border

مقالات

رنگ کابینت آشپزخانه 2020

 مسئله انتخاب رنگ همیشه سلیقه ای بوده است ولی بحث کردن در رابطه با رنگ کابینت بسیار جذاب است البته باید گفت که هر کسی سلیقه ی خودش را برای انتخاب رنگ کابینت مهم میداند ، سلیقه ی شخصی امری بسیار مهم در انتخاب رنگ کابینت می باشد داشتن کمی آگاهی در رابطه با این موضوع بد نیست ، زیرا دانستن نکاتی در مورد رنگ ها و شیوه کنار هم قرار گرفتن آنها ، میتواند سلیقه شخصی را بهبود بخشد، علاوه بر اینکه باعث زیبایی بصری محیط اطراف خواهد شد، یکی از مهمترین  عامل در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه انتخاب درست رنگها می باشد ترکیب رنگ درست در چیدمان خانه و ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه می تواند جلوه و زیبایی بی نظیری به دکوراسیون آشپزخانه دهد. در ادامه به موضوع مهم و پر اهمیت  رنگ کابینت آشپزخانه  و اصول انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه خواهیم پرداخت، بررسی  رنگ های مرسوم و جدید کابینت را در قسمت اول و در ادامه شما را با ویژگی های هر رنگ آشنا می کنیم، در قسمت دوم اصول و منطق ترکیب رنگ ها توضیح داده شده است ، با ما همراه باشید:

زیبایی و جلوه آشپزخانه با رنگ کابینت

همیشه در اجرای کابینت سازی یک سری از رنگ ها بیشتر استفاده می شوند و می توان گفت کاربرد یا جایگاه خود را بر روی کابینت آشپزخانه پیدا کرده اند این رنگ ها شامل:

_ رنگ سفید

_ کابینت هایی با رنگ و طرح چوب

_ رنگ قهوه ای روشن

 با وجود اینکه در اطراف و طبیعت تعداد رنگ های بیشماری میتوان یافت ولی پر کاربردترین رنگی که در رنگ کابینت امروزه به چشم می خورد رنگ های بالا می باشد ، البته رنگ های جدید مانند قرمز، بنفش، آبی، سیاه، سبز و ... نیز برای رنگ کابینت آشپزخانه استفاده می شوند ولی متاسفانه در کشور ما کمتر به چشم می خورد و هنوز جایگاه و سبک خود را پیدا نکرده است، به همین خاطر است که بسیار محدود استفاده می شوند، علاوه بر این برخی رنگها مشتقی از رنگهای پر کاربرد می باشند ولی به طور میانگین رنگ کابینت آشپزخانه پر کاربرد در حال حاضر سه رنگ گفته شده می باشد.

 

زیبایی و جلوه آشپزخانه با رنگ کابینت

 

سفید نشانه پاکی ،صلح ، روشنایی و تمیزی می باشد که هر وقت به انتخاب رنگ های دیگر مطمئن نباشیم برای رنگ کابینت آشپزخانه ترجیح می دهیم از سفید استفاده کنیم رنگ سفید را می توان با رنگهای طلایی ، قهوه ای ، نقره ای و گاهی طوسی ترکیب کرد که جلوه آشپزخانه را دو چندان زیبا تر خواهد کرد رنگ سفید و مشتقات اون مثل رنگ شیری و کرم، پرکاربرد ترین رنگ کابینت آشپزخانه می باشد. ترکیب رنگ سفید و قهوه ای با رنگ ها وطرح های چوبی بسیار زیبا خواهد شد و جلوه خاصی به رنگ کابینت آشپزخانه ام دی اف خواهد داد ولی ترکیب چوب با رنگهای دیگر کمتر ایجاد یک ترکیب چشم نواز خواهد کرد، طرح های چوبی نمادی از طبیعت دارند به همین خاطر است که برای ما حس خوشایندی دارند. طیف گسترده ای از رنگ ها را می توان در رنگ قهوه ای یافت، هر دو طیف قهوه ای روشن و قهوه ای تیره، کاربرد زیادی در رنگ کابینت آشپزخانه دارند و از بین این دو رنگ گفته شده قهوه ای روشن بیشتر از  قهوه ای تیره کاربرد دارد و مورد پسند خیلی از سلیقه ها میباشد، به دلیل نزدیکی رنگ قهوه ای به چوب حسی از طبیعت، نشاط، گرما را در فضا ایجاد میکند به طور کلی میتوان از رنگ قهوه ای به عنوان رنگ گرم نام برد، در ایران بیشتر طیف رنگی که برای رنگ کابینت آشپزخانه استفاده می شود ترکیب قهوه ای با سفید یا قهوه ای با کرم می باشد.

 

رنگ کابینت اشپزخانه

 

رنگ کابینت آشپزخانه 2020

دغدغه اکثر افراد در انتخاب رنگ حس دلزدگی بعد از یک مدت نسبت به رنگ کابینت آشپزخانه است همیشه نگران این موضوع هستند و این سوال را دارند که (چه رنگی برای کابینت آشپزخونه انتخاب کنیم که علاوه بر زیبایی و جذابیت، مد سال باشد و بعد از یه مدتی که رنگ جدیدتری مد شد حس دل‌زدگی از رنگ کابینت آشپزخانه را نداشته باشیم و حس تکراری به ما ندهد؟ ) برای کسانی که در مرحله‌ی انتخاب هستند بسیار تصمیم گیری کار دشواری است ، ما به شما کمک میکنیم تا با کمی دقت و پیشگیری از هیجانات لحظه‌ای در انتخاب رنگ کابینت به خوبی بتوانید از این مرحله هم رد شوید و از انتخاب رنگ کابیت آشپزخانه خود همواره لذت ببرید، رنگ سال 2020 آبی کلاسیک می باشد که به نظر جذاب و شیک می باشد اما نمیتوان بیگدار به آب زد و همینطور آن را در دکوراسیون آشپزخانه و رنگ کابینت ها استفاده کرد اما با بالا بردن سطح آگاهی نسبت به مناسبترین رنگ کابینت که به رنگ‌های جدید کابینت و رنگ سال 2020 نزدیک باشد یقینا منجر به شایسته‌ترین و زیباترین انتخاب می شود و محیط آشپزخانه را دلپذیرتر خواهد کرد.

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

در این تصویر چند آشپزخونه با جدیدترین رنگ کابینت قابل مشاهده می باشد و برخی نکات قابل توجه را مورد بررسی قرار خواهیم داد شاید بعد ها بتوانید از این تصاویر ایده بگیرید و به بهترین انتخاب شایسته خود برسید ، با ما همراه باشید:

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

این مدل کابینت آشپزخانه در ایران کمتر به چشم میخورد و بیشتر از این سبک در کشوهای اروپایی استقبال می شود، ترکیب رنگ ملیح و زیبایی که برای رنگ کابینت آشپزخانه انتخاب شده است تحسین برانگیز است زیرا فضای آشپزخانه را کاملا روشن ، شاد و دلنشین کرده است همچنین این سبک به رنگ سال 2020 بسیار نزدیک است و میتواند الگوی رنگ کابینت سال باشد.

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

رگه های سفیدی که در کار دیده می شود تیرگی سنگ را محو کرده و زیباییش را چندین برابر کرده است همچنین هماهنگی رنگ تیره کابینت‌ها با رنگ دیوار و صفحه روی کابینت چوبی ترکیبی جذاب و مطابق با جدیدترین رنگ‌ کابینت آشپزخانه می باشد.

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

ابعاد جزیره در شکل بالا و هندسی بودن آن جزیره زیبا چشم ها را به سمت خود خیره میکند قبل از بررسی رنگ کابینت خطوط اریبی که روی درهای کابینت هستند ایده و جذابیت خاص خود را دارد انعکاس اریب ها به همراه رنگ تیره کابینت‌ها ظاهر خیلی شیک و زیبایی را برای این سبک از  آشپزخانه ایجاد خواهد کرد.

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

رنگی نزدیک رنگ سال که یک تیرگی خاص و فوق العاده جذاب دارد و تقریبا به رنگ سال 2020 بسیار نزدیک است هر چند سنگ مرمر سفید روی صفحه کابینت رنگ تیرگی را محو کرده و حس و حال تحرک به کار بخشیده است .

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

رنگ های تیره به دلیل نزدیک بودن به رنگ سال از جدیدترین رنگهای سالهای اخیر هستند، ولی در استفاده از این طیف رنگی نباید زیاده روی کنید و کمی تنوع رنگی و استفاده از رنگ‌های مکمل در کابینت‌ها برای روحیه شاد داشتن الزامی است . ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه  طوسی با رنگ هایی مثل سفید بسیار مورد استقبال قرار گرفته و پر کاربرد نیز می باشد.

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

حس گرمی و جنبش را می توان از گرمای رنگ زرد دریافت کردو ترکیب آن با رنگهای دیگر جلوه و زیبایی را دو چندان خواهد کرد این ترکیب می تواند یکی از ایده های پر طرفدار 2020 باشد .

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

کابینت آشپزخانه ای فوق العاده زیبا و جذاب و پرکاربرد برگرفته از رنگ سال 2020 .

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

رنگ آبی کلاسیک 2020 که برای رنگ کابینت آشپزخانه به اجرا درآمده و بسیار شیک و زیبا است.  

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

پیشنها ما به شما این است که در آشپزخانه‌های کوچک از کابینت‌های رنگ روشن استفاده کنید تا کمی بزرگ نشان دهد و حتماً در هنگام انتخاب رنگ تیره از رنگ‌های مکمل روشن استفاده شود.

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

رنگ طبیعت را می توان در زیبایی رنگ جدید کابینت بالا حس کرد  و صندلی و طبقات چوبی بسیار چشم نواز و دلربا است.

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

در این آشپزخانه دلباز رنگ سبز جزیره زیبایی را چندین برابر کرده و باعث شده ترکیبات رنگی فوق العاده جذابی اجرا شود.

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

اکثر رنگ های تیره مانند رنگ سبز یشمی که یک رنگ جدید کابینت آشپزخونه محسوب می شود سلیقه های خاصی را می طلبد ، این مدل رنگ میتواند سالها جلوه و زیبایی خود را حفظ کند و هیچ وقت از مد نیافتد.

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

رنگ سبز زیتونی صفحه روی کابینت به همراه یک سینک مدرن واقعا به دل مینشیند در این آشپزخانه مدرن دلباز، این نوع رنگ‌ها خیلی افراد را جذب خود میکند، این ایده میتواند برای شما هم مورد پسند واقع شود .

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

ترکیب رنگ تیره با طرح چوب یکی از جدیدترین رنگ ها در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه می باشد هر چند رنگ‌های تیره مناسب روحیه افرادی خواهد بود که به این رنگ‌ها علاقه داشته باشد و به راحتی باعث افسردگی و دلزدگی نشود.

 

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

 

استفاده رنگ خنثی و سرد خاکستری در کابینت‌ آشپزخانه بهتر است که ترکیب شود ، زیرا در ترکیب با اکثر رنگ‌ها می توانید هارمونی مورد علاقه تان را بدست بیاورید.

 اصول انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

مهمترین اصل انتخاب رنگ این است که با محیط اطراف، ایجاد یک ترکیب رنگی مناسب ایجاد کنید  این اصل فقط در مورد رنگ کابینت آشپزخانه صدق نمیکند بلکه در مورد دکوراسیون داخلی ، نقاشی ساختمان و سایر مواردی که از رنگها  نشات میگیرند وجود دارد.

با معرفی تعدادی از جدیدترین رنگ‌کابینت آشپزخانه و ایده کابینت آشپزخانه با رنگ سال 2020 شایدتواسته باشیم راهنمای مفیدی در انتخاب سبک و رنگ کابینت تان بوده باشیم اما در نهایت با وجود رنگ ها و سبک ها و ایده ها سلیقه خود شماست که حرف آخر را در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه خواهد زد.  پس حتما قبل از انتخاب رنگ کابینت به محیط اطراف توجه کنید و رنگی متناسب با محیط انتخاب کنید.

  • Start Publishing Date
تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک

فرق کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک ؛ یکی از زیبا ترین و جذاب ترین کابینت ‌های آشپزخانه ، انواع کابینت آن است که باعث زیبایی ، جلوه و شکوه بخشیدن به ...

انواع کابینت نئوکلاسیک

آشپزخانه و زیبایی و دکوراسیون آن تاثیر بسیار زیادی در رنگ و لعاب یا همان زیبایی و دلچسب کردن خانه دارد. در زمان های قدیم اصطلاح «آشپزخانه، قلب خانه» ...

کابینت نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه اصلی ترین رکن هر خانه ای است و افراد خانواده مدت زمان زیادی را در محیط آشپزخانه سپری می کنند به همین جهت زیبایی و شیک بودن محیط ...

در این مقاله قصد داریم شما را با مدل ها، تمام ویژگی‌ها و رنگ بندی های کابینت آشپزخانه ممبران آشنا کنیم و این که کابینت آشپزخانه ممبران در چه طرح ها و ...

آشپزخانه قلب هر خانه به حساب می آید و یکی از اساسی ترین بخش های دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه کابینت آشپزخانه است. و از اهمیت بسیار بالایی ...

از جمله بهترین راهکارهایی تعبیه اکسسوری در کابینت آشپزخانه است که می توان از آن برای نگهداری ظروف، ابزارها و مواد غذایی خشک استفاده کرد. در واقع می ...

بخش اصلی دکوراسیون آشپزخانه را کابینت ها تشکیل می دهند و حرف اول در آشپزخانه را کابینت ها می زنند. بعد از نصب کابینت آشپزخانه ، نحوه نگهداری، شستشو و ...

با توجه به صنعتی شدن شهرها و مزایایی که در شهر نشینی و صنعتی شدن در شهرها وجود دارد، ولی معایبی هم دارد که یکی از این معایب این است که متراژ خانه ها ...

اگر شما جز افرادی هستید که به تغییرات دکوراسیون در منزل یا فنگ شویی درآشپزخانه علاقه دارید در ابتدا باید مفهوم فنگ شویی آشنا شوید و بدانید که فنگ ...

20 ایده متفاوت برای استفاده بهینه از کابینت آشپزخانه

باید بدانیم بیشتر از آنچه فکر میکنید، می‌توانند از فضای پنهان در آشپزخانه‌شان استفاده کنند، با استفاده از روش‌های متنوع و خلاقانه می‌توانید چند برابر ...

کابینت آشپزخانه براق بهتر است کابینت آشپزخانه مات

معمولا زمان تغییر دکوراسیون آشپزخانه منزل این سوال پیش می آید که کابینت آشپزخانه مات در طراحی آشپزخانه استفاده شود یا کابینت آشپزخانه براق؟ کابینت ...

آشپزخانه مدرن با آشپزخانه سنتی چه تفاوتهایی دارد؟

انتخاب سبک، تم و زمینه کلی آشپزخانه از مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشد، اگر می خواهید حس و حال آشپزخانه‌تان امروزی باشد باید سبک ...

آشنایی با ویژگی آشپزخانه سنتی

در طراحی دکوراسیون دو سبک مدرن و سنتی بیشتر مورد استقبال و توجه قرار گرفته است، هر کدام از این سبک ها زیبایی خاص خود را داشته ، درگذشته دکوراسیون ...

بهترین کابینت برای آشپزخانه با سقف کوتاه

کابینت آشپزخانه از نظر سبك طراحی به دو نوع كابينت‌ آشپزخانه مدرن و كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك تفکیک شده اند. كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك دارای ارتفاعي كمتر ...

10 مدل جدید و آشنایی با ویژگی های آشپزخانه مدرن

امروزه به دلیل پر مشغله بودن و با در نظر گرفتن فضای موجود در آپارتمان های مسکونی ، به طراحی دکوراسیون با فناوری های نوین جهت به روز رسانی دکوراسیون ...

طراحی جدید ومدرن اپن آشپزخانه

خانه‌هایی که آشپزخانه اُپن دارند باید در چیدمان و دکوراسیون آنها دقت و ظرافت بیشتری به خرج داد زیرا از تمامی قسمت ها چشم انداز دارند به همین دلیل ...

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

در طراحی تخصصی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است، انتخاب رنگ درست و متناسب با فضای آشپزخانه بخش بزرگی از طراحی ...

 انواع مدل های آشپزخانه جزیره ای

آشپزخانه جزیره ای جلوه ای زیبا لوکس و جذاب دارد و خیلی از افراد با دیدن تصاویر این نوع از آشپزخانه ها به این فکر می‌افتند آشپزخانه خود را بازسازی ...

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک بیشتر از سبک مینیمال استفاده میکنند، این سبک نوعی ساده گرایی و حداقل گرایی به  همراه خود دارد، در طراحی دکوراسیون ...

 MDF  ویژگی های کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت آشپزخانه ساخته شده از ترکیبات چوبی که در وسایلی مانند سرویس خواب و کابینت و کمد و امروزه بسیار استفاده و کاربرد دارد را ام دی اف یا MDF می ...

کیفیت و انواع مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس در بین انواع کابینت ها از مقاومت بالایی برخوردار است ، این کابینت آشپزخانه از چوب های ام دی اف تشکیل می شوند و تفاوت این ...

اهمیت و مراحل نصب کابینت آشپزخانه

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم کابینت آشپزخانه در زیبایی آشپزخانه های منزل  نقش زیادی ایفا میکنند، در طراحی دکوراسیون معمولا کابنیت‌ آشپزخانه را از ...

کابینت آشپزخانه منحنی

کابینت آشپزخانه منحنی ، نوعی جدیدی از انواع کابینت آشپزخانه می باشد که از متریال MDF خام ساخته و اجرا می شود،  درب منحنی کابینت آشپزخانه به دلیل ...

50 مدل کمد دیواری جدید و شیک

در طراحی دکوراسیون اکثر افراد به دنبال الگوهای زیبا و مدل های جدید مثل مدل های سال هستند، مخصوصا اگر صحبت از چیدمان و طراحی کمد دیواری باشدبه همین ...

50 ایده و طرح کابینت آشپزخانه

اگرتصمیم به خرید کابینت آشپزخانه جدید دارید دیدن عکسهای متفاوت و مدل های گوناگون می تواند الهام بخش باشد با ایده و طرح کابینت آشپزخانه هر چه بیشتر ...

انواع دستگیره های کابینت آشپزخانه

هنگام نصب کابینت آشپزخانه همیشه سوالی که دغدغه خیلی از افراد می باشد این است که چه مدل دستگیره کابینت رو انتخاب کنیم، اینکه انتخاب دستگیره مهم است ...

2020 رنگ کابینت آشپزخانه

 مسئله انتخاب رنگ همیشه سلیقه ای بوده است ولی بحث کردن در رابطه با رنگ کابینت بسیار جذاب است البته باید گفت که هر کسی سلیقه ی خودش را برای انتخاب رنگ ...

مدل های کابینت آشپزخانه جدید 2020

برای ساخت کابینت آشپزخانه جدید اکثرا از کابینت های خارجی و مدل های قدیمی تر الگوبرداری می شود، امروزه مدل هایی که در سال جدید میلادی 2020 به بازار ...

میز صبحانه اپن آشپزخانه

میز صبحانه اپن آشپزخانه امروزه به یکی از مهم ترین تجهیزات در فضای آشپزخانه تبدیل شده است، این مدل میزها به دلیل قابلیت تاشو بودن و اشغال خیلی کم فضای ...

اهمیت یراق آلات و اکسسوری در دکوراسیون کابینت آشپزخانه

مرتب و آراسته بودن آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون و چیدمان خانه داشت. کابینت ها  محیط آشپزخانه را به سمتی سوق دادند که هر شی و وسیله ای جایگاه خاص و ...

معجزه 6  اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری در دکوراسیون داخلی اکسسوری از اجزاء اصلی ساختمان نمی باشد ولی در زیباسازی و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه کاربرد و نقش مهمی ایفا خواهد کرد، ...

سبد سوپری کابینت آشپزخانه

امروزه استفاده از اکسسوری آشپزخانه با تنوع بسیاری در سایز و طرح های مختلف وجود دارد که هم در جنبه ی کاربردی و هم زیبایی بسیار مورد استفاده قرار ...

اصول طراحی داخلی

آرامش برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. انرژیهای از دست رفته طی روز را در خانه میتوان جایگزین کرد. دور هم جمع شدن ...

مقایسه کمد دیواری ریلی و کمد دیواری لولایی

قرار دادن هر وسیله در جای مشخص و مرتب بودن و شلوغ نبودن فضای خانه و اتاق­ها، یکی از ملاک­های زیبایی و نظافت در منازل می باشد. بنابراین همیشه در طراحی ...

آشپزخانه کوچک کابینت

امروزه به دلیل شرایط سخت اقتصادی، افزایش جمعیت در شهرهای کلان و کوچکتر شدن ساختمان های مسکونی اغلب آشپزخانه ها کوچک می باشند، هر چند یکی از علایق ...

آشپزخانه اعم از ساده و قدیمی، بزرگ و کوچک یا مجلل و زیبا، قلب خانه می باشد. گذشته از این­ها نحوه چیدمان لوازم آشپزخانه اهمیت دارد. در قدیم از ...

Load More