border

مقالات

50 مدل کمد دیواری جدید و شیک

در طراحی دکوراسیون اکثر افراد به دنبال الگوهای زیبا و مدل های جدید مثل مدل های سال هستند، مخصوصا اگر صحبت از چیدمان و طراحی کمد دیواری باشدبه همین دلیل ما در این مطلب انواع کمد دیواری را به نمایش گذاشته و شما را با جدیدترین و شیک تریم مدل کمد دیواری آشنا میکنیم، پیشنهاد ما به شما این است که اگر می توانید حتما نجار یا کمد ساز حرفه ای و منصف شهر و محله ی خودتان را پیدا کنید زیرا ساخت و متریال استفاده شده در مدل کمد دیواری بسیار تاثیر دارد در ادامه 50 مدل کمد دیواری همراه با توضیحات جهت بیشتر آشنا شدن شما عزیران با مدل کمد دیواری جدید و شیک قرار داده ایم با ما همراه باشید:

انواع کمد دیواری عبارتند از:

کمد دیواری جدید ریلی

کمد دیواری جدید ام دی اف

کمد دیواری  جدید اتاق خواب

کمد دیواری لباس  جدید اتاق خواب آماده

کمد دیواری اتاق کودک

استفاده از کمد دیواری جدید ریلی رو به افزایش است زیرا این روزها فضای اتاق‌ها و آپارتمان ها کوچک می باشد، کمد دیواری ریلی برای صرفه جویی در فضا خیلی مناسب می باشد.

 

کمد دیواری جدید ریلی

 

مدل کمد دیواری جدید با طرح چوب و دارای آینه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده، که انتخاب هوشمندانه ی رنگ و طرح، سبب تطبیق کامل با دیوارها، کف و فرش شده است.

 

 مدل کمد دیواری جدید با طرح چوب

 

در طرح‌های کمد دیواری جدید که بسیار شیک و مدرن هم می باشند استفاده از نور موضعی متناوب در بالای کمد دیواری، به زیبایی کار افزوده و درهای بزرگ سراسری فاقد دستگیره ی ریلی، ویژگی ممتاز این طرح کمد دیواری جذاب می باشد.

 

مدل کمد دیواری ریلی

 

مدل کمد دیواری جدید ریلی

در طرح دیگری از کمدهای دیواری جدید ریلی که درمقایسه با مدل‌های قبلی بسیار جذاب تر می باشد. در ادامه شما را با چند مدل کمد دیواری و کمد لباس ریلی منتخب آشنا میکنیم با ما همراه باشید.

 

کمد ام دی اف ریلی

 

کمد ام دی اف جدید ریلی

این طرح مدل کمد دیواری جدید پرنسسِ آبی نام دارد، یک مدل کمد لباس ریلی خیلی یونیک و جذاب با رنگ بندی نزدیک به رنگ سال که دارای قفسه‌های متعدد می باشد و نیازت به فضای نگهداری لباس کاملاً رفع شده است.

 

مدل کمد دیواری با درب های شیشه ای

 

در این مدل کمد دیواری جدید با درب های شیشه ای ، همانطور که میبینید دارای شیشه مات بسیار زیباست.

 

 مدل کمد دیواری ریلی

 مدل کمد دیواری جدید ریلی از نمونه بارز و برجسته کمد دیواری ریلی است  که طراحی داخلش متناسب با نیاز کاربر تعبیه شده است.

 

درب‌های آینه ‌دار کمد دیواری

 

اگر از درب‌های آینه ‌دار کمد دیواری جدید استفاده کنید باعث بزرگ‌تر به‌نظر رسیدن فضای اتاق و بازتاب نور خواهد شد و فضای خانه را برای شما دل باز تر خواهد کرد.

 

کمد دیواری ریلی ام دی اف

 

در کمد دیواری جدید ریلی ام دی اف مدل نیمه اپن که طرفداران بسیاری هم دارد کمد دیواری ام دی اف ریلی جادار و نیمه باز طراحی شده است. مدل جدید کمد دیواری ام دی اف: ورق های ام دی اف یکی از جذاب ترین متریال‌ها برای ساخت کمد های دیواری می باشند. تعدادی مدل کمد دیواری ام دی اف به نمایش گذاشته شده مشاهده کنید.

 

 مدل جدید کمد دیواری

 

مدل جدید کمد دیواری جدید  بنام  روح بزرگ: بدلیل اینکه بسیار جادار می باشد اسمش را این گونه است ، یک الگو برای مدل های سال که بسیار بزرگ است. باهم در ادامه چند مدل کمد MDF دیواری میبینیم.

 

مدل جدید کمد ام دی اف MDF جادار

 

مدل جدید کمد ام دی اف MDF جدید جادار: مدل کمد ام دی اف MDF جادار با طرح کناره ی چوب که طراحی شبیه به کمد دیواری مدرن دارد. نوعی مدل شیک و جذاب

 

کمد ام دی اف MDF مخصوص آچار

 

کمد ام دی اف MDF  جدید مخصوص آچار ، میتوان نمونه ای از یک جا ابزاری نام برد، یک کمد ام دی اف مخصوص ابزار آلات می باشد.

 

کمد دیواری برای اتاق خواب

 

یک نمونه دیگر ازکمد دیواری جدید  برای اتاق خواب می باشد معروف به چمنِ عمودی، رنگ سبز دیوار پشت فضا را بسیار فوق العاده کرده است.

 

کمد دیواری جادار ایرانی 

 

کمد دیواری جدید جادار ایرانی که کاملا ایرانی پسند است ،کمد ام دی اف جادار و مناسب برای استفاده در خانه‌های ایرانی می باشد.

 

کمد دیواری ام دی اف با تخت تاشو

 

کمد دیواری جدید ام دی اف با تخت تاشو ، یک نمونه کمد دیواری ام دی اف MDF طرح چوب همراه با تخت تاشو است که خیلی در فضا صرفه جویی شده است.

 

 کمد ام دی اف طرحدار

 

 کمد ام دی اف جدید طرحدار ، این هم یکی دیگر از آن مدل هایی است که از استرالیا ارسال شده و میتوان به خوبی در ایران نیز این مدل کمد دیواری را تولید کرد.

 

کمد دیواری MDF

 

کمد دیواری جدید  MDF مانند شکلات تلخ می باشد، طرح قهوه‌ای سوخته، یک رنگ گرم و شیک که بسیار مدل کمد دیواری لاکچری می باشد.در این مدل کمد دیواری ، طراحی به گونه ای است که درب کمد دیواری شبیه به آکاردئون می باشد، این مدل در کنار زیبایی، باعث صرفه جویی در فضا هم خواهد شد.

 

کمد دیواری ام دی اف MDF

 

کمد دیواری  جدید ام دی اف MDF به مدل اردک رنگی معرفی شده که رنگ‌های جانبی هماهنگ با این پس زمینه، توانسته به جذابیت این طرح کمد دیواری بیافزاید، ساخت اینجور کمدها رو حتماً به کمد سازها و نجارهای مطمئن و کار بلد باید سپرد.

 

کمد دیواری ام دی اف MDF سفید طوسی

 

کمد دیواری جدید  ام دی اف MDF سفید طوسی ، مدل قوی خاکستری در مدل کمد بالا، مشابه مدل قبلی از همان ترکیب رنگ سفید و طوسی استفاده شده است.

 

کمد لباس ام دی اف MDF

 

کمد لباس جدید ام دی اف MDF، به این مدل کمد اپن می گویند البته خیلی از افراد ترجیح میدهند به دلیل حفاظت از حریم خصوصی لباسهایشان را از این مدل‌ها استفاده نکنند.

 

مدل کمد دیواری ساده و شیک

 

مدل کمد دیواری جدید  ساده و شیک برای اتاق خواب ، این طرح کمد دیواری سفید برای اتاق هایی با نورگیر طبیعی کم و یا اتاق هایی با دیوارهای تیره، یک ایده ی خوب و مطلوب می باشد و باعث دلباز تر شدن فضا خواهد شد

 

طرح کمد دیواری و جا رختخوابی سفید

 

طرح کمد دیواری جدید  و جا رختخوابی سفید در ترکیب با طرح چوب : انواع کمد دیواری، کاربردهای مختلفی دارد و هر کدام از آن‌ها با توجه به کاربری شان طراحی شده اند. در طرح کمد دیواری برای رختخواب معمولاً در‌های بزرگ و سراسری به صورت ریلی استفاده می شوند و برای اتاق‌های که کوچک هستند تلاش میشود که از گوشهِ گوشه ی آن بتوان  استفاده کرد .

 

طرح کمد دیواری جادار و کوچک

 

طرح کمد دیواری جدید جادار و کوچک : این طرح کمد دیواری جادار و کوچک برای فضاهای کوچک‌تر طراحی می شود، کشو‌های ریلی، شلف‌های داخل کمد تمامی برای جاسازی لباس، حوله، پتو و… توی کمد جوری طراحی شده که از همه ی فضا بتوان استفاده کرد.مدل جدید کمد دیواری جدید مردانه: این سبک طرح های کمد دیواری جدید از مدل‌های قدیمی خود فاصله دارد و شکل جدید به خودش گرفته دیگر میتواند قسمتی از طراحی اتاق شما باشد.

 

مدل جدید کمد دیواری جدید و شیک با آینه

 

مدل جدید کمد دیواری جدید و شیک با آینه طراحی شده برای اتاق خوابی دارای پنجره ی سراسری و نورگیر طبیعی عالی می باشدکه این مدل هم شما را از گذاشتن آیینه در اتاق بی نیاز کرده و هم از انعکاسِ نورِ طبیعی که به آیینه کمدِ اتاقِ خواب شما می تابد فضای اتاق رو برای شما بازتر کرده است.

 

مدل جدید کمد دیواری جدید و شیک

 

مدل جدید کمد دیواری که در واقع یک طرح کمد دیواری ساده به نظر می آید متناسب با نیاز کاربر در اتاق طراحی می شود. یک طراحی ایده آل، زمانی ایجاد خواهد شد که طراح، پیش از آغاز طراحی خود، درک روشنی از نیاز کاربر داشته باشد.

 

مدل جدید کمد دیواری جدید و شیک با آینه

 

مدل جدید کمد دیواری آینه دار سفید: مدل طرح کمد دیواری آینه دار سفید و ساده دارای درب‌های ریلی و طراحی بسیار شیک و مدرن که در هماهنگی تمام با نور و رنگ محیط قرار دارد و با وجود حجیم بودن کار، باعث کوچک‌تر شدن اتاق نخواهد شد، بعد از پرو هر لباس بدون اینکه از جاتون تکون بخورید خودتان را ببینید.

 

 مدل جدید کمد دیواری بزرگ

 

در این مدل جدید کمد دیواری بزرگ که در آن مجدداً شاهد دو درب ریلی بزرگ هستیم.  بزرگی در‌ها و اتصال خوب صفحه‌های هایگلاس سفید که در ابعادی صحیح، جداره ی اصلی کمد را به بخش‌های چندگانه تقسیم کرده است .

 

 مدل جدید کمد دیواری بزرگ

 

مدل جدید کمد دیواری شیک مناسب برای اتاق خواب ، سالن پذیرایی، اتاق کار و اتاق کنفرانس، وجود درب‌های کشویی بزرگ و سراسری و همچنین انعکاس خوب نور از صفحه‌های ‌هایگلاس فضایی جذاب و مدرن را ایجاد کرده  و با طراحی دستگیره خلاقانه بر زیبایی آن افزوده شده است.

 

مدل جدید کمد دیواری ساده با در هایگلاس

 

مدل جدید کمد دیواری ساده با درهایی از جنس هایگلاس و بدنه ی ام دی اف MDF: در این مدل چوب کمد دیواری در قسمت کناری کمد، جهت هماهنگی بیشتر با دیوار طراحی شده است ، انتخاب کلاسیک دستگیره‌ها و همچنین ایجاد فضایی کوچک در میانه برای قرار دادن وسایل تزئینی و نور پردازی، فضای اتاق را بسیار جذاب میکند.

 

مدل جدید کمد دیواری با میز کامپیوتر

 

مدل جدید کمد دیواری با میز کامپیوتر و مدل کمد دیواری با میز تحریر در طراحی این مدل از کمد باعث شده چندین منظوره به این مدل کمد دیواری نگاه شود، روکش وکیوم شده   ممبران نیز این مدل را منحصر به فرد کرده است.

 

مدل جدید کمد ممبران سفید

 

مدل جدید کمد ممبران سفید، کمد دیواری ممبران جدید با طرح ساده و شیک

 

کمد دیواری ممبران سفید با طرح پتینه کاری

 

کمد دیواری جدید  سفید، کمد دیواری ممبران سفید با طرح پتینه کاری جدید مناسب هر سلیقه ای خواهد بود

 

مدل جدید کمد کتابخانه دار

 

مدل جدید کمد کتابخانه دار در ابعاد سراسری: در مدل کمد دیواری که در ابعاد سراسری یک دیوار طراحی خواهد شد،  در ابتدا وجود این کتابخانه آن را از سادگی بیش از حد خارج کرده حتی میتواند از مجسمه‌های تزئینی و یا شاید لوازم آرایشی تزئین کنید، دستگیره‌های طرح دار یکی از راه‌های خارج کردن این طرح از سادگی بیش از حد خواهد بود.

 

مدل جدید کمد دیواری

 

مدل جدید کمد دیواری و جا رختخوابی ساده و شیک طراحی شده برای اتاق کودک: چنین مدل هایی برای آپارتمان‌های کوچک و متوسط بسیار مناسب می باشند عدم استفاده از دستگیره و ایجاد درب‌های کشویی شکل متفاوتی به آن داده و می توانید که بچه‌ها نمی توانند به وسائل داخل دست بزنند و این یعنی ایمنی در عین حفظ نظم.

 

مدل جدید کمد دیواری

 

جدیدترین مدل کمد دیواری بزرگ و سراسری برای اتاق خواب‌های بزرگ و دارای فضای بیشتر، در مدل جدید کمد دیواری ترکیب رنگ‌های سفید و مشکی در طراحی کل فضا، یک کنتراست زیبا از طرح‌های مدرن و شیک اتاق خواب ایجاد کرده و به شما در انتخاب ترکیب رنگ مناسب کمک خواهد کرد.مدل جدید کمد دیواری آینه دار بزرگ که شامل یک ضلع از اتاق خواب است: استفاده از رنگ ام دی اف صدفی و روکش ممبران در سادگی مدل جدید کمد دیواری افزوده است . به طرح روی کمد دیواری توجه فرمایید. این طرح می تواند هم با ابزار برش، و هم با استفاده از روکش وکیوم ایجاد شود که هرکدام مزایای خاص خود را خواهد داشت.مدل جدید کمد تختی،  مدل تخت تاشو که برای اتاق های کوچک طراحی و بسیار نیز استقبال از آن شده است  . مدل جدید کمد ممبران سفید با چوب لاکچری ،  اتاقتون باید خیلی بزرگ و جادار باشد تا طرح های کلاسیک، مشابه این مدل جدید کمد دیواری را بتوانید طراحی کنید. مدل جدید کمد ام دی اف کرم ، یک مدل جدید کمد لباس با درب چوبی که هوا به داخلش راه پیدا میکند. مدل جدید کمد لباس کلاسیک: مدل  جدیدکمد دیواری اتاق خواب کلاسیک که کاربرد و زیبایی خود را دارد و اجرای مدل‌های کلاسیک کمد دیواری هم با چوب و هم با فناوری ممبران امکان پذیر است. مدل جدید کمد لباس اتاق خواب آماده : کمد لباس می تواند آماده و غیر دیواری باشد، ویژگی این کمد ها این است  که میتوان خیلی راحت آن ها را جابجا کرد و دکوراسیون اتاق رو باهاش تغییر داد. مدل جدید کمد دیواری ام دی اف طرح چوب: یک نمونه کمد دیواری ریلی ام دی اف طرح چوب رو در تصویر بالا مشاهده کنید و لذت ببرید. مدل جدید کمد دیواری سفید: نیم آینه استرالیایی معروف است یک طرح جذاب به صورت آینه ای د راتاق خود اجرا کنید. مدل جدید کمد ام دی افMDF  مدرن: مدل کمد اتاق خواب با درب تمام آینه ای و در کنارش کمد با درب تمام ام دی اف MDF

 

مدل جدید کمد بدون درب

 

مدل جدید کمد بدون درب: کمد دو سمت اپن است ، این مدل جدید برای فضاهای خانه های ایرانی بسیار مناسب و جذاب و دلربا است .

 

مدل جدید کمد دیواری اتاق کودک

 

مدل جدید کمد دیواری اتاق کودک: اتاق بچه هم مثل سایر اتاق‌های داخل فضای مخصوص لباس بچه نیاز دارد، مدل جدید کمد دیواری که مشاهده می کنید این فضا بسیار جادار و زیبا وجود دارد.

 

مدل جدید کمد جادار اتاق بچه

 

مدل جدید کمد جادار اتاق بچه:  مدل جدید کمد اتاق بچه و نوزاد جذاب و جادار می باشد، مدل جدید کمد کلاسیک برای اتاق بچه بسیار مقرون به صرفه ، شکیل ، جادار می باشد .

  • Start Publishing Date
تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک

فرق کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک ؛ یکی از زیبا ترین و جذاب ترین کابینت ‌های آشپزخانه ، انواع کابینت آن است که باعث زیبایی ، جلوه و شکوه بخشیدن به ...

انواع کابینت نئوکلاسیک

آشپزخانه و زیبایی و دکوراسیون آن تاثیر بسیار زیادی در رنگ و لعاب یا همان زیبایی و دلچسب کردن خانه دارد. در زمان های قدیم اصطلاح «آشپزخانه، قلب خانه» ...

کابینت نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه اصلی ترین رکن هر خانه ای است و افراد خانواده مدت زمان زیادی را در محیط آشپزخانه سپری می کنند به همین جهت زیبایی و شیک بودن محیط ...

در این مقاله قصد داریم شما را با مدل ها، تمام ویژگی‌ها و رنگ بندی های کابینت آشپزخانه ممبران آشنا کنیم و این که کابینت آشپزخانه ممبران در چه طرح ها و ...

آشپزخانه قلب هر خانه به حساب می آید و یکی از اساسی ترین بخش های دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه کابینت آشپزخانه است. و از اهمیت بسیار بالایی ...

از جمله بهترین راهکارهایی تعبیه اکسسوری در کابینت آشپزخانه است که می توان از آن برای نگهداری ظروف، ابزارها و مواد غذایی خشک استفاده کرد. در واقع می ...

بخش اصلی دکوراسیون آشپزخانه را کابینت ها تشکیل می دهند و حرف اول در آشپزخانه را کابینت ها می زنند. بعد از نصب کابینت آشپزخانه ، نحوه نگهداری، شستشو و ...

با توجه به صنعتی شدن شهرها و مزایایی که در شهر نشینی و صنعتی شدن در شهرها وجود دارد، ولی معایبی هم دارد که یکی از این معایب این است که متراژ خانه ها ...

اگر شما جز افرادی هستید که به تغییرات دکوراسیون در منزل یا فنگ شویی درآشپزخانه علاقه دارید در ابتدا باید مفهوم فنگ شویی آشنا شوید و بدانید که فنگ ...

20 ایده متفاوت برای استفاده بهینه از کابینت آشپزخانه

باید بدانیم بیشتر از آنچه فکر میکنید، می‌توانند از فضای پنهان در آشپزخانه‌شان استفاده کنند، با استفاده از روش‌های متنوع و خلاقانه می‌توانید چند برابر ...

کابینت آشپزخانه براق بهتر است کابینت آشپزخانه مات

معمولا زمان تغییر دکوراسیون آشپزخانه منزل این سوال پیش می آید که کابینت آشپزخانه مات در طراحی آشپزخانه استفاده شود یا کابینت آشپزخانه براق؟ کابینت ...

آشپزخانه مدرن با آشپزخانه سنتی چه تفاوتهایی دارد؟

انتخاب سبک، تم و زمینه کلی آشپزخانه از مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشد، اگر می خواهید حس و حال آشپزخانه‌تان امروزی باشد باید سبک ...

آشنایی با ویژگی آشپزخانه سنتی

در طراحی دکوراسیون دو سبک مدرن و سنتی بیشتر مورد استقبال و توجه قرار گرفته است، هر کدام از این سبک ها زیبایی خاص خود را داشته ، درگذشته دکوراسیون ...

بهترین کابینت برای آشپزخانه با سقف کوتاه

کابینت آشپزخانه از نظر سبك طراحی به دو نوع كابينت‌ آشپزخانه مدرن و كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك تفکیک شده اند. كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك دارای ارتفاعي كمتر ...

10 مدل جدید و آشنایی با ویژگی های آشپزخانه مدرن

امروزه به دلیل پر مشغله بودن و با در نظر گرفتن فضای موجود در آپارتمان های مسکونی ، به طراحی دکوراسیون با فناوری های نوین جهت به روز رسانی دکوراسیون ...

طراحی جدید ومدرن اپن آشپزخانه

خانه‌هایی که آشپزخانه اُپن دارند باید در چیدمان و دکوراسیون آنها دقت و ظرافت بیشتری به خرج داد زیرا از تمامی قسمت ها چشم انداز دارند به همین دلیل ...

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

در طراحی تخصصی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است، انتخاب رنگ درست و متناسب با فضای آشپزخانه بخش بزرگی از طراحی ...

 انواع مدل های آشپزخانه جزیره ای

آشپزخانه جزیره ای جلوه ای زیبا لوکس و جذاب دارد و خیلی از افراد با دیدن تصاویر این نوع از آشپزخانه ها به این فکر می‌افتند آشپزخانه خود را بازسازی ...

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک بیشتر از سبک مینیمال استفاده میکنند، این سبک نوعی ساده گرایی و حداقل گرایی به  همراه خود دارد، در طراحی دکوراسیون ...

 MDF  ویژگی های کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت آشپزخانه ساخته شده از ترکیبات چوبی که در وسایلی مانند سرویس خواب و کابینت و کمد و امروزه بسیار استفاده و کاربرد دارد را ام دی اف یا MDF می ...

کیفیت و انواع مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس در بین انواع کابینت ها از مقاومت بالایی برخوردار است ، این کابینت آشپزخانه از چوب های ام دی اف تشکیل می شوند و تفاوت این ...

اهمیت و مراحل نصب کابینت آشپزخانه

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم کابینت آشپزخانه در زیبایی آشپزخانه های منزل  نقش زیادی ایفا میکنند، در طراحی دکوراسیون معمولا کابنیت‌ آشپزخانه را از ...

کابینت آشپزخانه منحنی

کابینت آشپزخانه منحنی ، نوعی جدیدی از انواع کابینت آشپزخانه می باشد که از متریال MDF خام ساخته و اجرا می شود،  درب منحنی کابینت آشپزخانه به دلیل ...

50 مدل کمد دیواری جدید و شیک

در طراحی دکوراسیون اکثر افراد به دنبال الگوهای زیبا و مدل های جدید مثل مدل های سال هستند، مخصوصا اگر صحبت از چیدمان و طراحی کمد دیواری باشدبه همین ...

50 ایده و طرح کابینت آشپزخانه

اگرتصمیم به خرید کابینت آشپزخانه جدید دارید دیدن عکسهای متفاوت و مدل های گوناگون می تواند الهام بخش باشد با ایده و طرح کابینت آشپزخانه هر چه بیشتر ...

انواع دستگیره های کابینت آشپزخانه

هنگام نصب کابینت آشپزخانه همیشه سوالی که دغدغه خیلی از افراد می باشد این است که چه مدل دستگیره کابینت رو انتخاب کنیم، اینکه انتخاب دستگیره مهم است ...

2020 رنگ کابینت آشپزخانه

 مسئله انتخاب رنگ همیشه سلیقه ای بوده است ولی بحث کردن در رابطه با رنگ کابینت بسیار جذاب است البته باید گفت که هر کسی سلیقه ی خودش را برای انتخاب رنگ ...

مدل های کابینت آشپزخانه جدید 2020

برای ساخت کابینت آشپزخانه جدید اکثرا از کابینت های خارجی و مدل های قدیمی تر الگوبرداری می شود، امروزه مدل هایی که در سال جدید میلادی 2020 به بازار ...

میز صبحانه اپن آشپزخانه

میز صبحانه اپن آشپزخانه امروزه به یکی از مهم ترین تجهیزات در فضای آشپزخانه تبدیل شده است، این مدل میزها به دلیل قابلیت تاشو بودن و اشغال خیلی کم فضای ...

اهمیت یراق آلات و اکسسوری در دکوراسیون کابینت آشپزخانه

مرتب و آراسته بودن آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون و چیدمان خانه داشت. کابینت ها  محیط آشپزخانه را به سمتی سوق دادند که هر شی و وسیله ای جایگاه خاص و ...

معجزه 6  اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری در دکوراسیون داخلی اکسسوری از اجزاء اصلی ساختمان نمی باشد ولی در زیباسازی و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه کاربرد و نقش مهمی ایفا خواهد کرد، ...

سبد سوپری کابینت آشپزخانه

امروزه استفاده از اکسسوری آشپزخانه با تنوع بسیاری در سایز و طرح های مختلف وجود دارد که هم در جنبه ی کاربردی و هم زیبایی بسیار مورد استفاده قرار ...

اصول طراحی داخلی

آرامش برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. انرژیهای از دست رفته طی روز را در خانه میتوان جایگزین کرد. دور هم جمع شدن ...

مقایسه کمد دیواری ریلی و کمد دیواری لولایی

قرار دادن هر وسیله در جای مشخص و مرتب بودن و شلوغ نبودن فضای خانه و اتاق­ها، یکی از ملاک­های زیبایی و نظافت در منازل می باشد. بنابراین همیشه در طراحی ...

آشپزخانه کوچک کابینت

امروزه به دلیل شرایط سخت اقتصادی، افزایش جمعیت در شهرهای کلان و کوچکتر شدن ساختمان های مسکونی اغلب آشپزخانه ها کوچک می باشند، هر چند یکی از علایق ...

آشپزخانه اعم از ساده و قدیمی، بزرگ و کوچک یا مجلل و زیبا، قلب خانه می باشد. گذشته از این­ها نحوه چیدمان لوازم آشپزخانه اهمیت دارد. در قدیم از ...

Load More