border

مقالات

کیفیت و انواع مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس در بین انواع کابینت ها از مقاومت بالایی برخوردار است ، این کابینت آشپزخانه از چوب های ام دی اف تشکیل می شوند و تفاوت این کابینت آشپزخانه با کابینت آشپزخانه ام دی اف تنها در روکش پلاستیکی، براق و شیشه ای آن می باشد، البته در کابینت آشپزخانه روکش ها قسمت اصلی و مهم این بخش را تشکیل می دهند، طرح روکش کابینت آشپزخانه هایگلاس آن ها را خاص و متنوع کرده و باعث زیبایی منحصر به فردشان شده است.کابینت های هایگلاس نسل جدید کابینت آشپزخانه مدرن هستند که در آشپزخانه های امروزی با استقبال زیادی روبرو شده است، روکش کابینت علاوه بر دوام و طول عمر، در زیبایی کابینت آشپزخانه نیز تاثیر مستقیم ‌دارد، با این کابینت آشپزخانه می توانید فضای آشپزخانه را لوکس طراحی کنید، همانطور که گفتیم هایگلاس نوعی ام دی اف است‌ با این تفاوت که‌روی سطح آن یک لایه روکش پلی گلاس پوشانده شده است، پلی گلاس نوعی پلاستیک می باشد‌، ظاهر پلی گلاس بسیار شفاف و شیشه‌ گونه است، خصوصیات دیگر پلی گلاس را می توان سبکی آن نسبت به شیشه و مقاوم تر بودن آن نام برد که با رنگ ها و طرح های ‌بسیار زیاد و متنوع در سرتاسر جهان تولید و عرضه می شود.کابینت‌ آشپزخانه مدل‌های مختلفی‌ دارد که جنس داخلی اکثر آنها از ام دی اف تشکیل می شود ، روکش های براق موجود در بازار عبارتند از:

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس

 

_ کابینت آشپزخانه با روکش پلی گلاس

از میان روکش کابینت آشپزخانه مقاوم ترين و براق ترین روکش، پلي گلاس میباشد که‌با برندهايي مانند: الويک ، نيمن ، لامي گلاس ، اينفراگلاس ، لوکس پن ، آرمونيا و ... در بازار موجود است.

_ کابینت آشپزخانه با روکش ملامینه

روکش کابینت آشپزخانه ملامینه کمترين براقيت و کمترين قيمت را دارد که ‌چون کيفيت پاييني‌ براي براق بودن دارد بعد از مدتي، ممکن است مات شود.

_ کابینت آشپزخانه با روکش اکریلیک

روکش اکریلیک يک روکش براق و ضخيم تر نسبت به باقی روکش کابینت آشپزخانه ها میباشد که ‌اگر خش بردارد با يک پوليش مانند حالت اول خواهد شد، البته فقط در برابر خط و خش ریز این گونه است.

_ کابینت آشپزخانه با روکش پی وی سی

روکش پی وی سی را با نام های دیگر مانند کلاسيک براق ، وکيوم براق ، ممبران براق معرفی میکنند،  روکش پی وی سی اين قابليت را دارد که ‌بعد از ايجاد طرح يا ابزار، بر روي درب کابينت آشپزخانه پرس شود و نيازي به نوار کاري لبه درب ها نداشته باشد.

_ کابینت آشپزخانه با روکش یو وی

از این روکش بیشتر در پروژه های فانتزی استفاده می شود، روکش يو وي قابليت چاپ دارد البته ‌اين روکش کابینت بعضاً در لايه‌هاي تکميلي ورق‌هاي ديگر مانند پلي گلاس کاربرد دارد.

همانطور که در بالا توضیح داده شد روکش هایگلاس  برای کابینت آشپزخانه به‌دلیل قیمت مناسب و شکل ظاهری زیبایی که‌ دارند درسال‌های اخیر جزو پرطرفدارترین متریال‌های بازار می باشد. در ادامه در رابطه با این محصول به طور مفصل شرح داده ایم، با ما همراه باشید:

کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس هم نمای لوکس و شیک به آشپزخانه مدرن خواهد بخشید و هم به دلیل خاصیت منعکس کنندگی و براق بودنش به نوعی منبع نور در آشپزخانه محسوب می شود، نکته بسیار مهم در کابینت آشپزخانه هایگلاس همین مسئله نورگیر بودن آشپزخانه می باشد، استفاده از نور طبیعی در طول روز برای روشن‌کردن آشپزخانه با استفاده از خاصیت صیقلی و بازتابی کابینت آشپزخانه هایگلاس تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی آشپزخانه ها‌ میگذارد و به نوعی آن‌ را منحصر بفرد میکند. در خرید کابینت آشپزخانه هایگلاس طرح‌دار باید توجه کنید به دلیل وجود طرح و خطوط روی کابینت،مواظب باشید کابینتی بی‌کیفیت و مواج نخرید و حتما توجه کنید که سطح کابینت شما علی‌رغم طرح‌های ظاهری، سطحی کاملا صاف و صیقلی داشته باشد. ممکن است برخی کابینت‌سازان به دلیل وجود متریال بی‌کیفیت انواع هایگلاس طرح‌دار به شما پیشنهاد دهند، زیرا در این کابینت‌ها، خطای دید ایجاد شده و سطح ناصاف کابینت آشپزخانه کمتر به چشم می خورد، یکی‌دیگر از عناصری که‌در هنگام خرید کابینت هایگلاس آشپزخانه باید به آنها توجه شود دستگیره کابینت و کشو کابینت آشپزخانه است که‌در جلوه و تعریف سبک دکوراسیون آشپزخانه تاثیر بسیار زیادی دارد، معمولا دستگیره براقی که شکلی ساده و ظریف دارند به خوبی میتوانند سبک مدرن را برای آشپزخانه تعریف کنند و به مقدار زیادی جلوه مدرن کابینت آشپزخانه هایگلاس و بدون فریم را تکمیل‌کنند. برای تاثیر گذاری بیشتر کابینت آشپزخانه هایگلاس استفاده ‌از دستگیره های فلزی براق و کشیده در کشوهای کابینت میتواند با تاکید بر خطوط افقی آشپزخانه جلوه زیبا و شیکی ایجاد کند. قیمت و جنس و سبک کابینت هایگلاس با سایر کابینت ها فرق‌میکند، کابینت آشپزخانه هایگلاس با اسمهای مختلفی شناخته شده اند مانند کابینت آشپزخانه ملامینه، کابینت آشپزخانه وکیوم، کابینت آشپزخانه سی ان سی، کابینت آشپزخانه روکش برجسته، کابینت آشپزخانه براق و…  

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس

 

کیفیت کابینت آشپزخانه هایگلاس

کیفیت این نوع کابینت آشپزخانه کاملا بستگی به متریال خام و تکنولوژی و ساخت کارخانه تولیدی دارد و در مورد کیفیت نوع خارجی و یا ایرانی آن  نمی شود نظر صد در صدی داد. اما توصیه ما به شما این است که از برندهای مطمئن‌تر خرید کنید زیرا عیب‌های سطح ورق کابینت هایگلاس بر روی طرح ساده هایگلاس بیشتر به چشم می خورد. در ادامه ویژگی کابینت آشپزخانه هایگلاس با کیفیت و بی کیفیت را شرح داده ایم مطالعه فرمائید:

_ کابینت آشپزخانه هایگلاس با کیفیت سطحی صاف، صیقلی و درخشنده دارد.

_ کابینت آشپزخانه هایگلاس با کیفیت سطح آن هرگز تاب‌دار یا موج‌دار نیست.

_ اگر بر روی سطح کابینت آشپزخانه هایگلاس دست بکشید، هیچگونه ناصافی را لمس نمی‌کنید.

_ اگر در نور و در زوایای مختلف به سطح کابینت آشپزخانه هایگلاس بنگرید، کاملا صاف و بدون موج است.

_ وجود سطح موج‌دار و ناصاف کابینت آشپزخانه هایگلاس ، دلیل بر بی‌کیفیت بودن ورق هایگلاس می باشد.

_ کابینت آشپزخانه هایگلاس بی‌کیفیت، به دلیل وجود سطح موج‌دار و مواج، نور را به طور پراکنده منعکس خواهند کرد و سطحی درخشنده و زیبا نخواهید داشت.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس

 

 _ پوشش پلکسی‌گلس در کابینت آشپزخانه هایگلاس سنگین و گران‌قیمت است، به همین دلیل معمولا سمت دیگر کابینت آشپزخانه هایگلاس از روکش ارزان‌قیمت‌تری استفاده می‌شود.

_ کابینت آشپزخانه هایگلاس بی‌کیفیت،در هنگام تراشیدگی لب‌پریدگی پیدا می‌کنند.

_ برای پیشگیری از آسیب‌‌های احتمالی حین جابجایی کابینت آشپزخانه هایگلاس باید با پلاستیک‌های حباب‌دار یا سلیفون پوشانده شود.

_ انواع کابینت آشپزخانه هایگلاس که کیفیت بالاتری دارند، قیمت بیشتری دارند.

_ تغییر رنگ در کابینت آشپزخانه هایگلاس بی کیفیت به مرور زمان ایجاد می شود یعنی بر اثر پخت‌وپز و گرمای آشپزخانه خصوصا در اطراف گاز و فر، رنگ سفید و درخشنده‌ی آنها از بین رفته و زرد می شوند.

_ مهمترین نکته در انتخاب کابینت هایگلاس میزان موج در رفلکت سطح آن‌است. یعنی هرچه میزان موج کمتر باشد، ام دی اف استفاده شده در کابینت هایگلاس از کیفیت بالاتری برخوردار است.

 

رنگ بندی کابینت آشپزخانه هایگلاس

رنگ بندی کابینت آشپزخانه هایگلاس بستگی به طرح انتخابی مشتری دارد ، زیرا او زمان زیادی را در آشپزخانه میگذراند پس باید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کند تا از بودن در فضای آشپزخانه لذت ببرد، خوشبختانه کابینت آشپزخانه هایگلاس رنگ بندی متنوعی دارد که در ادامه شرح مختصری در رابطه با رنگها داده ایم ، با ما همراه باشید:

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید

امروزه در اکثر خانه های مدرن، از کابینت آشپزخانه هایگلاس استفاده میشود، کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید بسیار پر طرفدار است و براحتی با سایر رنگ ها ترکیب میشود، همچنین رنگ سفید نور را به خوبی منعکس میکند و دکوراسیون آشپزخانه شما را روشن تر و پر نور و درخشان تر نمایان می کند پس اگه فضای آشپزخانه کوچک است بهترین انتخاب رنگ سفید خواهد بود.

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید مشکی

کابینت هایگلاس سفید مشکی کنتراستی ایجاد مینماید که باعث جذابیت فوق العاده دکوراسیون آشپزخانه خواهد شد، جلوه کابینت آشپزخانه  هایگلاس کرم قهوه ای و هایگلاس سفید طلایی با تزریق رنگ گرم بسیار جذاب و خیره کننده است،  مزیت استفاده از رنگ یکدست این‌است که ‌اگر بعد از مدتی از آن خسته شدید میتوانید با تعویض درب برخی‌از کابینت ها یک طرح ترکیبی ساخته و تغییر زیادی را ایجاد کنید.

 کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید مشکی

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس طرح چوب

کابینت آشپزخانه هایگلاس طرح چوب  طرفداران خاص خود را دارد، این طرح در رنگ بندی تیره و روشن موجود است. در نظر داشته باشید که‌برای انتخاب کابینت آشپزخانه هایگلاس طرح چوب از رنگی متعادل استفاده کنید زیرا رنگ تیره فضای آشپزخانه را تاریک و رنگ روشن فضای آشپزخانه را بی‌روح  خواهد کرد.

کابینت آشپزخانه هایگلاس قرمز یا بنفش

در کابینت آشپزخانه رنگ قرمز یا بنفش از رنگ های مدرن محسوب میشوند که جدیداً در آشپزخانه ها اجرا می شوند . در انتخاب کابینت آشپزخانه هایگلاس قرمز یا بنفش کافی است فضای آشپزخانه شما به اندازه کافی بزرگ باشد زیرا طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس قرمز یا بنفش فضای داخلی شما را کوچیک و گرفته تر نشان خواهد داد. همچنین سعی کنید قرمز و بنفش را با رنگ های روشن ترکیب کنید تا هم انعکاس نور بیشتری داشته باشد و هم از شدت اثر رنگ تیره کم کند و فضای آشپزخانه را بازتر و روشن تر نمایان کند.

کابینت آشپزخانه هایگلاس سبز

بدلیل خاص بودن رنگ سبز مناسبهر آشپزخانه ای نمی باشد ، یعنی حتما باید دکوراسیون خانه را قبل از انتخاب این رنگ در نظر بگیرید. معمولاً کابینت آشپزخانه هایگلاس سبز را در ترکیب با رنگ زرد به کار میگیرند.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سبز

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس طوسی

کابینت آشپزخانه هایگلاس طوسی خنثی است و می توان آن‌ را با رنگ های ملایم مانند نارنجی و زرد و بنفش و . . . ترکیب کرد، انتخاب رنگ طوسی برای کابینت آشپزخانه به تنهایی میتواند فضا را بسیار بی روح و سرد نشان دهد.

کابینت آشپزخانه هایگلاس نارنجی

کابینت آشپزخانه هایگلاس نارنجی مانند رنگ قرمز از هیجان و انرژی خاصی برخوردار می باشد و آشپزخانه را کوچکتر و گرفته تر نشان میدهد، بنابراین حتما آن را با رنگ های ملایم و روشن ترکیب کنید تا بیشترین جلوه را برای آشپزخانه به ارمغان بیاورد.

کابینت آشپزخانه هایگلاس آبی

کابینت آشپزخانه هایگلاس آبی کلاسیک و پرطرفدار می باشد، البته بیشتر از این رنگ در اتاق خواب استفاده میشود اما شما محدودیتی برای استفاده از آن در آشپزخانه نخواهید داشت، ترکیب آبی و رنگ طوسی در کابینت آشپزخانه هایگلاس میتواند زیبا و چشم نواز باشد.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس آبی

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس قهوه ای

کابینت آشپزخانه هایگلاس قهوه ای متداول و رنگ بندی خنثی برای آشپزخانههای ایرانی میباشد. برای جلوه بیشتر این رنگ را معمولاً در ترکیب با سفید یا کرم به کار گرفته می شود،  از کابینت آشپزخانه هایگلاس قهوه ای بیشتر در آشپزخانه بزرگ استفاده می شود.

کابینت آشپزخانه هایگلاس جدید

کابینت آشپزخانه هایگلاس جدید مانند کابینت ام دی اف جدید در دو مدل دستگیره دار و بدون دستگیره طراحی شده اند و زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما را چندین برابر میکنند. برای مشاهده و آشنایی بیشتر با انواع مدل کابینت آشپزخانه به مقاله 50 مدل کابینت آشپزخانه جدید مراجعه کنید.

 

مزایای کابینت آشپزخانه هایگلاس

_ کابینت هایگلاس، منبعی برای نور

_ زیبایی و سادگی در کابینت آشپزخانه هایگلاس

_ نظافت راحت کابینت آشپزخانه هایگلاس

_ انتخاب سلیقه‌ای دستگیره کابینت آشپزخانه هایگلاس

_ رنگ‌های روشن کابینت آشپزخانه هایگلاس، باعث بزرگتر دیده شدن آشپزخانه می‌شوند.

_ کابینت آشپزخانه هایگلاس در سبک کابینت مدرن به کار می‌رود.

_ تنوع در رنگ‌ها و طرح‌های بسیار

_ اقتصادی و مقرون به صرفه

معایب کابینت آشپزخانه هایگلاس

_  لبه‌ها و گوشه‌های تیز و برنده‌ای دارد، بنابراین در استفاده از آن‌ها باید کمی بادقت‌باشید.

_ در برابر خط و خش و ضربه، بسیار ضعیف عمل می‌کند و نباید در معرض خط و خش قرار بگیرد.

_ اثر لکه و انگشت بر روی سطح کابینت هایگلاس باقی می‌ماند، البته این مساله به رنگ و زاویه‌ی تابش نور نیز بستگی دارد.

_ روکش پلکسی‌گلس تنها بر یک سمت ورق هایگلاس کشیده می‌شود و اگر لازم باشد از دو سطح کابینت دیده شود، باید دو ورق هایگلاس به شکل قرینه، در کنار یکدیگر قرار بگیرند که این مساله وزن کابینت آشپزخانه را سنگین‌تر می‌کند.

_ در برابر نفوذ آب مقاومت ندارد ، در حالی که سطح آن با پلکسی‌گلس پوشانده شده و ضدآب است اما آب از درزهای آن ممکن است به درون بدنه‌ نفوذ کند. 

 

 

 

 

  • Start Publishing Date
تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک

فرق کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک ؛ یکی از زیبا ترین و جذاب ترین کابینت ‌های آشپزخانه ، انواع کابینت آن است که باعث زیبایی ، جلوه و شکوه بخشیدن به ...

انواع کابینت نئوکلاسیک

آشپزخانه و زیبایی و دکوراسیون آن تاثیر بسیار زیادی در رنگ و لعاب یا همان زیبایی و دلچسب کردن خانه دارد. در زمان های قدیم اصطلاح «آشپزخانه، قلب خانه» ...

کابینت نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه اصلی ترین رکن هر خانه ای است و افراد خانواده مدت زمان زیادی را در محیط آشپزخانه سپری می کنند به همین جهت زیبایی و شیک بودن محیط ...

در این مقاله قصد داریم شما را با مدل ها، تمام ویژگی‌ها و رنگ بندی های کابینت آشپزخانه ممبران آشنا کنیم و این که کابینت آشپزخانه ممبران در چه طرح ها و ...

آشپزخانه قلب هر خانه به حساب می آید و یکی از اساسی ترین بخش های دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه کابینت آشپزخانه است. و از اهمیت بسیار بالایی ...

از جمله بهترین راهکارهایی تعبیه اکسسوری در کابینت آشپزخانه است که می توان از آن برای نگهداری ظروف، ابزارها و مواد غذایی خشک استفاده کرد. در واقع می ...

بخش اصلی دکوراسیون آشپزخانه را کابینت ها تشکیل می دهند و حرف اول در آشپزخانه را کابینت ها می زنند. بعد از نصب کابینت آشپزخانه ، نحوه نگهداری، شستشو و ...

با توجه به صنعتی شدن شهرها و مزایایی که در شهر نشینی و صنعتی شدن در شهرها وجود دارد، ولی معایبی هم دارد که یکی از این معایب این است که متراژ خانه ها ...

اگر شما جز افرادی هستید که به تغییرات دکوراسیون در منزل یا فنگ شویی درآشپزخانه علاقه دارید در ابتدا باید مفهوم فنگ شویی آشنا شوید و بدانید که فنگ ...

20 ایده متفاوت برای استفاده بهینه از کابینت آشپزخانه

باید بدانیم بیشتر از آنچه فکر میکنید، می‌توانند از فضای پنهان در آشپزخانه‌شان استفاده کنند، با استفاده از روش‌های متنوع و خلاقانه می‌توانید چند برابر ...

کابینت آشپزخانه براق بهتر است کابینت آشپزخانه مات

معمولا زمان تغییر دکوراسیون آشپزخانه منزل این سوال پیش می آید که کابینت آشپزخانه مات در طراحی آشپزخانه استفاده شود یا کابینت آشپزخانه براق؟ کابینت ...

آشپزخانه مدرن با آشپزخانه سنتی چه تفاوتهایی دارد؟

انتخاب سبک، تم و زمینه کلی آشپزخانه از مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشد، اگر می خواهید حس و حال آشپزخانه‌تان امروزی باشد باید سبک ...

آشنایی با ویژگی آشپزخانه سنتی

در طراحی دکوراسیون دو سبک مدرن و سنتی بیشتر مورد استقبال و توجه قرار گرفته است، هر کدام از این سبک ها زیبایی خاص خود را داشته ، درگذشته دکوراسیون ...

بهترین کابینت برای آشپزخانه با سقف کوتاه

کابینت آشپزخانه از نظر سبك طراحی به دو نوع كابينت‌ آشپزخانه مدرن و كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك تفکیک شده اند. كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك دارای ارتفاعي كمتر ...

10 مدل جدید و آشنایی با ویژگی های آشپزخانه مدرن

امروزه به دلیل پر مشغله بودن و با در نظر گرفتن فضای موجود در آپارتمان های مسکونی ، به طراحی دکوراسیون با فناوری های نوین جهت به روز رسانی دکوراسیون ...

طراحی جدید ومدرن اپن آشپزخانه

خانه‌هایی که آشپزخانه اُپن دارند باید در چیدمان و دکوراسیون آنها دقت و ظرافت بیشتری به خرج داد زیرا از تمامی قسمت ها چشم انداز دارند به همین دلیل ...

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

در طراحی تخصصی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است، انتخاب رنگ درست و متناسب با فضای آشپزخانه بخش بزرگی از طراحی ...

 انواع مدل های آشپزخانه جزیره ای

آشپزخانه جزیره ای جلوه ای زیبا لوکس و جذاب دارد و خیلی از افراد با دیدن تصاویر این نوع از آشپزخانه ها به این فکر می‌افتند آشپزخانه خود را بازسازی ...

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک بیشتر از سبک مینیمال استفاده میکنند، این سبک نوعی ساده گرایی و حداقل گرایی به  همراه خود دارد، در طراحی دکوراسیون ...

 MDF  ویژگی های کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت آشپزخانه ساخته شده از ترکیبات چوبی که در وسایلی مانند سرویس خواب و کابینت و کمد و امروزه بسیار استفاده و کاربرد دارد را ام دی اف یا MDF می ...

کیفیت و انواع مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس در بین انواع کابینت ها از مقاومت بالایی برخوردار است ، این کابینت آشپزخانه از چوب های ام دی اف تشکیل می شوند و تفاوت این ...

اهمیت و مراحل نصب کابینت آشپزخانه

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم کابینت آشپزخانه در زیبایی آشپزخانه های منزل  نقش زیادی ایفا میکنند، در طراحی دکوراسیون معمولا کابنیت‌ آشپزخانه را از ...

کابینت آشپزخانه منحنی

کابینت آشپزخانه منحنی ، نوعی جدیدی از انواع کابینت آشپزخانه می باشد که از متریال MDF خام ساخته و اجرا می شود،  درب منحنی کابینت آشپزخانه به دلیل ...

50 مدل کمد دیواری جدید و شیک

در طراحی دکوراسیون اکثر افراد به دنبال الگوهای زیبا و مدل های جدید مثل مدل های سال هستند، مخصوصا اگر صحبت از چیدمان و طراحی کمد دیواری باشدبه همین ...

50 ایده و طرح کابینت آشپزخانه

اگرتصمیم به خرید کابینت آشپزخانه جدید دارید دیدن عکسهای متفاوت و مدل های گوناگون می تواند الهام بخش باشد با ایده و طرح کابینت آشپزخانه هر چه بیشتر ...

انواع دستگیره های کابینت آشپزخانه

هنگام نصب کابینت آشپزخانه همیشه سوالی که دغدغه خیلی از افراد می باشد این است که چه مدل دستگیره کابینت رو انتخاب کنیم، اینکه انتخاب دستگیره مهم است ...

2020 رنگ کابینت آشپزخانه

 مسئله انتخاب رنگ همیشه سلیقه ای بوده است ولی بحث کردن در رابطه با رنگ کابینت بسیار جذاب است البته باید گفت که هر کسی سلیقه ی خودش را برای انتخاب رنگ ...

مدل های کابینت آشپزخانه جدید 2020

برای ساخت کابینت آشپزخانه جدید اکثرا از کابینت های خارجی و مدل های قدیمی تر الگوبرداری می شود، امروزه مدل هایی که در سال جدید میلادی 2020 به بازار ...

میز صبحانه اپن آشپزخانه

میز صبحانه اپن آشپزخانه امروزه به یکی از مهم ترین تجهیزات در فضای آشپزخانه تبدیل شده است، این مدل میزها به دلیل قابلیت تاشو بودن و اشغال خیلی کم فضای ...

اهمیت یراق آلات و اکسسوری در دکوراسیون کابینت آشپزخانه

مرتب و آراسته بودن آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون و چیدمان خانه داشت. کابینت ها  محیط آشپزخانه را به سمتی سوق دادند که هر شی و وسیله ای جایگاه خاص و ...

معجزه 6  اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری در دکوراسیون داخلی اکسسوری از اجزاء اصلی ساختمان نمی باشد ولی در زیباسازی و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه کاربرد و نقش مهمی ایفا خواهد کرد، ...

سبد سوپری کابینت آشپزخانه

امروزه استفاده از اکسسوری آشپزخانه با تنوع بسیاری در سایز و طرح های مختلف وجود دارد که هم در جنبه ی کاربردی و هم زیبایی بسیار مورد استفاده قرار ...

اصول طراحی داخلی

آرامش برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. انرژیهای از دست رفته طی روز را در خانه میتوان جایگزین کرد. دور هم جمع شدن ...

مقایسه کمد دیواری ریلی و کمد دیواری لولایی

قرار دادن هر وسیله در جای مشخص و مرتب بودن و شلوغ نبودن فضای خانه و اتاق­ها، یکی از ملاک­های زیبایی و نظافت در منازل می باشد. بنابراین همیشه در طراحی ...

آشپزخانه کوچک کابینت

امروزه به دلیل شرایط سخت اقتصادی، افزایش جمعیت در شهرهای کلان و کوچکتر شدن ساختمان های مسکونی اغلب آشپزخانه ها کوچک می باشند، هر چند یکی از علایق ...

آشپزخانه اعم از ساده و قدیمی، بزرگ و کوچک یا مجلل و زیبا، قلب خانه می باشد. گذشته از این­ها نحوه چیدمان لوازم آشپزخانه اهمیت دارد. در قدیم از ...

Load More