سایز و اندازه آشپزخانه‌تان کوچک باشد، بهتر است از رنگ سفید بیشتری در ترکیب کابینت‌ آشپزخانه استفاده شود و یا از متریال براق که نور را بیشتر منعکس و فضای آشپزخانه را روشن کند همانطور که در مقاله های قبلی توضیح داده ایم سفید نور را بازتاب می‌دهد و این امر باعث می شود تا نور دریافتی از محیط، مجددا  به محیط منعکس شود، این خطای دید ایجاد شده آشپزخانه کوچک شما را  بزرگ‌تر و روشن‌تر از سایز و اندازه‌ی واقعی‌اش نشان می دهد، به همین دلیل راه ساده و آسان برای اینکه آشپزخانه‌ی کوچک خود را دلباز‌تر نشان دهید، این است که از کابینت‌ آشپزخانه روشن و بازتاب دهنده‌ی نور مانند کابینت سفید و رنگ چوب استفاده کنید، ولی اگر سایز آشپزخانه‌تان بزرگ و پر نور باشد کابینت‌های رنگ چوب یا کابینت‌های چوبی جلوه بیشتری دارد و می توان میزان سفیدی در ترکیب کابینت‌ آشپزخانه را کم تر کرد. استفاده از چوب‌های رنگ روشن هم مانند قهوه‌ای روشن، یکی از راه هایی است که فضای آشپزخانه‌ را مدرن‌تر و دلباز‌تر به نظر می رساند ، استفاده از چوب‌ تیره‌تر، تضاد رنگی بیشتری در کابینت آشپزخانه ایجاد میکند که برای بسیاری از سلایق زیباتر و خاص‌تر است.

مزیت استفاده از کابینت آشپزخانه‌‌ ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب:

_ در کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب چیدمان دکوراسیون منزل راحت تر و برای طراحی دکوراسیون ایده و موقعیت های راحت تری ایجاد می شود و می توان  لوازم منزل‌ را با یکی از دو رنگ کابینت آشپزخانه ترکیبی سفید و رنگ چوب ست کرد.

_ در کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب ترکیب رنگی متضاد زیبایی بیشتری به آشپزخانه می بخشد و هرچقدر این تضاد و کنتراست رنگی بیشتر باشد فضای آشپزخانه جذاب تر خواهد شد.

_ در کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب فضای آشپزخانه با استفاده از رنگ سفید ، بزرگ‌تر و روشن تر خواهد شد.

_ در کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب استفاده از رنگ قهوه‌ای خستگی و یکنواختی را به همراه دارد ولی ترکیب آن با رنگ سفید این خصوصیات را کمتر و به گرمی و صمیمت آشپزخانه می افزاید .

_ در کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب این ترکیب رنگی سفید و رنگ چوب در کابینت‌ آشپزخانه سبک مدرن و کابینت‌ آشپزخانه سبک کلاسیک با استقبال فراوانی روبرو شده است.

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب هایگلاس 

کابینت آشپزخانه هایگلاس متریالی درخشنده و براق دارد و م یتوان گفت یکی از زیباترین کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب از متریال هایگلاس ساخته شده است و به علت براق بودن، برای انواع آشپزخانه‌های بزرگ و کوچک جذاب و کاربردی است زیرا باعث می‌شود فضای آشپزخانه روشن و درخشنده به نظر برسد و استفاده از رنگ های تیره در ساخت کابینت آشپزخانه‌ از زیبایی و درخشندگی آن نمی کاهد البته این نکته قابل اهمیت است که کابینت آشپزخانه هایگلاس تنها در سبک مدرن و کابینت‌های ساده قابل طراحی و اجرا می باشد، از ویژگی های این کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب می توان به آسیب پذیری متریال هایگلاس در برابر نفوذ آب، مقرون به صرفه بودن ، پاکیزگی آسان آن و آسیب پذیر بودن هایگلاس در برابر ضربه و خط و خش اشاره کرد.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

 

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب امدیاف 

متریال ام‌دی‌اف از خرده‌های چوب طبیعی تشکیل شده است و اگر به خوبی از آن محافظت شود مقاومت بالایی دارد ، ام دی اف یکی دیگر از متریالی است که می‌توان کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب را با آن در سبک مدرن اجرا کرد، کابینت آشپزخانه ام‌دی‌اف بسیار مقرون به صرفه است ولی جلوه و درخشندگی کابینت آشپزخانه هایگلاس را ندارد، ولی در برابر ضربه و خط و خش از وقاومت بالایی برخوردار است. کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب ام‌دی‌اف در دو مدل، مات و براق در بازار موجود است که نوع براق آن، تقریبا شبیه به کابینت  آشپزخانه هایگلاس است که البته می توان یکی ازبهترین گزینه‌ها برای انواع کابینت مدرن در آشپزخانه‌های کوچک و مینیمال ‌باشد، کابینت آشپزخانه ام‌دی‌اف را هم می‌توانید از نوع بدون دستگیره و هم از نوع، دستگیره‌دار اجرا کرد.

 

کابینت آشپزخانه ام‌دی‌اف ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

 

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب ممبران 

سبک کابینت آشپزخانه کلاسیک بهترین گزینه‌برای آشپزخانه‌های بزرگ و نورگیراست کسانی که به سبک سنتی و مدل‌های سلطنتی و اشرافی علاقه دارند می توانند کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب در سبک کلاسیک را تجربه کننداین سبک با متریال کابینت ممبران هزینه‌ی کمتری خواهد داشت، کابینت آشپزخانه ممبران بسیار مقاوم در برابر رطوبت و نفوذ آب می باشد که طرح‌ها و مدل‌های آن توسط دستگاه ساخته می‌شود.

 

کابینت آشپزخانه ممبران ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

 

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب طبیعی

اگر هزینه‌ی اجرا برایتان مهم نیست و توانایی پرداخت اجرای کابینت‌ آشپزخانه تمام چوب به سبک مدرن یا کلاسیک را دارید، کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب که از چوب طبیعی ساخته شود، بدون شک زیبایی خیره کننده‌ای را برای بیننده جلوه میکند،ولی اگر توانایی مالی آقدر را ندارید و نمیخواهید خیلی زیاد هزینه کنید می توانید قسمت‌های سفید رنگ را از کابینت آشپزخانه هایگلاس و قسمت‌های چوبی را از جنس چوب طبیعی اجرا کنید. مدل کابینت آشپزخانه چوبی در آشپزخانه های امروزی همیشه بهترین نقش را در ظاهر دکوراسیون نه تنها آشپزخانه، بلکه تمام خانه ایفا می کنند ، اگر ظاهر شیک، صاف و پاکیزه  برایتان مهم است بهترین گزینه برای شما مواد طبیعی با رنگ روشن می باشد.کابینت آشپزخانه چوبی در بیشتر سبک های دکوراسیون داخلی مثل سبک کلاسیک و مدرن طرح های بسیار زیبایی به خود میگیرند، استفاده از کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب طبیعی باعث میشود آشپزخانه به محیطی شاد و زیبا تبدیل شود ، کابینت ساز ها از چوب هایی برای ساخت کابینت استفاده میکنند که هم جنس کابینت ها را بهتر کند و  هم یک کابینت زیبا و شیکی را طراحی کنند.

 

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب طبیعی

 

 

  • Start Publishing Date
تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک

فرق کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک ؛ یکی از زیبا ترین و جذاب ترین کابینت ‌های آشپزخانه ، انواع کابینت آن است که باعث زیبایی ، جلوه و شکوه بخشیدن به ...

انواع کابینت نئوکلاسیک

آشپزخانه و زیبایی و دکوراسیون آن تاثیر بسیار زیادی در رنگ و لعاب یا همان زیبایی و دلچسب کردن خانه دارد. در زمان های قدیم اصطلاح «آشپزخانه، قلب خانه» ...

کابینت نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه اصلی ترین رکن هر خانه ای است و افراد خانواده مدت زمان زیادی را در محیط آشپزخانه سپری می کنند به همین جهت زیبایی و شیک بودن محیط ...

در این مقاله قصد داریم شما را با مدل ها، تمام ویژگی‌ها و رنگ بندی های کابینت آشپزخانه ممبران آشنا کنیم و این که کابینت آشپزخانه ممبران در چه طرح ها و ...

آشپزخانه قلب هر خانه به حساب می آید و یکی از اساسی ترین بخش های دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه کابینت آشپزخانه است. و از اهمیت بسیار بالایی ...

از جمله بهترین راهکارهایی تعبیه اکسسوری در کابینت آشپزخانه است که می توان از آن برای نگهداری ظروف، ابزارها و مواد غذایی خشک استفاده کرد. در واقع می ...

بخش اصلی دکوراسیون آشپزخانه را کابینت ها تشکیل می دهند و حرف اول در آشپزخانه را کابینت ها می زنند. بعد از نصب کابینت آشپزخانه ، نحوه نگهداری، شستشو و ...

با توجه به صنعتی شدن شهرها و مزایایی که در شهر نشینی و صنعتی شدن در شهرها وجود دارد، ولی معایبی هم دارد که یکی از این معایب این است که متراژ خانه ها ...

اگر شما جز افرادی هستید که به تغییرات دکوراسیون در منزل یا فنگ شویی درآشپزخانه علاقه دارید در ابتدا باید مفهوم فنگ شویی آشنا شوید و بدانید که فنگ ...

20 ایده متفاوت برای استفاده بهینه از کابینت آشپزخانه

باید بدانیم بیشتر از آنچه فکر میکنید، می‌توانند از فضای پنهان در آشپزخانه‌شان استفاده کنند، با استفاده از روش‌های متنوع و خلاقانه می‌توانید چند برابر ...

کابینت آشپزخانه براق بهتر است کابینت آشپزخانه مات

معمولا زمان تغییر دکوراسیون آشپزخانه منزل این سوال پیش می آید که کابینت آشپزخانه مات در طراحی آشپزخانه استفاده شود یا کابینت آشپزخانه براق؟ کابینت ...

آشپزخانه مدرن با آشپزخانه سنتی چه تفاوتهایی دارد؟

انتخاب سبک، تم و زمینه کلی آشپزخانه از مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشد، اگر می خواهید حس و حال آشپزخانه‌تان امروزی باشد باید سبک ...

آشنایی با ویژگی آشپزخانه سنتی

در طراحی دکوراسیون دو سبک مدرن و سنتی بیشتر مورد استقبال و توجه قرار گرفته است، هر کدام از این سبک ها زیبایی خاص خود را داشته ، درگذشته دکوراسیون ...

بهترین کابینت برای آشپزخانه با سقف کوتاه

کابینت آشپزخانه از نظر سبك طراحی به دو نوع كابينت‌ آشپزخانه مدرن و كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك تفکیک شده اند. كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك دارای ارتفاعي كمتر ...

10 مدل جدید و آشنایی با ویژگی های آشپزخانه مدرن

امروزه به دلیل پر مشغله بودن و با در نظر گرفتن فضای موجود در آپارتمان های مسکونی ، به طراحی دکوراسیون با فناوری های نوین جهت به روز رسانی دکوراسیون ...

طراحی جدید ومدرن اپن آشپزخانه

خانه‌هایی که آشپزخانه اُپن دارند باید در چیدمان و دکوراسیون آنها دقت و ظرافت بیشتری به خرج داد زیرا از تمامی قسمت ها چشم انداز دارند به همین دلیل ...

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

در طراحی تخصصی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است، انتخاب رنگ درست و متناسب با فضای آشپزخانه بخش بزرگی از طراحی ...

 انواع مدل های آشپزخانه جزیره ای

آشپزخانه جزیره ای جلوه ای زیبا لوکس و جذاب دارد و خیلی از افراد با دیدن تصاویر این نوع از آشپزخانه ها به این فکر می‌افتند آشپزخانه خود را بازسازی ...

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک بیشتر از سبک مینیمال استفاده میکنند، این سبک نوعی ساده گرایی و حداقل گرایی به  همراه خود دارد، در طراحی دکوراسیون ...

 MDF  ویژگی های کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت آشپزخانه ساخته شده از ترکیبات چوبی که در وسایلی مانند سرویس خواب و کابینت و کمد و امروزه بسیار استفاده و کاربرد دارد را ام دی اف یا MDF می ...

کیفیت و انواع مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس در بین انواع کابینت ها از مقاومت بالایی برخوردار است ، این کابینت آشپزخانه از چوب های ام دی اف تشکیل می شوند و تفاوت این ...

اهمیت و مراحل نصب کابینت آشپزخانه

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم کابینت آشپزخانه در زیبایی آشپزخانه های منزل  نقش زیادی ایفا میکنند، در طراحی دکوراسیون معمولا کابنیت‌ آشپزخانه را از ...

کابینت آشپزخانه منحنی

کابینت آشپزخانه منحنی ، نوعی جدیدی از انواع کابینت آشپزخانه می باشد که از متریال MDF خام ساخته و اجرا می شود،  درب منحنی کابینت آشپزخانه به دلیل ...

50 مدل کمد دیواری جدید و شیک

در طراحی دکوراسیون اکثر افراد به دنبال الگوهای زیبا و مدل های جدید مثل مدل های سال هستند، مخصوصا اگر صحبت از چیدمان و طراحی کمد دیواری باشدبه همین ...

50 ایده و طرح کابینت آشپزخانه

اگرتصمیم به خرید کابینت آشپزخانه جدید دارید دیدن عکسهای متفاوت و مدل های گوناگون می تواند الهام بخش باشد با ایده و طرح کابینت آشپزخانه هر چه بیشتر ...

انواع دستگیره های کابینت آشپزخانه

هنگام نصب کابینت آشپزخانه همیشه سوالی که دغدغه خیلی از افراد می باشد این است که چه مدل دستگیره کابینت رو انتخاب کنیم، اینکه انتخاب دستگیره مهم است ...

2020 رنگ کابینت آشپزخانه

 مسئله انتخاب رنگ همیشه سلیقه ای بوده است ولی بحث کردن در رابطه با رنگ کابینت بسیار جذاب است البته باید گفت که هر کسی سلیقه ی خودش را برای انتخاب رنگ ...

مدل های کابینت آشپزخانه جدید 2020

برای ساخت کابینت آشپزخانه جدید اکثرا از کابینت های خارجی و مدل های قدیمی تر الگوبرداری می شود، امروزه مدل هایی که در سال جدید میلادی 2020 به بازار ...

میز صبحانه اپن آشپزخانه

میز صبحانه اپن آشپزخانه امروزه به یکی از مهم ترین تجهیزات در فضای آشپزخانه تبدیل شده است، این مدل میزها به دلیل قابلیت تاشو بودن و اشغال خیلی کم فضای ...

اهمیت یراق آلات و اکسسوری در دکوراسیون کابینت آشپزخانه

مرتب و آراسته بودن آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون و چیدمان خانه داشت. کابینت ها  محیط آشپزخانه را به سمتی سوق دادند که هر شی و وسیله ای جایگاه خاص و ...

معجزه 6  اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری در دکوراسیون داخلی اکسسوری از اجزاء اصلی ساختمان نمی باشد ولی در زیباسازی و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه کاربرد و نقش مهمی ایفا خواهد کرد، ...

سبد سوپری کابینت آشپزخانه

امروزه استفاده از اکسسوری آشپزخانه با تنوع بسیاری در سایز و طرح های مختلف وجود دارد که هم در جنبه ی کاربردی و هم زیبایی بسیار مورد استفاده قرار ...

اصول طراحی داخلی

آرامش برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. انرژیهای از دست رفته طی روز را در خانه میتوان جایگزین کرد. دور هم جمع شدن ...

مقایسه کمد دیواری ریلی و کمد دیواری لولایی

قرار دادن هر وسیله در جای مشخص و مرتب بودن و شلوغ نبودن فضای خانه و اتاق­ها، یکی از ملاک­های زیبایی و نظافت در منازل می باشد. بنابراین همیشه در طراحی ...

آشپزخانه کوچک کابینت

امروزه به دلیل شرایط سخت اقتصادی، افزایش جمعیت در شهرهای کلان و کوچکتر شدن ساختمان های مسکونی اغلب آشپزخانه ها کوچک می باشند، هر چند یکی از علایق ...

آشپزخانه اعم از ساده و قدیمی، بزرگ و کوچک یا مجلل و زیبا، قلب خانه می باشد. گذشته از این­ها نحوه چیدمان لوازم آشپزخانه اهمیت دارد. در قدیم از ...

Load More