border

مقالات

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک بیشتر از سبک مینیمال استفاده میکنند، این سبک نوعی ساده گرایی و حداقل گرایی به  همراه خود دارد، در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک سبک مینیمالیستی یکی از معروف‌ترین سبک‌ها می باشد، اساس و ایده این سبک دوری از تجملات و لوازم تزئینی اضافی و غیر ضروری است، استفاده از لوازم مهم و ضروری و پرکاربرد بسیار مدرن و زیبا طراحی و چیدمان می شوند، طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک شلوغی و بی‌نظمی اصلا کاربرد ندارد و استفاده از لوازم اضافی در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه کوچک جایی ندارد، طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک باید طوری باشد که همه افراد لذت ببرند، سبک مینیمالیستی برای این نوع آشپزخانه‌هابسیار مناسب است زیرا تمیز، ساده و آرامش بخش می باشد.غالبا تصور افراد در رابطه با طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک این است که نمی توان دکوراسیون قشنگ و متفاوتی را طراحی کرد و علاوه بر این باید در فضای آشپزخانه کوچک از وسایل محدودی استفاده کرد، این تصور کاملا اشتباه است، زیرا می توان با طراحی دقیق و کاربردی از فضای کوچک آشپزخانه نهایت استفاده را ببرید و طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک به گونه ای باشدکه فضای آشپزخانه بزرگ و جادارتر به نظر بیاید. مهمترین اجزاء هر آشپزخانه ای کابینت آشپزخانه می باشد که فضای زیادی از آشپزخانه را هم اشغال می کنند از این رو انتخاب طرح و رنگ کابینت آشپزخانه بسیار اهمیت زیادی دارد در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک ازکابینت های بلند قد که شبیه کمد هستند انتخابی مناسب و ایده آل هستند زیرا برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک این نوع کابینت ها فضای زیادی برای چیدن وسایل آشپزخانه را در اختیار شما قرار خواهند داد، برای جلوگیری از شلوغ به نظر رسیدن دکوراسیون آشپزخانه کوچک وسایل را تا جایی که امکان دارد درون کابینت ها قرار می دهند ، باید از چیدن وسایل اضافی روی سطح کابینت ها خودداری کرد تا فضای آشپزخانه مرتب و منظم تر به نظر برسد.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک 

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک  برای اینکه فضای آشپزخانه های کوچک، بزرگ تر به نظر برسد می توان درب کابینت آشپزخانه را شیشه ای انتخاب کرد زیرا فضای بیشتری از آشپزخانه قابل رویت می باشد ،حتی اگر رنگ کابینت ها و دیوارها مشابه یکدیگر باشند مرز بین دیوار و کابینت از بین می رود و فضای آشپزخانه باز هم بزرگ تر به نظر خواهد رسید، سه عنصر اصلی آشپزخانه یخچال و سینک ظرفشویی و گاز است که طراحی چیدمان این سه عنصر در فضای آشپزخانه کوچک از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین بهتر است این وسایل ضروری با توجه به شکل ظاهری آشپزخانه در کنار یکدیگر و یا روبروی یکدیگر قرار بگیرند.

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک برای بزرگ تر به نظر رسیدن دکوراسیون آشپزخانه می توان رنگ کابینت ها را از بین رنگ های روشن نظیر سفید و کرم و … انتخاب کرد. معمولا فضای کابینت آشپزخانه کوچک برای چیدن وسایل آشپزخانه کم می باشد، در این صورت می توان به جای اینکه وسایل را روی کابینت ها و یا اپن و یا کانتر آشپزخانه کوچک چید قفسه های دیواری را روی قسمتی از دیوار آشپزخانه نصب کرد و وسایل آشپزخانه نظیر تابه ها و قابلمه های براق و سرویس قاشق و چنگال و سرویس ادویه جات و آثار هنری و گلدان های طبیعی و یا مصنوعی و ظروف تزیینی زیبا را روی این قفسه ها جا داد در این صورت جلوه بصری آشپزخانه کوچک هم زیبا تر به نظر میاید، توجه داشته باشید که ظرف ها و آثار تزیینی که دارای رنگ های شاد و نیروبخش هستند می توانند به طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک احساس زندگی و نشاط ببخشند. انتخاب میز ناهارخوری و صندلی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک از اهمیت زیادی برخوردار است. در آشپزخانه های کوچک فضای کمتری برای رفت و آمد وجود دارد بنابراین بهتر است شما از صندلی های اپن در فضای آشپزخانه استفاده کنید، همچنین می توانید برای صرفه جویی در فضای آشپزخانه صندلی های پایه بلند و ظریف را در کنار جزیره آشپزخانه و یا اپن قرار داد، استفاده از میز ناهار خوری در فضای آشپزخانه کوچک بهتر است در گوشه ای از فضای آشپزخانه به صورت میز نقلی زیبا و دو صندلی چیدمان شود،حتی انتخاب مدل میز ناهارخوری تاشو برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک بسیار ایده آل و مناسب است.

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

 

انتخاب رنگ دیوارها و لوازم آشپزخانه و صندلی و سطوح پیشخوان و حوله های مخصوص خشک کردن ظروف و … تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک دارد بنابراین بهتر است رنگ وسایل و دیوارها را به گونه ای انتخاب کنید که فضای آشپزخانه با نشاط و دل باز تر شود، رنگ های روشن و سفید برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های کوچک آپارتمانی انتخاب ایده آل و مناسبی هستند زیرا این رنگ ها نور را بازتاب می کنند و با هدایت چشم ها به سمت بالا باعث می شوند تا فضای آشپزخانه بزرگ تر به نظر برسد.در طراحی دکوراسیون ، برای اینکه آشپزخانه کوچک چشم نواز و لوکس تر به نظر برسد بهتر است از رنگ های جسورانه نظیر بنفش روشن و قرمز روشن و … در فضای آشپزخانه استفاده شود.

 

نورپردازی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

یکی از با اهمیت ترین نکاتی است که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک باید ر نظر گرفت تنظیم و نورپردازی است. اگر آشپزخانه منزل شما دارای پنجره است بهتر است اجازه ورود نور طبیعی را به فضای آشپزخانه بدهید تا فضا نورانی تر و بزرگ تر به نظر برسد.برای نورپردازی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک از نورهای مصنوعی نظیر لامپ و یا لوستر استفاده کنید. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک معمولا در زیر کابینت های بالایی آشپزخانه لامپ های رشته ای قرار می دهند تا سطح کار در قسمت کابینت های پایینی روشنتر شود که این نور در فضای آشپزخانه فضایی مطبوع ایجاد می کند،  همچنین می توانید برای طراحی نورپردازی در فضای آشپزخانه کوچک از چراغ های سقف آویز و لوسترها نیز استفاده کرد، در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک نورپردازی در قسمت کف اتاق نیز رواج پیدا کرده است و شما می توانید در قسمت کفپوش آشپزخانه از نورهای ستاره گونی استفاده کنید تا در هنگام شب نور از کف اتاق به سمت بالا بدرخشد همچنین می توانید این لامپ ها را در زیر کابینت های زمینی نصب کنید تا به نوار پاخور کابینت ها بتابند. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک از پنجره و نورگیر به خوبی باید استفاده شود تا بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید، برای اینکار می‌توان از پرده‌های ساده و نازک استفاده کرد که نور را از خود عبور می‌دهد و یا حتی می‌توان اصلا از پرده استفاده نکرد و اجازه دهید نور کاملا وارد آشپزخانه‌تان شود، نورپردازی زیبا آشپزخانه شما را دو چندان خواهد کرد. هنگام انتخاب لامپ برای لوستر آشپزخانه، می توان لامپ‌هایی با نور سفید انتخاب کرد.

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

 

انتخاب رنگ روشن برای  طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

بهترین پیشنهاد رنگ برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک در بین رنگ های مناسب ما رنگ سفید را پیشنهاد میکنیم، رنگ سفید القا کننده حس آرامش و پاکی و در واقع کامل‌ترین رنگ‌ها می باشد. از طرفی، حتما می‌دانید که سفید یکی از رنگ‌های مورد علاقه برای طراحی آشپزخانه به سبک مدرن و امروزی می باشد، در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک اغلب از ترکیب پر طرفدار رنگ سیاه و سفید استفاده خواهد شد، هنگام طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک باید این نکته را در نظر گرفت که انتخاب رنگ یعنی انتخاب رنگ روشن در ترکیب با هر رنگ دیگری، حتما انتخاب رنگ روشن باید غالب باشد، در یک آشپزخانه سیاه و سفید، رنگ سفید باید به شکلی غالب باشد که د رنگاه اول تصویری از یک آشپزخانه سفید در ذهن باقی بماند،. در سبک مینیمایسم نیز معمولا رنگ غالب در یک آشپزخانه رنگی روشن است، غالبا هم رنگ مکمل سفید را سیاه می توان انتخاب کرد، البته اگر دوست ندارید رنگ سیاه را در آشپزخانه خود به کار ببرید، می‌توانید از دیگر رنگ‌ها برای این منظور استفاده کنید. برای زیبا کردن آشپزخانه مینیمالیستی خود، برخی عناصر را به رنگ مشکی یا هر رنگ دیگری که دوست دارید، انتخاب کنید. همانطور که گفتیم غالبا از رنگ‌های روشن به ویژه سفید، بیشتر برای سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمال استفاده می‌شود، اما اگر علاقه زیادی به رنگ‌های تیره به ویژه رنگ مشکی دارید می‌توانید با رعایت نکات ساده گرایی، آشپزخانه‌ای به رنگ تیره با سبک مینیمال داشته باشید. یکی از این نمونه‌ها در زیر برای شما ارائه شده است، در این آشپزخانه در عین سادگی و رعایت نکات مربوط به ساده گرایی، از رنگ تیره برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمال استفاده شده است. انتخاب رنگ سیاه برای فر و ماکرویو و همینطور یک گلدان کوچک، چیدمان دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمالیستی زیبایی در آشپخانه ایجاد خواهد کرد، البته در برخی موارد کابینت‌های به رنگ مشکی نیز طرفداران خود را خواهد داشت.

 

دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمالیستی

 

چیدمان طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمالیسم

از آنجا که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمالیسم از وسایل اضافی اجتناب می‌شود و تنها وسائل مهم و کاربرد مورد توجه قرار دارد، این سبک می‌تواند بهترین راه حل برای آشپزخانه‌های کوچک و کم جا باشد، پس اگر آشپزخانه‌ای کوچک دارید، این قسمت مناسب شماست. طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمالیسم تاکید بر استفاده از حداقل‌ وسایل دارد، هر چیز اضافی را از آشپزخانه حذف کرده تا فضای کافی برای کار در آن ایجاد شود. این آشپزخانه که وسایل اضافی در آن جایی ندارد، می‌تواند ترکیب خلاصه‌ای از وسیله‌های اصلی و ضروری باشد، غالبا تنها یک یا دو نفر در این خانه‌ها زندگی می‌کنند، لزوما نیازی به وجود وسایل زیاد و ظرف و ظروف متعدد در آن وجود ندارد، این نوع آشپزخانه فضای زیادی از خانه را اشغال نکرده است و در گوشه‌ای از خانه قرار گرفته است.

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمالیسم

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمالیستی با کابینتهای ساده و توکار

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمالیستی، انتخاب عالی برای کابینت  آشپزخانه در بین انواع کابینت‌های آشپزخانه، انتخاب ترکیبی از کابینت‌های جادار و توکار است که نمایی از داخل به بیرون نخواهد داشت، یعنی داخل این کابینت‌ها و محتویات آنها از بیرون قابل مشاهده نیست و در عین حال جای زیادی برای لوازم شما دارند، به این ترتیب می‌توانید حس منظم و مرتب بودن را در آشپزخانه در هر زمانی از روز داشته باشید.همان طور که قبلا گفتیم  واژه “مینیمال” به معنای “ساده گرایی” است، یکی دیگر از نکته‌هایی که باید هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه در نظر گرفت سادگی تمام و کمال ظاهر کابینت آشپزخانه است، سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمالیسم سبک ساده گرایی می باشد، پس توجه به این نکته بسیار مهم است، تا حد امکان نباید از کابینت‌های دارای کندکاری و نقش برجسته و همینطور پر نقش و نگار، استفاده کرد.

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمالیسم

 

استفاده از سنگها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمال

سنگ مرمر یکی دیگر از ایده‌های فوق‌العاده زیبا و جذابی می باشدکه می‌توان از آن برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمال استفاده کرد، این سنگ در کنار سادگی و زیبایی خود، اصالت و جذابیت زیادی را در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمال شما، ایجاد خواهد کرد، می‌توان به راحتی تنوعی از سنگ‌های مرمر را با رنگ‌های متفاوت به راحتی در بازار پیدا کنید، می‌توان سنگ مرمر را در قسمت‌های دیگر آشپزخانه به کار برد، مثلا: پیشخوان مرمری آشپزخانه و یا سینک ظرف شویی مرمری.

استفاده از چوب ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمال

چوب یکی از دیگر عناصر زیبا و اصیل است که می‌توانید در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک مینیمالیسم خود آن را به کار ببرید، از دیرباز چوب برای ساخت و طراحی خانه‌ها استفاده شده است و در دنیای امروز استفاده از چوب، مخصوصا چوب‌هایی با رنگ روشن و طبیعی، می‌تواند نشانگر ساده‌گرایی باشد و به علاوه می‌تواند زیبایی آشپزخانه شما را دو چندان کند، شما می‌توانید از عناصر چوبی مانند میز غذا خوری چوبی در آشپزخانه مینیمالیستی خود استفاده کنید و یا کابینت‌هایی ساده با طرح یا رنگ چوب داشته باشید.

 

  • Start Publishing Date
تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک

فرق کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک ؛ یکی از زیبا ترین و جذاب ترین کابینت ‌های آشپزخانه ، انواع کابینت آن است که باعث زیبایی ، جلوه و شکوه بخشیدن به ...

انواع کابینت نئوکلاسیک

آشپزخانه و زیبایی و دکوراسیون آن تاثیر بسیار زیادی در رنگ و لعاب یا همان زیبایی و دلچسب کردن خانه دارد. در زمان های قدیم اصطلاح «آشپزخانه، قلب خانه» ...

کابینت نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه اصلی ترین رکن هر خانه ای است و افراد خانواده مدت زمان زیادی را در محیط آشپزخانه سپری می کنند به همین جهت زیبایی و شیک بودن محیط ...

در این مقاله قصد داریم شما را با مدل ها، تمام ویژگی‌ها و رنگ بندی های کابینت آشپزخانه ممبران آشنا کنیم و این که کابینت آشپزخانه ممبران در چه طرح ها و ...

آشپزخانه قلب هر خانه به حساب می آید و یکی از اساسی ترین بخش های دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه کابینت آشپزخانه است. و از اهمیت بسیار بالایی ...

از جمله بهترین راهکارهایی تعبیه اکسسوری در کابینت آشپزخانه است که می توان از آن برای نگهداری ظروف، ابزارها و مواد غذایی خشک استفاده کرد. در واقع می ...

بخش اصلی دکوراسیون آشپزخانه را کابینت ها تشکیل می دهند و حرف اول در آشپزخانه را کابینت ها می زنند. بعد از نصب کابینت آشپزخانه ، نحوه نگهداری، شستشو و ...

با توجه به صنعتی شدن شهرها و مزایایی که در شهر نشینی و صنعتی شدن در شهرها وجود دارد، ولی معایبی هم دارد که یکی از این معایب این است که متراژ خانه ها ...

اگر شما جز افرادی هستید که به تغییرات دکوراسیون در منزل یا فنگ شویی درآشپزخانه علاقه دارید در ابتدا باید مفهوم فنگ شویی آشنا شوید و بدانید که فنگ ...

20 ایده متفاوت برای استفاده بهینه از کابینت آشپزخانه

باید بدانیم بیشتر از آنچه فکر میکنید، می‌توانند از فضای پنهان در آشپزخانه‌شان استفاده کنند، با استفاده از روش‌های متنوع و خلاقانه می‌توانید چند برابر ...

کابینت آشپزخانه براق بهتر است کابینت آشپزخانه مات

معمولا زمان تغییر دکوراسیون آشپزخانه منزل این سوال پیش می آید که کابینت آشپزخانه مات در طراحی آشپزخانه استفاده شود یا کابینت آشپزخانه براق؟ کابینت ...

آشپزخانه مدرن با آشپزخانه سنتی چه تفاوتهایی دارد؟

انتخاب سبک، تم و زمینه کلی آشپزخانه از مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشد، اگر می خواهید حس و حال آشپزخانه‌تان امروزی باشد باید سبک ...

آشنایی با ویژگی آشپزخانه سنتی

در طراحی دکوراسیون دو سبک مدرن و سنتی بیشتر مورد استقبال و توجه قرار گرفته است، هر کدام از این سبک ها زیبایی خاص خود را داشته ، درگذشته دکوراسیون ...

بهترین کابینت برای آشپزخانه با سقف کوتاه

کابینت آشپزخانه از نظر سبك طراحی به دو نوع كابينت‌ آشپزخانه مدرن و كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك تفکیک شده اند. كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك دارای ارتفاعي كمتر ...

10 مدل جدید و آشنایی با ویژگی های آشپزخانه مدرن

امروزه به دلیل پر مشغله بودن و با در نظر گرفتن فضای موجود در آپارتمان های مسکونی ، به طراحی دکوراسیون با فناوری های نوین جهت به روز رسانی دکوراسیون ...

طراحی جدید ومدرن اپن آشپزخانه

خانه‌هایی که آشپزخانه اُپن دارند باید در چیدمان و دکوراسیون آنها دقت و ظرافت بیشتری به خرج داد زیرا از تمامی قسمت ها چشم انداز دارند به همین دلیل ...

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

در طراحی تخصصی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است، انتخاب رنگ درست و متناسب با فضای آشپزخانه بخش بزرگی از طراحی ...

 انواع مدل های آشپزخانه جزیره ای

آشپزخانه جزیره ای جلوه ای زیبا لوکس و جذاب دارد و خیلی از افراد با دیدن تصاویر این نوع از آشپزخانه ها به این فکر می‌افتند آشپزخانه خود را بازسازی ...

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک بیشتر از سبک مینیمال استفاده میکنند، این سبک نوعی ساده گرایی و حداقل گرایی به  همراه خود دارد، در طراحی دکوراسیون ...

 MDF  ویژگی های کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت آشپزخانه ساخته شده از ترکیبات چوبی که در وسایلی مانند سرویس خواب و کابینت و کمد و امروزه بسیار استفاده و کاربرد دارد را ام دی اف یا MDF می ...

کیفیت و انواع مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس در بین انواع کابینت ها از مقاومت بالایی برخوردار است ، این کابینت آشپزخانه از چوب های ام دی اف تشکیل می شوند و تفاوت این ...

اهمیت و مراحل نصب کابینت آشپزخانه

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم کابینت آشپزخانه در زیبایی آشپزخانه های منزل  نقش زیادی ایفا میکنند، در طراحی دکوراسیون معمولا کابنیت‌ آشپزخانه را از ...

کابینت آشپزخانه منحنی

کابینت آشپزخانه منحنی ، نوعی جدیدی از انواع کابینت آشپزخانه می باشد که از متریال MDF خام ساخته و اجرا می شود،  درب منحنی کابینت آشپزخانه به دلیل ...

50 مدل کمد دیواری جدید و شیک

در طراحی دکوراسیون اکثر افراد به دنبال الگوهای زیبا و مدل های جدید مثل مدل های سال هستند، مخصوصا اگر صحبت از چیدمان و طراحی کمد دیواری باشدبه همین ...

50 ایده و طرح کابینت آشپزخانه

اگرتصمیم به خرید کابینت آشپزخانه جدید دارید دیدن عکسهای متفاوت و مدل های گوناگون می تواند الهام بخش باشد با ایده و طرح کابینت آشپزخانه هر چه بیشتر ...

انواع دستگیره های کابینت آشپزخانه

هنگام نصب کابینت آشپزخانه همیشه سوالی که دغدغه خیلی از افراد می باشد این است که چه مدل دستگیره کابینت رو انتخاب کنیم، اینکه انتخاب دستگیره مهم است ...

2020 رنگ کابینت آشپزخانه

 مسئله انتخاب رنگ همیشه سلیقه ای بوده است ولی بحث کردن در رابطه با رنگ کابینت بسیار جذاب است البته باید گفت که هر کسی سلیقه ی خودش را برای انتخاب رنگ ...

مدل های کابینت آشپزخانه جدید 2020

برای ساخت کابینت آشپزخانه جدید اکثرا از کابینت های خارجی و مدل های قدیمی تر الگوبرداری می شود، امروزه مدل هایی که در سال جدید میلادی 2020 به بازار ...

میز صبحانه اپن آشپزخانه

میز صبحانه اپن آشپزخانه امروزه به یکی از مهم ترین تجهیزات در فضای آشپزخانه تبدیل شده است، این مدل میزها به دلیل قابلیت تاشو بودن و اشغال خیلی کم فضای ...

اهمیت یراق آلات و اکسسوری در دکوراسیون کابینت آشپزخانه

مرتب و آراسته بودن آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون و چیدمان خانه داشت. کابینت ها  محیط آشپزخانه را به سمتی سوق دادند که هر شی و وسیله ای جایگاه خاص و ...

معجزه 6  اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری در دکوراسیون داخلی اکسسوری از اجزاء اصلی ساختمان نمی باشد ولی در زیباسازی و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه کاربرد و نقش مهمی ایفا خواهد کرد، ...

سبد سوپری کابینت آشپزخانه

امروزه استفاده از اکسسوری آشپزخانه با تنوع بسیاری در سایز و طرح های مختلف وجود دارد که هم در جنبه ی کاربردی و هم زیبایی بسیار مورد استفاده قرار ...

اصول طراحی داخلی

آرامش برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. انرژیهای از دست رفته طی روز را در خانه میتوان جایگزین کرد. دور هم جمع شدن ...

مقایسه کمد دیواری ریلی و کمد دیواری لولایی

قرار دادن هر وسیله در جای مشخص و مرتب بودن و شلوغ نبودن فضای خانه و اتاق­ها، یکی از ملاک­های زیبایی و نظافت در منازل می باشد. بنابراین همیشه در طراحی ...

آشپزخانه کوچک کابینت

امروزه به دلیل شرایط سخت اقتصادی، افزایش جمعیت در شهرهای کلان و کوچکتر شدن ساختمان های مسکونی اغلب آشپزخانه ها کوچک می باشند، هر چند یکی از علایق ...

آشپزخانه اعم از ساده و قدیمی، بزرگ و کوچک یا مجلل و زیبا، قلب خانه می باشد. گذشته از این­ها نحوه چیدمان لوازم آشپزخانه اهمیت دارد. در قدیم از ...

Load More