border

مقالات

50مدل کابینت آشپزخانه جدید 2020

برای ساخت کابینت آشپزخانه جدید اکثرا از کابینت های خارجی و مدل های قدیمی تر الگوبرداری می شود، امروزه مدل هایی که در سال جدید میلادی 2020 به بازار عرضه شده اند طرفداران بسیاری دارد طراحان دیاکو مدل های متنوعی از نمونه پروژه های انجام شده را در گالری پروژه ها به نمایش گذاشته است و در این مقاله شما عزیزان را با مدلهای قابل اجرا و ترند بازار بیشتر آشنا خواهد کرد با ما همراه باشید:

مدل های کابینت آشپزخانه جدید 2020

مدل کابینت آشپزخانه می تواند از انواع مختلف اعم از: کابینت آشپزخانه ام دی اف، کابینت آشپزخانه روکش چوب، کابینت آشپزخانه هایگلاس، کابینت آشپزخانه مدرن، کابینت آشپزخانه انزو،  کابینت آشپزخانه ممبران (وکیوم)، کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک و کلاسیک و ... باشد که انتخاب نوع روکش کابینت آشپزخانه بستگی به سلیقه مشتریان خواهد داشت، البته با تنوع کارهای بسیار در بازار این انتخاب اصلا کار آسانی نخواهد بود، ابتدا بهتر است با طرح ها و مدل های مختلف آشنا شد و معایب و مزایای هر کدام را مطالعه کرد تا تصمیم گیری و انتخاب راحت تر شود.

اکثر تصاویری که امروزه باب شده در فضای مجازی نشر داده می شود از نمونه های خارجی کپی شده است که کار غیر متعارفی هم نمی باشد و می تواند برای الگو برداری خیلی جذاب و عالی باشد، در ادامه عکس ها و مدل هایی برای کابینت آشپزخانه پیشنهاد می دهیم که کارِ طراح های داخلی می باشد و برای مدل های بومی و ایرانی ما بهتر تلقی خواهد شد. تقسیم بندی کابینت آشپزخانه های زیر همراه عکسها باتوجه به روکش و نوع مدل آنها می باشد تا بتوانید راحت تر آنها را با هم مقایسه و انتخاب کنید ، مطالعه مقالات طراحان دیاکو نیز در این امر به شما کمک خواهد کرد .

 

مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس2020

اولین برجستگی این کابینت نسبت به مدل های دیگر درخشش آن می باشد، کابینت آشپزخانه هایگلاس دارای طرفداراش بیشماری است و همچنان به علاقه مندان به این مدل در حال اضافه شدن می باشد، طوریکه سهم بسیاری را در بین مدل های کابینت های آشپزخانه های از آن خود کرده است. در ادامه چند مدل از کابینت های هایگلاس ایرانی را باهم مشاهده می کنیم.

 

"کابینت 

مدل زیبا و جدید برای سال 2020 همراه با یک خلاقیت نوین در کابینت آشپزخانه زمانیکه طراحی اپن و طراحی شومینه با هم ترکیب شود.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس

 

مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس وقتی با ترکیب دو رنگ با کنتراست با طراحی شود مانند عکس بالا بسیار ساده و شیک و نرمال خواهد شد.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس

 

کابینت آشپزخانه مدرن دارای مدل های عمودی متفاوت است که طراحی آن بر مبنای نداشتن دستگیره می باشد، در این مدل کار بیشتر از رنگهای روشن، مخصوصا سفید استقبال شده است.

 

کابینت آشپزخانه مدرن

 

این مدل مشابه المان های عمودی است که در تصویر قبل مشاهده کردید ، البته در این مدل کابینت ها دارای دستگیره هستند.

 

 کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید و مشکی

 

اولین چیزی که در کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید و مشکی مشتریان را به سمت خود جذب میکند درخشش آنهاست ، این درخشش باعث شده طرفداران بسیاری از این طرح استقبال کنند.

 

رنگ کابینت آشپزخانه

 

بزرگترین دغدغه افراد مخصوصا خانم ها برای مدل کابینت آشپزخانه شان  رنگ کابینت آشپزخانه می باشد چرا که در دکوراسیون و زیبایی خانه بسیار تاثیر گذار است ، اینکه چه رنگی انتخاب شود که و چه ترکیبی داشته باشد تا بعدا مورد انتقاد دیگران قرار نگیرد و اینکه رنگ انتخاب شده بعدا موجب دلزدگی نشود باعث می شود که یک رنگ معمولی یا رایج مثل سفید، کرمی و امثال اینها انتخاب شود، ولی بهتر است رنگی متناسب با فضا و علاقه خودمان انتخاب کنیم .

 

رنگ کابینت آشپزخانه

 

با بالا بردن کمی دانش رنگ شناسی می توانیم رنگی متناسب با نیازهایمان و فضایی که داریم انتخاب کنیم زیرا رنگ ها حس و روح فضا را تشکیل خواهند داد و هر کسی متناسب با نیازهایش و هر فضایی متناسب با مقتضیاتش میتواند رنگ خاصی را داشته باشد. یکی از مدلهای بسیار کمیاب و خاص 2020 می تواند کابینت آشپزخانه هایگلاس مشکی و طلایی (مایل به کرم – زرد) باشد.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس

 

می توان در یک کابینت آشپزخانه ایرانی ازترکیب ام دی اف و هایگلاس استفاده کرد و رنگ کرم قهوه ای در نمونه بالا بیانگر شیک بودن و متفاوت بودن این مدل می باشد.

 

کابینت آشپزخانه

 

برای زیبایی و جذابیت کار می توان خلاقیت های بسیاری بکار برد ، عکس فوق یک خلاقیت جالب در همان آشپزخانه می باشد.

 

 

رنگ زرد باعث نشاط و شادی می شود و قوای ذهنی را به تحرک وادار می کند. البته استفاده بی رویه از رنگ زرد موجب دل‌زدگی خواهد شد و بهتر است در کنار یک رنگ دیگر از رنگ زرد استفاده کرد.

 

طرح های طاقچه ای 2020

 

طرح های طاقچه ای 2020، طرح هایی سنتی هستند که امروزه به دنیای مدرن اضافه شده اند. این هم میتواند یک آشپزخانه ایرانی قشنگ و مدرن باشد.

 

کابینت آشپزخانه ایرانی

 

مدل طاقچه در این مدل کابینت آشپزخانه ایرانی دیده می شود البته به صورت خیلی کمرنگ تر.

 

کابینت آشپزخانه

 

دستگیره های نواری در این مدل کابینت آشپزخانه مشاهده می شود. این نوع دستگیره های کابینت کاملاً از دید مخفی هستند.

 

کابینت آشپزخانه 

ترکیب رنگ روشن همراه با خطوط و طراحی افقی در این مدل کابینت آشپزخانه  فضا را بزرگتر از چیزی که هست نشان می دهد. همچنین وجود طرح چوب در این آشپزخانه از سردی فضا کم خواهد کرد و گرمی و صمیمیت بیشتری به محیط می بخشد.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس کرم قهوه ای 2020 با طراحی مدرن بسیار زیبا و جذاب می باشد انتخاب رنگ در این مدل به زیبایی آن افزوده است .

 

کابینت آشپزخانه 2020

 

تصویر فوق یک مدل جدید از کابینت آشپزخانه 2020 و کوچک می باشد که در کنج ساختمان قرار گرفته است. همان طور که مشاهده می کنید، دیوار، جزیره ویا اپن برای جدا کردن فضای داخلی آشپزخانه از فضای خارجی ندارد.

 

مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس

 

مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس 2020 بدون دستگیره با یک طرح اپن نسبتاً خاص رو در تصویر بالا قابل مشاهده است.

 

کابینت آشپزخانه

 

دستگیره های این نوع مدل کابینت آشپزخانه، از نوع مخفی دستگیره ی hidden می باشند که در آنها بخشی از بدنه درب یا کشو نقش دستگیره را ایفا خواهد کرد.

 

کابینت آشپزخانه

 

حسی که رنگ بنفش به فضای جدید آشپزخانه می دهد مانند نمونه تصویر بالا می باشد نگاهی به این مدل طراحی جدید آشپزخانه تاثیر رنگ را بسیار نمایان کرده است.

 

کابینت آشپزخانه

 

در مدل کابینت آشپزخانه فوق، به کمدها و محل چیدن وسایل فضای زیادی از آشپزخانه اختصاص داده شده است که این مدل بسیار کاربردی است .

 

کابینت آشپزخانه

 

آشپزخانه های کوچک مشکل خیلی از منازل آپارتمانی است ، مطالعه مقاله چگونه یک آشپزخانه کوچک را ایده ال کابینت کنیم؟ می تواند شما را راهنمایی کند همچنین در مدل بالا طرحی برای یک آشپزخانه جدید با عرض محدود قابل مشاهده است که علاوه بر زیبایی بسیار کاربردی خواهد بود.

 

کابینت آشپزخانه

 

در مدل اپن شکسته فضای روی اپن کمی کوچکتر می شود، اما زیبایی و جلوه خاصی خواهد داشت.

 

کابینت آشپزخانه

 

همان اپن و کابینت را از زاویه دیگر مشاهده کنید (تصویر بالا). می توان روی بدنه اپن محلی برای کتاب و مجله و تزئینات قرار داد.

مزایا و معایب کابینت آشپزخانه  هایگلاس

مزایای کابینت آشپزخانه هایگلاس

_ منبع نور بودن (کابینت هایگلاس دارای درخشندگی زیاد)

_ دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ (ساده و موج دار) همراه با سادگی و زیبایی

_ قیمت مناسب(کمی از کابینت ام دی اف گران تر است)

_ مقاومت و دوام بالا همراه با جلوه ای زیبا و خاص

_ قابلیت ابزار خوری مناسب

_ امکان تغییر دستگیره ها با سلیقه شخصی

معایب کابینت آشپزخانه هایگلاس

_ امکان آسیب دیدن ناشی از رطوبت

_ تیزی لبه ها

_ لک پذیری و خش پذیری زیاد

_ یک طرفه بودن گلس

مدل کابینت آشپزخانه ام دی اف 2020

داشتن مدل های کابینت آشپزخانه ام دی اف جذابیت های خاص خودش را دارد، در اینجا شما را با چندین مدل کابینت آشپزخانه جدید از نوع ام دی اف آشنا خواهیم کرد. کابینت های ام دی اف نیاز از پیشتر کاملا شناخته شده هستند، می توان با جرات یکی از پرکاربرد ترین و پرطرفدار ترین کابینت های موجود در بازار را کابینت آشپزخانه ام دی اف نام برد که قیمت بسیار مناسبی هم دارند.

 

آشپزخانه ام دی اف 

این مدل هم رده نمونه های خارجی می باشد در صورتی که کاملا یک طرح ایرانی است و هیچی از مشابه خارجی کم ندارد حتی از بهترین مدل های سال 2020  ترکیب رنگ های تیره و روشن با متریال های های گلاس و ام دی اف می باشد، همانطور که در عکس مشاهده می کنید، کابینت ها به صورت مسطح و از جنس ام دی اف می باشند و جزیره آشپزخانه از جنس هایگلاس طراحی شده است.

 

آشپزخانه ام دی اف

 

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای که به صورت مدرن طراحی شده است و از ترکیب کابینت آشپزخانه ام دی اف با هایگلاس استفاده شده است ، ازنظر فضا هیچ محدودیتی نداشته و خیال شما بابت جا دادن وسایلتان کاملا راحت می باشد.

 

کابینت آشپزخانه 2020

 

کابینت آشپزخانه 2020 با ترکیب رنگ سفید و مشکی

 

کابینت آشپزخانه

 

ترکیب رنگ سفید و مشکی بسیار کار شیک ، مدرن و محبوب بین سلایق می باشد، این ترکیب بسیار هنرمندانه و زیبا انجام شده و خلاقیت زیادی در آن نهفته است. احتمالا این کابینت ها برای آشپزخانه ی کوچک طراحی شده اند در آشپزخانه کوچک به دلیل محدودیت در فضا، اهمیت طراحی مناسب وحرفه ای دوچندان خواهد بود.

 

دستگیره کابینت آشپزخانه

 

دستگیره کابینت آشپزخانه باید بسیار مناسب و هماهنگ با کابینت باشد به همین دلیل باید بسیار مورد توجه قرار بگیرد و باید حسابی در انتخاب آن وسواس داشت ، در اجرای کابینت معمولا زمان آخر کارکابینت که در حال تمام شدن می باشد، کابینت ساز از صاحبکار درخواست دستگیره ها را خواهد کرد، به دلیل اهمیت این موضوع انتخاب به عهده خود صاحبکار گذاشته خواهد شد.

 

کابینت آشپزخانه

 

دستگیره کابینت اصلا جزء بی اهمیتی نمی باشد و میتواند روی زیبایی فضای کابینت و آشپزخانه بسیار تأثیرگذار باشد. در طراحان دیاکو پیشتر در رابطه با دستگیره کابینت توضیح داده شده است که شاید بتواند در اینکه چه نوع دستگیره ای برای کابینت خود انتخاب کنید، کمک کند. برای اپن آشپزخانه می توان همیشه از طرح های زیبا و جدید استفاده کرد. اپن آشپزخانه درکنار سادگی می تواند زیبا و جذاب هم باشد،  یعنی یک طراح خلاق همیشه در جستجوی خاص بودن حتی شده به میزان اندک می باشد. تصویر فوق نشانگر یک آشپزخانه کوچک با طرح اپن خلاقانه و بسیار زیبا می باشد.

 

کابینت آشپزخانه

 

یک طرح خلاقانه بسیار جذاب دیگر که میتواند در دسته بهترین های 2020 معرفی شود. انتخاب رنگ بنفش برای دیوار بین کابینت های دیواری و زمینی ، برای افرادی که ریسک پذیر می باشند، اما با توجه به نتیجه ی کار، مشاهده میکنید که این ریسک کاملا جواب داده است، این طراحی اپن ام دی اف کابینت آشپزخانه و یا همان صفحه کابینت آشپزخانه کاملا خلاقانه و حرفه ای می باشد، میتوانیم به یقین می توان این نمونه کار را در رده طرح هایی قرار داد که بسیار کم نظیر می باشند و از هر جهتی متناسب و زیبا هستند.

 

کابینت آشپزخانه

 

نمونه بارز یک آشپزخانه ساده و بی تکلف ، این مدل کابینت آشپزخانه حس خوب چوب را القا خواهد کرد. کابینت های بدون دستگیره مدرن برای یک آشپزخانه کوچک کاملا مناسب می باشد. در یک عبارت مدل بالا توصیف چنین کابینت آشپزخانه ای می باشد.

 

کابینت آشپزخانه ام دی اف

 

کابینت های ام دی اف با برچسب های طرح دار. بسیار عام پسند نیستند اما دیدنش خالی از لطف نیست و قطعاً برخی افراد این نوع طرح و رنگ را بسیار دوست دارند.

 

کابینت آشپزخانه ام دی اف

 

رنگ کِرِمی به دلیل روشن کردن فضای آشپزخانه یکی از پر طرفدار ترین رنگها می باشد که هم به تنهایی و هم در ترکیب با سایر رنگ ها بسیار جذاب و شیک خواهد شد و یکی از محبوب ترین ها در خانه های ایرانی است. ترکیب رنگ کرمی با طرح چوب همیشه از استقبال خوبی روبرو شده است.

مزایا و معایب کابینت آشپزخانه ام دی اف (ملامینه)

مزایای کابینت آشپزخانه ام دی اف(ملامینه)

 • قیمت اقتصادی و مناسب نسبت به چوب های معمولی یا تخته های چند لایه
 • زیبایی ظاهری
 • ابزار خوری آسان و رنگ کردن آسان
 • سطح صاف و متراکم و بدون هیچ گونه ناهمواری
 • مقاومت و دوام بالا همراه با کیفیت و مناسب

در صورت تمایل می توانید این مزایا را در کنار معایب کابینت ام دی اف در مطلب مربوط به کابینت آشپزخانه ام دی اف (ملامینه) به طور کامل مطالعه فرمایید.

معایب کابینت آشپزخانه ام دی اف

 • آسیب پذیری در برابر رطوبت و ضربه.
 • بافت نرم که گاهی باعث می شود بعد از مدتی جای پیچ ها در اون شل شود.
 • خطرناک بودن برای سلامتی به دلیل وجود مقدار بسیار کمی ماده سمی فرمالدئید در ورقه های ام دی اف .

مدل کابینت آشپزخانه ممبران2020

کابینت آشپزخانه مدل 2020 از جنس ممبران را در خانه های نوساز و شیک می توانید مشاهده کنید، کابینت های ممبران به دلیل طراحی های خاص و نسبتا پرکار که خیلی مشابه با چوب هستند بسیار شهرت پیدا کرده اند. کابینت آشپزخانه ممبران (وکیوم) این قابلیت را دارد تا با طرح کابینت چوبی ولی قیمتی بسیار پایین تر از چوب اجرا شود.

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک

 

طراح این کار کلاسیک و زیبا  در سال 2020 ایرانی می باشد که مانند برف میدرخشد. این مدل کابینت جدید ممبران را می شود با تکنولوژی وکیوم تولید کرد. در بین کابینت های آشپزخانه، رنگ سفید در کابینت ممبران از سایر کابینت ها پرکاربرد تر و پرطرفدار تر می باشد با اینکه کابینت های ممبران تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی دارند اما بازهم رنگ سفید در بین مشتری ها از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک

 

کلاسیک در لغت به معنای سنتی می باشد و معنای سنتی با قدیمی متفاوت می باشد مدل های کلاسیک به مواردی گفته می شود که ریشه طراحی آن ها از گذشته وجود داشته است و معمولاً جزئیات زیادی در طرح و شکل دارند ، مدل فوق طرحی از یک زاویه دیگر کابینت آشپزخانه کلاسیک می باشد.معمولاً مدل های کابینت آشپزخانه کلاسیک 2020 طراحی شده ، یا با چوب (کابینت چوبی) ساخته می شوند و یا به صورت کابینت ممبران قابل اجرا می باشند.

 

کابینت آشپزخانه ممبران 

 کابینت آشپزخانه ممبران سفید دارای طرح های نسبتاً ساده و کاشی بین کابینتی رنگارنگ می باشد در قابهای سفید این کابینت مثل تابلوی دیواری مشاهده می شود. کابینت سفید بدون ترکیب رنگ ردیگری یک ریسک بزرگ محسوب می شود زیرا می تواند محیط را بعد از گذشت زمانی بی روح و انرژی جلوه دهد. استفاده از یک رنگ گرم در کنار رنگ سفید انتخاب بهتری در این سبک از کار می باشد.

 

کابینت آشپزخانه مدرن

 

یک آشپزخانه رویایی و ماندگار احتیاج به یک طراح خوب و کمک یک کابینت ساز با تجربه و خوش سلیقه دارد تا اجرا شود.

 

کابینت آشپزخانه مدرن

 

منظور از سبک کابینت آشپزخانه مدرن ، جدید بودن یا مدرنیته بودن آن نیست بلکه لغت مدرن در اینجا معنی مقابل کلاسیک را در بر دارد و به نوعی طراحی اشاره می کند که سادگی شکل ها و خطوط طرح در آن کاملا به چشم می خورد و حتما نوع جدید از کابینت نخواهد بود.

 

کابینت آشپزخانه ممبران 

این طرح بر خلاف سایر طرح های کلاسیک، اصلا طرح پرکار و شلوغی نمی باشد. برای اجرای طرح کلاسیک در کابینت آشپزخانه ممبران بهتر است که از طرح هایی خلوت و کم کار مشابه مدل بالا استفاده شود. چون یکی از مشکلاتی که در طرح ممبران نگران کننده می باشد طرح های ریز و پرکار ی است که در حین اجرا نیز ایراداتی ایجاد خواهد کرد ، طرح فوق کابینت آشپزخانه ممبران سفید ساده  می باشد.

 

صفحه روی کابینت آشپزخانه

 

اپن آشپزخانه و یا همان صفحه روی کابینت آشپزخانه در مدل کابینت ممبران (کابینت وکیوم) بالا طوری طراحی شده است که حالت دکور دارد و می توان وسایل دکوری را در آن قرار داد.

نباید فضای آشپزخانه فقط شامل کابینت باشد، زیرا زمان طراحی یک آشپزخانه جدید باید سقف و بدنه آشپزخانه نیز مد نظر گرفته شود،  به طور کلی طراحی آشپزخانه حرفه ای یکی از کار های پراهمیت و بسیار سخت در طراحی کل خانه خواهد بود زیرا اکثر وسایل مهم و گران قیمت در آشپزخانه قرار دارد و اعضای خانه بخش زیادی از روز را در آشپزخانه می گذرانند.

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک

 

طراحی کاملا ایرانی و نسبتا پرکار که با کابینت وکیوم (ممبران)، روکش رنگ، روکش چوب و چوب بسیار زیبا است، این مدل کابینت آشپزخانه کلاسیک قابل تولید و اجرا می باشد. طراحی خلاقانه کاملا قابل مشاهده است، استفاده از نور و روشنایی موضعی را در بخش های مختلف آشپزخانه میتوان دید . صفحه کابینت آشپزخانه بسیار درخشنده و زیباست و تناسب و تضاد زیادی با کابینت ها ایجاد کرده است.

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک

 

طرح از زاویه دیگر که جزئیات اپن بهتر قابل نمایش باشد.

 

کابینت آشپزخانه های روکش چوب

 

معمولا این کابینت های آشپزخانه قهوه ای چوبی رنگ با سیستم وکیوم ساخته می شوند زیرا مدل کابینت چوبی پرهزینه می باشد. مخصوصاً اگر تمام چوب باشد. بیشتر متریال‌ها در واقع روکش چوب می باشند، یک لایه روکش چوب روی متریالی مثل ام دی اف قرار گرفته است اما کابینت آشپزخانه های روکش چوب هم ارزان نیستند و از کابینت ممبران گران تر می باشند.

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک

 

مدل کابینت آشپزخانه کلاسیک ساده و قابل قبول به همراه کاشی های طرح سنگ سنتی که کلاً باعث خواهد شد فضا را سنتی و کلاسیک حس کرد. طراحی آشپزخانه در این مدل کاملا منطبق با معیار های طراحی کلاسیک می باشد. 

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک

 

دکورهای ایستاده ی این مدل کابینت باعث برجستگی این طرح نسبت به سایر طرح ها می باشد. گاز رومیزی این آشپزخانه برروی اپن قرار گرفته است . فاصله بین دوتا دکور آشپزخانه باعث می شود تا موقع پخت و پز، خانم خونه زیاد حس راحتی نداشته باشد. علی الخصوص اگر مهمان نیز در خانه باشد همچنین پخش بو در خانه و جلوی چشم بودن کثیفی احتمالی گاز رو هم میتوانید در نظر بگیرید به همین دلیل با وجود زیبایی این طرح اما بسیار کاربردی و مناسب نمی باشد.

 

مزایا و معایب کابینت آشپزخانه ممبران

مزایای کابینت آشپزخانه ممبران

 • امکان اجرای طرح های متنوع با قیمتی مناسب
 • اجرای طرح های کلاسیک با هزینه ای پایین تر از کابینت چوبی
 • آشپزخانه یکدست و زیبا می شود
 • به راحتی تمیز می شود و لک نمیگیرد
 • مقاوم نسبت به حرارت و رطوبت
 • وزن پایین با میزان هزینه جانبی کم
 • دارای طراحی زیبای معرق کاری و منبت کاری

موارد گفته شده مزیت اصلی کابینت ممبران می باشد که دلیل اصلی محبوبیت این کابینت به شمار می آید.

معایب کابینت آشپزخانه ممبران

 • طرح هایی با ظرافت زیاد به خوبی وکیوم نمی شود و خیلی زود از بین خواهد رفت.
 • گاهی اجسام تیز باعث صدمه به کابینت ممبران شده است.
 • حساسیت به نور و حرارت مستقیم
 • در صورتی که شما خواهان تعمیر کابینت خودتان باشید، احتمال کمی وجود دارد که بتوانید کابینت را با همان طرح و رنگ قبلی تعمیر کنید.

برای شناخت بهتر اشکالات این نوع مدل کابینت جدید، میتوانید مطلب معایب کابینت آشپزخانه ممبران را مطالعه فرمائید.

مدل کابینت آشپزخانه روکش چوب2020

 

کابینت آشپزخانه روکش چوب

 

کابینت آشپزخانه روکش چوبی بسیار مشابه کابینت ممبران می باشد، البته با تفاوت هایی کوچک مانند صفحه کابینت در این نمونه آشپزخانه که بسیار زیبا و مجلل می باشد. همانطور که مشاهده می کنید دستگیره های کابینت خیلی پرکار و لاکچری می باشند.

 

کابینت آشپزخانه روکش چوبی

 

در این نمونه از کابینت آشپزخانه ممبران سفید طلایی که نکته ای چشم نواز این است که کاشی بین کابینت می تواند بسیار تاثیر گذار باشد، و همینطور طرح های درشت و کمی عجیب روی درب ها، خیلی ها این گونه فضا را بسیار می‌پسندند. البته یک نکته بسیار مهم در مورد رنگ طلایی در کابینت که باید به آن توجه داشت این می باشد که رنگ طلایی باید خیلی محدود و در جاهای بسیار ظریف استفاده شود تا زیبایی آن جلوه بیشتری داشته باشد.

 

کابینت آشپزخانه روکش چوبی 

این یک نمونه کابینت آشپزخانه پر از نقش و نگار است از مدل کابینت آشپزخانه کلاسیک روکش چوب.

 

کابینت آشپزخانه روکش چوبی

 

در این مدل، از نقش ها و رنگ طلایی به نحوی بسیار ظریف استفاده شده است که باعث شده برای یک آشپزخانه جدید، بیشتر مورد پسند افراد قرار بگیرد. از انتخاب رنگ ها و ترکیب رنگ های جدید نترسید. فقط بهتر است از رنگ با ابعادی که بعداً روی کار ایجاد میشود ذهنیت داشته باشید تا مبادا پشیمان شوید. با بالا بردن اطلاعاتتان از رنگ ها در دکوراسیون اطمینان بیشتری پیدا میکنید. گاهی وقت ها استفاده نکردن از رنگ های متداولی که همه انتخاب می‌کنند میتواند مدل کابینت آشپزخانه شما را خاص و حیرت انگیز کند

 

کابینت آشپزخانه روکش چوبی 

نمونه بالا ترکیب مشکی و طلایی بر روی یک مدل کلاسیک می باشد که در درازمدت مخصوصاً برای فضاهای کوچک می تواند کمی دلگیرکننده باشد. خلاقیت و ریسک پذیری در این مدل کابینت آشپزخانه بسیار بالا می باشد.

غالبا چالش افراد در انتخاب مدل کابینت، هزینه می باشد. مدل های کابینت ام دی اف، معمولاً هزینه های کمتری دارند و هایگلاس و ممبران و چوبی به ترتیب قیمت های بیشتری خواهند داشت. البته شکل و جزئیات هم خیلی در این مورد مهم می باشد.

 • Start Publishing Date
تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک

فرق کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک ؛ یکی از زیبا ترین و جذاب ترین کابینت ‌های آشپزخانه ، انواع کابینت آن است که باعث زیبایی ، جلوه و شکوه بخشیدن به ...

انواع کابینت نئوکلاسیک

آشپزخانه و زیبایی و دکوراسیون آن تاثیر بسیار زیادی در رنگ و لعاب یا همان زیبایی و دلچسب کردن خانه دارد. در زمان های قدیم اصطلاح «آشپزخانه، قلب خانه» ...

کابینت نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه اصلی ترین رکن هر خانه ای است و افراد خانواده مدت زمان زیادی را در محیط آشپزخانه سپری می کنند به همین جهت زیبایی و شیک بودن محیط ...

در این مقاله قصد داریم شما را با مدل ها، تمام ویژگی‌ها و رنگ بندی های کابینت آشپزخانه ممبران آشنا کنیم و این که کابینت آشپزخانه ممبران در چه طرح ها و ...

آشپزخانه قلب هر خانه به حساب می آید و یکی از اساسی ترین بخش های دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه کابینت آشپزخانه است. و از اهمیت بسیار بالایی ...

از جمله بهترین راهکارهایی تعبیه اکسسوری در کابینت آشپزخانه است که می توان از آن برای نگهداری ظروف، ابزارها و مواد غذایی خشک استفاده کرد. در واقع می ...

بخش اصلی دکوراسیون آشپزخانه را کابینت ها تشکیل می دهند و حرف اول در آشپزخانه را کابینت ها می زنند. بعد از نصب کابینت آشپزخانه ، نحوه نگهداری، شستشو و ...

با توجه به صنعتی شدن شهرها و مزایایی که در شهر نشینی و صنعتی شدن در شهرها وجود دارد، ولی معایبی هم دارد که یکی از این معایب این است که متراژ خانه ها ...

اگر شما جز افرادی هستید که به تغییرات دکوراسیون در منزل یا فنگ شویی درآشپزخانه علاقه دارید در ابتدا باید مفهوم فنگ شویی آشنا شوید و بدانید که فنگ ...

20 ایده متفاوت برای استفاده بهینه از کابینت آشپزخانه

باید بدانیم بیشتر از آنچه فکر میکنید، می‌توانند از فضای پنهان در آشپزخانه‌شان استفاده کنند، با استفاده از روش‌های متنوع و خلاقانه می‌توانید چند برابر ...

کابینت آشپزخانه براق بهتر است کابینت آشپزخانه مات

معمولا زمان تغییر دکوراسیون آشپزخانه منزل این سوال پیش می آید که کابینت آشپزخانه مات در طراحی آشپزخانه استفاده شود یا کابینت آشپزخانه براق؟ کابینت ...

آشپزخانه مدرن با آشپزخانه سنتی چه تفاوتهایی دارد؟

انتخاب سبک، تم و زمینه کلی آشپزخانه از مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشد، اگر می خواهید حس و حال آشپزخانه‌تان امروزی باشد باید سبک ...

آشنایی با ویژگی آشپزخانه سنتی

در طراحی دکوراسیون دو سبک مدرن و سنتی بیشتر مورد استقبال و توجه قرار گرفته است، هر کدام از این سبک ها زیبایی خاص خود را داشته ، درگذشته دکوراسیون ...

بهترین کابینت برای آشپزخانه با سقف کوتاه

کابینت آشپزخانه از نظر سبك طراحی به دو نوع كابينت‌ آشپزخانه مدرن و كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك تفکیک شده اند. كابينت‌ آشپزخانه كلاسيك دارای ارتفاعي كمتر ...

10 مدل جدید و آشنایی با ویژگی های آشپزخانه مدرن

امروزه به دلیل پر مشغله بودن و با در نظر گرفتن فضای موجود در آپارتمان های مسکونی ، به طراحی دکوراسیون با فناوری های نوین جهت به روز رسانی دکوراسیون ...

طراحی جدید ومدرن اپن آشپزخانه

خانه‌هایی که آشپزخانه اُپن دارند باید در چیدمان و دکوراسیون آنها دقت و ظرافت بیشتری به خرج داد زیرا از تمامی قسمت ها چشم انداز دارند به همین دلیل ...

کابینت آشپزخانه ترکیبی دو رنگ سفید و رنگ چوب

در طراحی تخصصی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است، انتخاب رنگ درست و متناسب با فضای آشپزخانه بخش بزرگی از طراحی ...

 انواع مدل های آشپزخانه جزیره ای

آشپزخانه جزیره ای جلوه ای زیبا لوکس و جذاب دارد و خیلی از افراد با دیدن تصاویر این نوع از آشپزخانه ها به این فکر می‌افتند آشپزخانه خود را بازسازی ...

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک بیشتر از سبک مینیمال استفاده میکنند، این سبک نوعی ساده گرایی و حداقل گرایی به  همراه خود دارد، در طراحی دکوراسیون ...

 MDF ویژگی های کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت آشپزخانه ساخته شده از ترکیبات چوبی که در وسایلی مانند سرویس خواب و کابینت و کمد و امروزه بسیار استفاده و کاربرد دارد را ام دی اف یا MDF می ...

کیفیت و انواع مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس در بین انواع کابینت ها از مقاومت بالایی برخوردار است ، این کابینت آشپزخانه از چوب های ام دی اف تشکیل می شوند و تفاوت این ...

اهمیت و مراحل نصب کابینت آشپزخانه

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم کابینت آشپزخانه در زیبایی آشپزخانه های منزل  نقش زیادی ایفا میکنند، در طراحی دکوراسیون معمولا کابنیت‌ آشپزخانه را از ...

کابینت آشپزخانه منحنی

کابینت آشپزخانه منحنی ، نوعی جدیدی از انواع کابینت آشپزخانه می باشد که از متریال MDF خام ساخته و اجرا می شود،  درب منحنی کابینت آشپزخانه به دلیل ...

50 مدل کمد دیواری جدید و شیک

در طراحی دکوراسیون اکثر افراد به دنبال الگوهای زیبا و مدل های جدید مثل مدل های سال هستند، مخصوصا اگر صحبت از چیدمان و طراحی کمد دیواری باشدبه همین ...

50 ایده و طرح کابینت آشپزخانه

اگرتصمیم به خرید کابینت آشپزخانه جدید دارید دیدن عکسهای متفاوت و مدل های گوناگون می تواند الهام بخش باشد با ایده و طرح کابینت آشپزخانه هر چه بیشتر ...

انواع دستگیره های کابینت آشپزخانه

هنگام نصب کابینت آشپزخانه همیشه سوالی که دغدغه خیلی از افراد می باشد این است که چه مدل دستگیره کابینت رو انتخاب کنیم، اینکه انتخاب دستگیره مهم است ...

2020 رنگ کابینت آشپزخانه

 مسئله انتخاب رنگ همیشه سلیقه ای بوده است ولی بحث کردن در رابطه با رنگ کابینت بسیار جذاب است البته باید گفت که هر کسی سلیقه ی خودش را برای انتخاب رنگ ...

مدل های کابینت آشپزخانه جدید 2020

برای ساخت کابینت آشپزخانه جدید اکثرا از کابینت های خارجی و مدل های قدیمی تر الگوبرداری می شود، امروزه مدل هایی که در سال جدید میلادی 2020 به بازار ...

میز صبحانه اپن آشپزخانه

میز صبحانه اپن آشپزخانه امروزه به یکی از مهم ترین تجهیزات در فضای آشپزخانه تبدیل شده است، این مدل میزها به دلیل قابلیت تاشو بودن و اشغال خیلی کم فضای ...

اهمیت یراق آلات و اکسسوری در دکوراسیون کابینت آشپزخانه

مرتب و آراسته بودن آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون و چیدمان خانه داشت. کابینت ها  محیط آشپزخانه را به سمتی سوق دادند که هر شی و وسیله ای جایگاه خاص و ...

معجزه 6 اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری در دکوراسیون داخلی اکسسوری از اجزاء اصلی ساختمان نمی باشد ولی در زیباسازی و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه کاربرد و نقش مهمی ایفا خواهد کرد، ...

سبد سوپری کابینت آشپزخانه

امروزه استفاده از اکسسوری آشپزخانه با تنوع بسیاری در سایز و طرح های مختلف وجود دارد که هم در جنبه ی کاربردی و هم زیبایی بسیار مورد استفاده قرار ...

اصول طراحی داخلی

آرامش برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. انرژیهای از دست رفته طی روز را در خانه میتوان جایگزین کرد. دور هم جمع شدن ...

مقایسه کمد دیواری ریلی و کمد دیواری لولایی

قرار دادن هر وسیله در جای مشخص و مرتب بودن و شلوغ نبودن فضای خانه و اتاق­ها، یکی از ملاک­های زیبایی و نظافت در منازل می باشد. بنابراین همیشه در طراحی ...

آشپزخانه کوچک کابینت

امروزه به دلیل شرایط سخت اقتصادی، افزایش جمعیت در شهرهای کلان و کوچکتر شدن ساختمان های مسکونی اغلب آشپزخانه ها کوچک می باشند، هر چند یکی از علایق ...

آشپزخانه اعم از ساده و قدیمی، بزرگ و کوچک یا مجلل و زیبا، قلب خانه می باشد. گذشته از این­ها نحوه چیدمان لوازم آشپزخانه اهمیت دارد. در قدیم از ...

Load More