border

مقالات

50 ایده و طرح کابینت آشپزخانه

اگرتصمیم به خرید کابینت آشپزخانه جدید دارید دیدن عکسهای متفاوت و مدل های گوناگون می تواند الهام بخش باشد با ایده و طرح کابینت آشپزخانه هر چه بیشتر آشنا شوید می توانید راحت تر و بهتر کابینت آشپزخانه خود را انتخاب کنید، آشپزخانه قلب یک خانه است پس ایده و طرح کابینت آشپزخانه از این لحاظ دارای اهمیت ویژه ای می باشد، از این رو دانستن نکات خرید و سفارش کابینت آشپزخانه فوق العاده حیاتی خواهد بود، در ادامه سعی کرده ایم شما را با تصاویر و 70 مدل مختلف کابینت آشپزخانه از جمله کابینت آشپزخانه ممبران وکابینت آشپزخانه  ام دی اف ایرانی و خارجی و ... بیشتر آشنا کنیم ، ابتدا شما را با تاریخچه کوتاهی از کابینت آشپزخانه آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید:

تاریخچه ایده و طرح کابینت آشپزخانه

امروزه سبک کابینت آشپزخانه با گذشته بسیار متفاوت است، حتی تا چند سال پیش هم اینطور به دکوراسیون آشپزخانه و کابینت آشپزخانه اهمیت داده نمیشد، در گذشته دور آشپزخانه قشر متوسط و پایین دارای یک چهارپایه چوبی یا فلزی بود که اصولا کنار دیوار قرار میگرفت و روی این چهارپایه هم صفحه ایی فلزی یا سنگی قرار میدادند و در مقابل آن هم پارچه ای آویزان می کردند که در پشت پارچه، محل گذاشتن ظرف های مختلف آشپزخانه بود، در قسمت بالای این میز گنجه هایی شبیه به کابینت آشپزخانه امروزی وجود داشت، آن گنجه برای نگه داشتن وسایل آشپزخانه قابل استفاده بود ، اکثر درهای آن گنجه ها از شیشه و ظرفشویی ها بیشتر از سیمان یا فلز ساخته شده بود ، در آشپزخانه های افراد پولدار برای نگهداری ظروف و وسایل آشپزخانه از کمد های چوبی با طرح ظریف تر در آشپزخانه استفاده میشد.به طور کلی میتوان گفت حدودا 50 سال است که کابینت آشپزخانه امروزی از جنس چوب در خانه های افراد مرفه ساخته شده است، ایده و طرح کابینت آشپزخانه بیشتر از مدل های خارجی نشات گرفته است و به دلیل نیاز روزافزون جامعه پای این محصولات به خانه های اکثر افراد جامعه هم باز شده است ،  در ادامه ایده وطرح متنوع از کابینت آشپزخانه را بررسی میکنیم البته اکثر مدلها در ایران تولید شده و مطمئنا برای ایرانیان جذاب می باشد.

 

تاریخچه کابینت آشپزخانه 

 

1- مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس

تنوع و مدل در کابینت آشپزخانه بسیار زیاد می باشد، شما با دیدن چندین مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس برای انتخاب یک طرح و ایده کابینت آشپزخانه مناسب برای خودتان احتمالا دچار مشکل نخواهید شد، دیدن مدل های متنوع کمک میکند تا بهترین مدل که مطابق با میل و علاقه شماست پیدا کنید. از بین تمام ایده و طرح های کابینت آشپزخانه، کابینت آشپزخانه هایگلاس بسیار درخشانو زیبا است، که بسیار پر طرفدار و جذاب است این کابینت ها برای طراحی های آشپزخانه های مدرن بسیار کاربردی می باشد اما کاربردی در آشپزخانه های کلاسیک نخواهد داشت، مزایا و معایب کابینت هایگلاس عبارتند از:

مزایا و معایب کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس علاوه بر درخشان بودن سطح آنها، دارای مزایا و معایبی هستند که باید حتما قبل از خرید این کابینت آشپزخانه از آن موارد مطلع باشید .

 

مزایا و معایب کابینت آشپزخانه هایگلاس

 

مزایای کابینت آشپزخانه هایگلاس

_کابینت آشپزخانه  هایگلاس دارای  درخشندگی زیادی است

_ متریال هایگلاس دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ می باشد

_ قیمت مناسب (کمی از کابینت ام دی اف گران تر است)

_ مقاومت و دوام بالا

_ قابلیت ابزار خوری مناسب

 

مزایای کابینت آشپزخانه هایگلاس

 

معایب کابینت آشپزخانه هایگلاس

دانستن معایب کابینت آشپزخانه می تواند به ما کمک کند تا هم در تصمیم گیری و هم مراقب و نگهداری از آن آگاه باشیم، معایب کابینت هایگلاس عبارتند از:

_ امکان آسیب دیدن ناشی از رطوبت

_ تیزی لبه ها

_ لک پذیری و خش پذیری زیاد

در ادامه چند مدل زیبا و چشم نواز از کابینت آشپزخانه هایگلاس مشاهده می کنید ، مزایا و معایب کابینت هایگلاس دلیل بر بد بودن و یا خوب بودن این نوع کابینت آشپزخانه نمی باشد بلکه مانند هر محصول دیگری دارای نقطه قوت و ضعف می باشد . 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید نقره ای

در این تصویر کابینت هایگلاس سفید نقره ای با قسمت هایی به رنگ بادمجانی می بینید معمولا  بادمجانی رنگی است که کمتر در کابینت های اطراف دیده می شود و جزء رنگ های خاص و کم کاربرد به حساب میاد. در مورد ایده و طرح کابینت سفید نقره ای و سفید طوسی باید بگوییم که  این نوع از ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه زمینه را برای به چشم اومدن رنگ سوم فراهم میکند در اینجا هم اگر دقت کنید رنگ بادمجانی بیشتر  به چشم میخورد تا سفید، البته رنگ بنفش در ایده و طرح کابینت آشپزخانه کم استفاده شده است.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید نقره ای

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس نقره ای با تکه های رنگی سفید

نکته ای که در این ایده و طرح نظر افراد را بیشتر جلب میکند پنجره های بزرگ و نور زیاد فضاست، این پنجره ها باعث شده که شما احساس خوشایندی در این آشپزخانه داشته باشید.در این کابینت آشپزخانه هایگلاس نقره ای بخش های کوچکی از رنگ سفید استفاده شده ، این بخش های سفید صفحات روی کابینت ها هستند، طراحی مدرن این آشپزخانه و کابینت های نقره ای، کاملا باهم هماهنگ می باشد.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس نقره ای

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید نقره ای مدرن با طراحی قوی و زیبا

تصویر زیر یک ایده و طرح کابینت آشپزخانه مدرن دیگر از کابینت هایگلاس سفید نقره ای می باشد، همانطور که گفتیم ترکیب رنگ سفید و نقره ای زمینه را برای رنگ سوم آماده میکند در این طرح کابینت آشپزخانه رنگ زرد گل های روی جزیره آشپزخانه فضا را به جلوه در آورده است.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید نقره ای

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید نقره ای با طراحی مدرن و امروزی

در این مدل کفپوش های قهوه ای و پنجره های بزرگ باعث تزریق گرما و نشاط به این آشپزخانه شده است، این ایده و طرح کابینت آشپزخانه گرما و صمیمیت د روح آشپزخانه تزریق میکند.

 

 کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید نقره ای

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید

نمایی از یک طرح و ایده کابینت آشپزخانه مدرن می باشد از جنس هایگلاس برای آشپزخانه های بزرگ و دل باز همراه با طراحی اپن U شکل جزیره ای که حاوی بخش های دکوراتیو و کتابخانه ای است کابینت ها در این آشپزخانه بدون دستگیره هستند ، که جلوه و زیبایی و هم سادگی را در بر دارد.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید

 

کابینت آشپزخانه بدون دستگیره با متریال هایگلاس.

کابینت آشپزخانه  هایگلاس مدرن سفید که در تصویر بالا مشاهده میکنید، باعث پرنور شدن محیط شده است و بهترین متریال برای ساخت کابینت آشپزخانه های کوچک می باشد تمامی المان های مربوط به طراحی مدرن در این مدل بکار رفته است.

کابینت آشپزخانه هایگلاس مدرن با انحناهای زیبا و شگفت انگیز در بدنه کابینت

ایده و طرح ، ساخت و تولید این مدل از کابینت آشپزخانه ایرانی می باشد انحناهای موجود بر روی کابینت آشپرخانه طرحی مدرن و بی نظیر را رقم میزند که هیچ ایرادی نمی توان از آن گرفت، ترکیب رنگی انتخاب شده نیز کاملا درست و مناسب می باشد.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس مدرن

 

کابینت آشپزخانه  هایگلاس سفید برای آشپزخانه کوچک:این ایده و طرح از کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید برای آشپزخانه کوچک.مورد استفاده می باشد،  همانطور که می دانید رنگ سفید و متریال هایگلاس برای آشپزخانه های کوچک انتخابی مناسب می باشد، البته این مدل طراحی خاصی ندارد و کاملا معمولی و بدون خلاقیت طراحی و اجرا شده است.

 کابینت آشپزخانه هایگلاس کرم و سفید: در این ایده و طرح کابینت آشپزخانه ، کابینت ها کاملا سفید نمی باشند و مایل به کرم طراحی شدند. در این آشپزخانه از گاز توکار استفاده شده که انتخابی مناسب برای آشپزخانه های کوچک است.

 

 کابینت آشپزخانه هایگلاس کرم

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید با جزیره سفید مشکی و کابینت هایی مشکی: دراین ایده ابتدا متوجه وجود کابینت های مشکی نخواهید شد، رنگ غالب در این آشپزخانه سفید می باشد و برای همین می توانید این آشپزخانه را سفید درنظر بگیرید، موردی که در این طرح کابینت آشپزخانه به چشم می خورد و اهمیت زیادی هم دارد وجود کابینت های متعدد است.

نمونه کار کابینت آشپزخانه: ایده و طرح کابینت آشپزخانه هایگلاس ایرانی با ترکیب رنگ خاص با استفاده از طرح مینیمال و کابینت بدون دستگیره .

 

نمونه کار کابینت آشپزخانه

 

کابینت هایگلاس سفید مشکی

تقریبا این ترکیب رنگی قبلا بسیار کاربرد نداشت اما امروزه طرفداران نسبتا مناسبی پیدا کرده است، این سفید مشکی با ترکیب رنگ سوم مقداری فضا را از یکنواختی بیرون آورده، چنان که مشاهده میکنید این ترکیب رنگی مشابه با کابینت سفید طوسی، می تواند با ترکیب رنگ سوم جلا و جذابیت خاصی ببخشد.

 

کابینت هایگلاس سفید مشکی

 

کابینت هایگلاس مشکی

این تصویر کابینت آشپزخانه در کنار دیوار های سفید، تشکیل ترکیب سفید مشکی داده است. کابینت ها در این مدل بسیار درخشنده به چشم میخورد، تیره بودن کف این آشپزخانه هم نتوانسته فضای آشپزخانه را دلگیر کند زیرا دیوارهای سفید آشپزخانه بیشتر بر چشم موثر می باشد.

 

کابینت هایگلاس مشکی 

 

سایر رنگ ها در کابینت آشپزخانه هایگلاس

استفاده از رنگ قرمز بسیار پر ریسک می باشد، رنگ قرمز به میزان کمتر میتواند یک هیجان مثبت ماندگار را ایجاد کند، ولی باید بدانیم که نتیجه کار باید خوب  در بیاید.

 

کابینت هایگلاس رنگی

 

نمایی از کابینت هایگلاس سفید صورتی حسی که این فضا ایجاد میکند یک حس فانتزی می باشد که البته بعد از مدتی احتمالاً کمی دل صاحبش را میزند، البته سفید در کنار صورتی زیبایی خاصی دارد. درکل ترکیب های رنگی کاملا به سلیقه شما بستگی دارد و ما نمیتوانیم این موارد خاص را به شما توصیه کنیم.

 

کابینت هایگلاس رنگی

 

2- کابینت آشپزخانه ام دی اف

پر طرفدارن ترین کابینت آشپزخانه که مقرون به صرفه است و از نظر کاربردی د ربین تمامی کابینت آشپزخانه بسیار مناسب با دوام و با کیفیت می باشد ، کابینت آشپزخانه MDF است ، اما این کابینت پرطرفدار هم مزایا و معایب مخصوص به خودش را دارد که در ادامه مزایا و معایب کابینت آشپزخانه MDF را شرح می دهیم سپس مدل های کابینت ام دی اف را خواهیم دید. مزایا و معایب کابینت ام دی اف نسبت به بقیه کابینت ها از اهمیت بالاتری برخوردار است زیرا طرفداران خیلی بیشتری نسبت به سایر کابینت های آشپزخانه دارد، بعلاوه ورق های ام دی اف کاربرد بسیار زیادی در کابینت سازی و کمد سازی دارد. بنابراین همه این موارد اهمیت بررسی مزایا و معایب کابینت ام دی اف را چند برابر خواهد کرد، مطمئنا مزایا و معایب ام دی اف برای افراد زیادی مفید و قابل استفاده خواهد بود.

مزایای کابینت آشپزخانه MDF

_ قیمت اقتصادی و مناسب

_ زیبایی ظاهری

_ ابزار خوری آسان

_ سطح صاف و متراکم

_ مقاومت و دوام بالا

معایب کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت های ام دی اف مزایای زیادی دارند اما دارای معایب کمی هستند در ادامه معایب کابینت آشپزخانه MDF موجود را با توضیح مختصری شرح داده ایم با ما همراه باشید:

_ آسیب پذیری در برابر رطوبت: بافت نرم ام دی اف که باعث می شود بعد از مدتی جای پیچ ها در اون شل شود.

_ وجود مقدار بسیار کمی ماده سمی فرمالدئید در ورقه های ام دی اف که ممکن است برای سلامتی خطر داشته باشه.

این معایب زیاد نیستند اما اهمیت آن ها بالاست. برای مثال اگر شما ساکن منطقه ای با آب و هوای خیلی مرطوب باشید استفاده از کابینت ام دی اف زیاد برای شما توصیه نمی شود .

مدل کابینت آشپزخانه ام دی اف

ایده و طرح کابینت آشپزخانه ام دی اف را درادامه با هم بررسی میکنیم این مدل ها به سه دسته تقسیم شده اند، که عبارتند از

_ کابینت ام دی اف قهوه ای

_ سفید قهوه ای (کرم قهوه ای)

_ سایر رنگ ها

طرح و ایده طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف قهوه ای

کابینت آشپزخانه ام دی اف قهوه ای سوخته با طراحی مدرن و منحنی که متمایل به شرابی است در تصویر مشاهده میکنید، این طرح کابینت آشپزخانه MDF نو و بدیع است، وجود منحنی در اپن، میز کناری اپن و حتی کابینت های روبرویی آشپزخانه با سادگی  باعث زیبایی چند برابری این مدل شده است، این طراحی کابینت آشپزخانه دارای رنگ بندی بسیار خاص و لاکچری است که با نورپردازی بسیار مناسب همراه شده است ، به این سبک کابینت آشپزخانه مدرن گفته می شود.

 

ایده طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف قهوه ای

 

این مدل کابینت آشپزخانه ام دی اف قهوه ای ساده یکی از ایده و طرح های خاص در دکوراسیون آشپزخانه می باشد، معمولا در خانه های ایرانی کابینت آشپزخانه  قهوه ای همیشه طرفداران زیادی داشته و همچنان در کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی بسیار پرکاربرد است ، البته این طیف رنگ قهوه ای، زیاد شناخته شده نمی باشد، از بین طیف های قهوه ای بدلیل بهتر و شاد ترکردن فضای آشپزخانه قهوه ای روشن بیشتر کاربرد دارد .

 

ایده طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف قهوه ای

 

به این سبک از طراحی دکوراسیون آشپزخانه یک آشپزخانه با کابینت مدرن بدون دستگیرهMDF گفته می شود، انتخاب صحیح رنگ استفاده شده در این سبک مدرن بسیار حیرت انگیز است و این ایده طراحی کابینت آشپزخانه مدرن هم ساده ودلنشین است هم مدرن و جذاب، از اصول طراحی مدرن انتخاب درست رنگ کابینت آشپزخانه می باشد.

 

کابینت مدرن

 

درب های مشجر اپن جزیره زیبا در این مدل از کابینت آشپزخانه MDF قهوه ای باعث شده این مدل از مدل های دیگر خاص تر شود که ایده و طرح خوبی برای دکوراسیون کابینت آشپزخانه های بزرگ می باشد همچنین استفاده از اپن شکسته هم دومین خلاقیت طراحی این آشپزخانه می باشد، زیبایی و جذابیت این طرح آنقدر زیاد است که کوچک بودن اپن اصلا به چشم نمی خورد.  

 

کابینت آشپزخانه MDF 

 

حال با هم این مدل کابینت آشپزخانه MDF قهوه ای را بررسی می کنیم ، تفاوت ترکیب دنگ این ایده و طرح کابینت آشپزخانه از اصول طراحی دکوراسیون داخلی است ، رنگ سفید در کنار رنگ قهوه ای و طرح چوبی کابینت با وجود کمیت کم ، کیفیت کار را فوق العاده بالا برده است، این طرح و رنگ طرفداران بسیاری دارد. طراحی این آشپزخانه بسیار زیبا است، به این سبک از طراحی کابینت آشپزخانه طراحی مدرن گفته می شود، نور پردازی در این مدل آشپزخانه بسیار اصولی طراحی شده است و باعث روشنائی فضای آشپزخانه می باشد.

 

طراحی کابینت آشپزخانه

 

مدل کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

 

مدل کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

 

در این ایده و طراحی مینیمال و مدرن ترکیب رنگ سفید در کنار قهوه ای به زیبایی و مدرنیته کردن بیشتر فضا کمک کرده است این سبک کابینت آشپزخانهMDF در فضای کوچک و جمع و جور بسیار کاربردی است مخصوصا اینه این ترکیب رنگ هیچ زمان باعث دلزدگی نخواهد شد، کابینت های بدون دستگیره  این ایده و طرح کابینت آشپزخانه را بسیار جذاب و دوت داشتنی کرده است. ویژگی مشترک بین این مدل با مدل های قبلی کابینت های بدون دستگیره می باشد که اصولا در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن از این ایده استقبال بسیاری می شود که هم ساده و هم شیک می باشد البته در این کابینت ها بخشی از بدنه به گونه ای طراحی می شود که بتوانیم از آن به عنوان دستگیره استفاده کنیم. ایده و طرح دیگری از کابینت آشپزخانه MDF  سفید قهوه ای روشن را مشاهده می کنید کهبرای آشپزخانه های کوچک بسیار قابل اجرا می باشد  زیرا فضای آشپزخانه را روشن و شاد تر خواهد کرد و باعث می شود محیط بزرگتر از چیزی که واقعا هست نشان داده شود، زیبایی این طراحی نشان دهنده رعایت تمامی نکات طراحی دکوراسیون آشپزخانه است.

 

کابینت آشپزخانه MDF

 

کابینت آشپزخانه سفید قهوه ای تیره مدرن MDF

 طرح و ایده این مدل در بالا توضیح داده شده است ، نکته قابل تامل در این سبک کار استفاده از رنگ تیره قهوه ای می باشد که در صورت تیرگی ترکیب رنگ آن با سفید زیبایی خاصی را دارد .

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید قهوه ای با طرح چوب

در آشپزخانه کوچک و ایرانی.این مدل کابینت آشپزخانه می تواند ایده جالبی باشد زیرا ترکیب رنگ سفید و قهوه ای باعث روشنایی بیشتر فضا می شود، وجود دکورها در آشپزخانه باعث می شود که از وسایل دکوری زیبا و چشم نوازی استفاده کرداین آشپزخانه زیبا و جذاب با وسایل دکوری گوناگون حتما همه چشم ها را به خود خیره خواهد کرد.

کابینت آشپزخانه MDF و ترکیب رنگ بندی قهوه ای و سفید در کنار نورپردازی بنفش ساختار نامتجانسی را ایجاد کرده و از هماهنگی رنگ ها کاسته شده و باعث زیبایی بیشتر و جذاب تر فضای آشپزخانه شده است.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید قهوه ای

 

در کابینت آشپزخانه ممبران و هایگلاس بیشتر از رنگ سفید استفاده می شود به دلیل اصول طراحی کابینت آشپزخانه مدرن این رنگ بیشتر قابل اجرا می باشد ولی در کابینت آشپزخانه MDF غالبا از رنگ سفید استفاده نمی شود قهوه ای روشن در این سبک کابینت آشپزخانه از استقبال بینهایت خوبی رو برو شده البته در آشپزخانه های بزرگ میتوان کابینت آشپزخانه MDF قهوه ای تیره  استفاده کرد، طرح چوب، در کابینت های ام دی اف طرفداران خاص خود را دارد، در ایده و طراحی برای آشپزخانه های کوچک باید هم روشنایی و هم کابینت های متعدد مد نظر گرفته شود تا در این مدل آشپزخانه ها  با فضای کم برای چیدمان دچار کمبود جا نشویم و هم نور کافی داشته باشیم ، در این طرح از تمامی این اصول اشتفاده شده به همین دلیل جذاب و مناسب به نظر می آید.

 

کابینت آشپزخانه MDF قهوه ای تیره

 

از مزایای این ایده و طرح کابینت های مدرن آشپزخانه می توان طراحی مدرن، دستگیره های زیبا و هماهنگی رنگ اون ها با محیط جزء را نام برد البته باعث شده کمی سرد و دلگیر به نظر برسد که در مدت زمان طئلانی شاید باعث خستگی و دلزدگی ما شود، البته همونطور که درمدل های کابینت هایگلاس مشاهده کردید، رنگ سفید و طوسی زمینه را برای بروز رنگ سوم ایجاد میکند. اینجا حضور یک رنگ سوم کاملا لازم و واجب  به نظر می رسد.

 

 کابینت های مدرن آشپزخانه

 

 3_ کابینت آشپزخانه ممبران

کابینت آشپزخانه ممبران از لوکس ترین و زیباترین کابینت های بازار می باشند، پیشنهاد ما به شما برای خرید کابینت آشپزخانه جدید  کلاسیک و مجلل اجرای همین ایده و طرح از کابینت آشپزخانه ممبران خواهد بود که باعث شده همه چشم ها به سمت آن خیره شود. البته کابینت آشپزخانه ممبران فقط مدل های کلاسیک ندارد میتوانیم برای سبک مدرن هم از این متریال استفاده کنیم البته از استقبال کمتری برخوردار است. اجرا و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران نسبت به کابینت آشپزخانه هایگلاس و کابینت آشپزخانه MDF  سخت تر و پیچیده تر می باشد فرایند ساخت کابینت آشپزخانه ممبران، احتیاج به دستگاه CNC برای زدن طرح بر روی ورق خام ام دی اف دارد، در مرحله بعدی باید برروی این ورق ها که از قبل برش خورده است، روکش PVC کشیده شود و در دستگاه وکیوم قرار بگیرد و روکش برروی ورق وکیوم شود در انتها هم کابینت آماده نصب شود.اگر در پروسه ساخت کابینت مشکلی به وجود بیاید، تاثیر زیادی در کیفیت نهایی کار خواهد گذاشت، به همین دلیل سپردن اجرای کار به یک کابینت ساز با مهارت جزء موارد لازم و ضروری خواهد بود درغیر این صورت کار با کابینت ساز بی تبحر و بی مهارت ممکن است بعد از مدتی کابینت ها  تبدیل به یک  معضل بزرگ خواهد شد، همچنین صرفه جویی در ساخت کابینت ممبران و خیلی اهمیت ندادن به کیفیت باعث ضرر و زیان مالی زیاد تری می شود.

 

کابینت آشپزخانه ممبران

 

مزایای کابینت آشپزخانه ممبران

_ امکان اجرای طرح های متنوع

_ اجرای طرح های کلاسیک با هزینه ای پایین تر از کابینت چوبی

 

مزایای کابینت آشپزخانه ممبران

 

معایب کابینت آشپزخانه ممبران

نکاتی که در معایب کابینت آشپزخانه ممبران گفته می شود جهت آگاهی و آشنایی شما در زمینه بهتر نگهداری کردن از این مدل کابیت آشپزخانه خواهد بود ، همچنین از بروز مشکلات احتمالی و ضرر چندین میلیونی جلوگیری خواهد شد. 

 _ بستگی به کیفیت اجرای کابینت ساز و در واقع تنوع زیاد کیفیت نهایی کابینت آشپزخانه ممبران

_ عدم امکان اجرای طرح های ظریف(در صورت اجرا، محصول نهایی ممکن است دچار افت کیفیت احساس شود)

_ حساسیت به نور و حرارت مستقیم

_ حساسیت به اجسام تیز

_ در صورتی که شما خواهان تعمیر کابینت آشپزخانه ممبران باشید، احتمال کمی وجود دارد که بتوانید کابینت رو با همون طرح و رنگ قبلی تعمیر کنید.

مهمترین راه حل این معایب مراجعه به کابینت ساز و نجار مطمئن و با تجربه می باشد. کابینت سازی که کیفیت کارش رو تضمین کند، گروه طراحان دیاکو ضمن داشتن همکاران متخصص و با تجربه در خدمت شما مشتریان جهت ارائه خدمات آماده می باشد.

  • Start Publishing Date
تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک

فرق کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک ؛ یکی از زیبا ترین و جذاب ترین کابینت ‌های آشپزخانه ، انواع کابینت آن است که باعث زیبایی ، جلوه و شکوه بخشیدن به ...

انواع کابینت نئوکلاسیک

آشپزخانه و زیبایی و دکوراسیون آن تاثیر بسیار زیادی در رنگ و لعاب یا همان زیبایی و دلچسب کردن خانه دارد. در زمان های قدیم اصطلاح «آشپزخانه، قلب خانه» ...

کابینت نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه اصلی ترین رکن هر خانه ای است و افراد خانواده مدت زمان زیادی را در محیط آشپزخانه سپری می کنند به همین جهت زیبایی و شیک بودن محیط ...

در این مقاله قصد داریم شما را با مدل ها، تمام ویژگی‌ها و رنگ بندی های کابینت آشپزخانه ممبران آشنا کنیم و این که کابینت آشپزخانه ممبران در چه طرح ها و ...

آشپزخانه قلب هر خانه به حساب می آید و یکی از اساسی ترین بخش های دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه کابینت آشپزخانه است. و از اهمیت بسیار بالایی ...

از جمله بهترین راهکارهایی تعبیه اکسسوری در کابینت آشپزخانه است که می توان از آن برای نگهداری ظروف، ابزارها و مواد غذایی خشک استفاده کرد. در واقع می ...

بخش اصلی دکوراسیون آشپزخانه را کابینت ها تشکیل می دهند و حرف اول در آشپزخانه را کابینت ها می زنند. بعد از نصب کابینت آشپزخانه ، نحوه نگهداری، شستشو و ...

با توجه به صنعتی شدن شهرها و مزایایی که در شهر نشینی و صنعتی شدن در شهرها وجود دارد، ولی معایبی هم دارد که یکی از این معایب این است که متراژ خانه ها ...

اگر شما جز افرادی هستید که به تغییرات دکوراسیون در منزل یا فنگ شویی درآشپزخانه علاقه دارید در ابتدا باید مفهوم فنگ شویی آشنا شوید و بدانید که فنگ ...

20 ایده متفاوت برای استفاده بهینه از کابینت آشپزخانه

باید بدانیم بیشتر از آنچه فکر میکنید، می‌توانند از فضای پنهان در آشپزخانه‌شان استفاده کنند، با استفاده از روش‌های متنوع و خلاقانه می‌توانید چند برابر ...

کابینت آشپزخانه براق بهتر است کابینت آشپزخانه مات

معمولا زمان تغییر دکوراسیون آشپزخانه منزل این سوال پیش می آید که کابینت آشپزخانه مات در طراحی آشپزخانه استفاده شود یا کابینت آشپزخانه براق؟ کابینت ...

آشپزخانه مدرن با آشپزخانه سنتی چه تفاوتهایی دارد؟

انتخاب سبک، تم و زمینه کلی آشپزخانه از مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشد، اگر می خواهید حس و حال آشپزخانه‌تان امروزی باشد باید سبک ...

آشنایی با ویژگی آشپزخانه سنتی

در طراحی دکوراسیون دو سبک مدرن و سنتی بیشتر مورد استقبال و توجه قرار گرفته است، هر کدام از این سبک ها زیبایی خاص خود را داشته ، درگذشته دکوراسیون ...

بهترین کابینت برای آشپزخانه با سقف کوتاه

کابینت آشپزخانه از نظر سبك طراحی به دو نوع كابينت‌ آشپزخانه مدرن و كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك تفکیک شده اند. كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك دارای ارتفاعي كمتر ...

10 مدل جدید و آشنایی با ویژگی های آشپزخانه مدرن

امروزه به دلیل پر مشغله بودن و با در نظر گرفتن فضای موجود در آپارتمان های مسکونی ، به طراحی دکوراسیون با فناوری های نوین جهت به روز رسانی دکوراسیون ...

طراحی جدید ومدرن اپن آشپزخانه

خانه‌هایی که آشپزخانه اُپن دارند باید در چیدمان و دکوراسیون آنها دقت و ظرافت بیشتری به خرج داد زیرا از تمامی قسمت ها چشم انداز دارند به همین دلیل ...

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

در طراحی تخصصی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است، انتخاب رنگ درست و متناسب با فضای آشپزخانه بخش بزرگی از طراحی ...

 انواع مدل های آشپزخانه جزیره ای

آشپزخانه جزیره ای جلوه ای زیبا لوکس و جذاب دارد و خیلی از افراد با دیدن تصاویر این نوع از آشپزخانه ها به این فکر می‌افتند آشپزخانه خود را بازسازی ...

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک بیشتر از سبک مینیمال استفاده میکنند، این سبک نوعی ساده گرایی و حداقل گرایی به  همراه خود دارد، در طراحی دکوراسیون ...

 MDF  ویژگی های کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت آشپزخانه ساخته شده از ترکیبات چوبی که در وسایلی مانند سرویس خواب و کابینت و کمد و امروزه بسیار استفاده و کاربرد دارد را ام دی اف یا MDF می ...

کیفیت و انواع مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس در بین انواع کابینت ها از مقاومت بالایی برخوردار است ، این کابینت آشپزخانه از چوب های ام دی اف تشکیل می شوند و تفاوت این ...

اهمیت و مراحل نصب کابینت آشپزخانه

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم کابینت آشپزخانه در زیبایی آشپزخانه های منزل  نقش زیادی ایفا میکنند، در طراحی دکوراسیون معمولا کابنیت‌ آشپزخانه را از ...

کابینت آشپزخانه منحنی

کابینت آشپزخانه منحنی ، نوعی جدیدی از انواع کابینت آشپزخانه می باشد که از متریال MDF خام ساخته و اجرا می شود،  درب منحنی کابینت آشپزخانه به دلیل ...

50 مدل کمد دیواری جدید و شیک

در طراحی دکوراسیون اکثر افراد به دنبال الگوهای زیبا و مدل های جدید مثل مدل های سال هستند، مخصوصا اگر صحبت از چیدمان و طراحی کمد دیواری باشدبه همین ...

50 ایده و طرح کابینت آشپزخانه

اگرتصمیم به خرید کابینت آشپزخانه جدید دارید دیدن عکسهای متفاوت و مدل های گوناگون می تواند الهام بخش باشد با ایده و طرح کابینت آشپزخانه هر چه بیشتر ...

انواع دستگیره های کابینت آشپزخانه

هنگام نصب کابینت آشپزخانه همیشه سوالی که دغدغه خیلی از افراد می باشد این است که چه مدل دستگیره کابینت رو انتخاب کنیم، اینکه انتخاب دستگیره مهم است ...

2020 رنگ کابینت آشپزخانه

 مسئله انتخاب رنگ همیشه سلیقه ای بوده است ولی بحث کردن در رابطه با رنگ کابینت بسیار جذاب است البته باید گفت که هر کسی سلیقه ی خودش را برای انتخاب رنگ ...

مدل های کابینت آشپزخانه جدید 2020

برای ساخت کابینت آشپزخانه جدید اکثرا از کابینت های خارجی و مدل های قدیمی تر الگوبرداری می شود، امروزه مدل هایی که در سال جدید میلادی 2020 به بازار ...

میز صبحانه اپن آشپزخانه

میز صبحانه اپن آشپزخانه امروزه به یکی از مهم ترین تجهیزات در فضای آشپزخانه تبدیل شده است، این مدل میزها به دلیل قابلیت تاشو بودن و اشغال خیلی کم فضای ...

اهمیت یراق آلات و اکسسوری در دکوراسیون کابینت آشپزخانه

مرتب و آراسته بودن آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون و چیدمان خانه داشت. کابینت ها  محیط آشپزخانه را به سمتی سوق دادند که هر شی و وسیله ای جایگاه خاص و ...

معجزه 6  اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری در دکوراسیون داخلی اکسسوری از اجزاء اصلی ساختمان نمی باشد ولی در زیباسازی و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه کاربرد و نقش مهمی ایفا خواهد کرد، ...

سبد سوپری کابینت آشپزخانه

امروزه استفاده از اکسسوری آشپزخانه با تنوع بسیاری در سایز و طرح های مختلف وجود دارد که هم در جنبه ی کاربردی و هم زیبایی بسیار مورد استفاده قرار ...

اصول طراحی داخلی

آرامش برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. انرژیهای از دست رفته طی روز را در خانه میتوان جایگزین کرد. دور هم جمع شدن ...

مقایسه کمد دیواری ریلی و کمد دیواری لولایی

قرار دادن هر وسیله در جای مشخص و مرتب بودن و شلوغ نبودن فضای خانه و اتاق­ها، یکی از ملاک­های زیبایی و نظافت در منازل می باشد. بنابراین همیشه در طراحی ...

آشپزخانه کوچک کابینت

امروزه به دلیل شرایط سخت اقتصادی، افزایش جمعیت در شهرهای کلان و کوچکتر شدن ساختمان های مسکونی اغلب آشپزخانه ها کوچک می باشند، هر چند یکی از علایق ...

آشپزخانه اعم از ساده و قدیمی، بزرگ و کوچک یا مجلل و زیبا، قلب خانه می باشد. گذشته از این­ها نحوه چیدمان لوازم آشپزخانه اهمیت دارد. در قدیم از ...

Load More